Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Nissan Altima Coupe – Japonská fešanda

Nissan v Los Angeles představil kupé verzi sedanu Altima.
Zpět na článek
neregistrovaný "ridic"
13. 12. 2006 21:41
Pohoda
Jezdim uz cca 14 dni s Altimou 2.5 (5 dverak) - a TOTALNI nadseni... bal jsem se, ze na to, jak je to auto tezke, bude motor slaby... ani nahodou, akcelerace je hodne v poho - a na 18" kolech to jezdi jedna baaaaaasen.... ma jen jednu chybu - automat... Ale jak se rika, s jidlem roste chut, pristi bude Altima 3.5 (eeehm nebo chevy caprice s podobnym motorem:-)
neregistrovaný "MK"
1. 12. 2006 03:04
Re: Nic nove
Ved ja viem, prave preto som napisal, ze mi to pripada ako facelift G-ckoveho coupe od Infiniti, kedze to bolo pocate skor. ;-) Je to sice pekne, ale je tam az prilisna podoba.
Avatar - MeSiL
30. 11. 2006 20:40
Re: Volant
jj...přesně...taková splácanina z nissanu a infinity... ;-\ něco hezké něco k sobě nepasuje.. (např. to boční okénko z Zetka k celkovému bočnímu profilu...)
neregistrovaný "Jenyk"
30. 11. 2006 18:23
Re: Nic nove
Infiniti je luxusní divize Nissanu, proto ta podoba. Mě se to dost líbí. :yes: :yes: :yes:
30. 11. 2006 17:57
Všehochuť
Designem mě neoslovuje. Vypadá to, že vzali Primeru a chtěli ji ztlouct do tvaru TT. Interier je pěkný, akorat mi fest připomína středovou konzolí Golf family ;-)
neregistrovaný "Drsňon"
30. 11. 2006 17:07
Re: Nissanovi to někdy i jde
To je jednoduché... srovnej interier Passatu a toto a pochopíš... ;-)
neregistrovaný "Mato"
30. 11. 2006 13:49
Volant
Nie som absolutne zatazeny na volanty ale tento sa mi zda velmi pekny :yes: ale inak to vyzera ako infinity+Z+mozno novy skyline,ale vcelku podarene :-)
neregistrovaný "MK"
30. 11. 2006 13:37
Re: Nic nove
Teda G coupe, stala sa trosicku mensia zamena. :-)
neregistrovaný "MK"
30. 11. 2006 13:35
Nic nove
Ved to je faceliftovane Infiniti Q coupe...
Avatar - Dinar
30. 11. 2006 13:31
Re: Nissanovi to někdy i jde
S vnitřkem souhlas, na Nissan překvapivě elegantní a dotažené, trochu nechápu poznámku interiér a německý chrom. Z venku je to horší, oblá beztvarost, trochu jako japonský návrat do 90. let, navíc by to auto potřebovalo minimálně 20" kola, aby trochu odpovídaly proporce.
neregistrovaný "Jasoň"
30. 11. 2006 13:03
Nissanovi to někdy i jde
Pěkné :-) Pěkný decentní interiér - to se v dnešní době německého chromu jen tak nevidí. ;-) Škoda jen, že Nissan nemá svůj charakteristický styl, a je to každou chvíli něco jiného. Jinak :yes: