Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Mno..
neregistrovaný "Tibby"
| 2. 8. 2006 13:49
Měl jsem tu čest řídit jedno LDV, docela často. Kombinace pravostranného řízení a kontinentální evropy. To LDV-čko je nezničitelné! :-) Ale stejně nejlepší byl ten policista, který si to po našem nastavení nasměroval k bráchovi vlevo :-) A ten se na něj jen usmíval a povídá "Dobrý den, strážníku, co pro Vás můžu udělat?". Chvilku nechápal co se děje, ale pak se začral řehtat taky :-) Díky bohu nás pustil bez kontoroly... :-!
Mno..
neregistrovaný "mates"
| 2. 8. 2006 16:30
Souhlas ty auta jsou dobry. Jen skoda, ze jsem nenasel odvahu je do firmy poridit, takze musim chvalit Tranzit;-) Navic se mi i libi, na dodavku fakt pekny!
mnooo
neregistrovaný "sepo"
| 2. 8. 2006 14:57
.. niak to tym britom krachuje .. najprv ROVER .. potom LDV .... TVR predali .. co sa im na tom ostrove deje ... :-)
mnooo
neregistrovaný "MK"
| 3. 8. 2006 09:25
Ono v podstate vlastnikom skoro vsetkych znaciek je niekto iny, teda spadaju pod nejaky koncern a majoritnym vlastnikom nie je anglicka firma. Napriklad Bentley je pod VW, Aston Martin je pod GM, RR pod BMW a tak dalej. :-)
mnooo
neregistrovaný "sepo"
| 3. 8. 2006 15:48
no sak to ide snima dolu kopcom
mnooo
neregistrovaný "mates"
| 4. 8. 2006 14:36
AM patri do PAG, tudiz Fordu. Ve vyctu se da pokracovat. Zbytky Roveru maji Cinani. Lotus Malajci atd.