Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Nový vznětový motor pro Toyotu Avensis přichází z Polska

Nový vznětový dvoulitr určený pro nový Avensis 2007 se vyrábí v polském výrobním závodě TMIP (Toyota Motor Industries Poland) v Jelči-Laskowice nedaleko města Wroclaw.
Zpět na článek
neregistrovaný "mišo"
27. 7. 2006 11:38
Re: KLID, KLID, KLID
:yes: palec aj odomna pre GTIho za prispevok o motorarni toyota. smet sa meni, GTI sa meni :-)
neregistrovaný "Tom"
26. 7. 2006 20:37
Re: Toyota
>:D ;-)
neregistrovaný "bingo"
26. 7. 2006 19:27
Re: Toyota
A umis aspon vsechny TTT fabriky nazpamet? :-)
neregistrovaný "TECH"
26. 7. 2006 17:20
Re: KLID, KLID, KLID
Ani na tu Corollu nečekám :-) Je tady novej CIVIK a ten jede :yes: Do března vyprodáno.. ;-\ Ale na druhou stranu , co kdyby TC překvapila ;-)
neregistrovaný "Coulin"
26. 7. 2006 15:37
Re: KLID, KLID, KLID
Koukám,koukám je to opravdovej GTI >:-[] :yes: ? >:D
neregistrovaný "mates"
26. 7. 2006 15:24
Re: kvalita
Kolik ti je? 33? Nas taky, tak deme na ferovku, pyco >:-[]
neregistrovaný "Alessio"
26. 7. 2006 14:35
Re: kvalita
co maš proti ziganům,*! Dežo, fero, na něj! >:-[] (jsem zapřísáhlý odpůrce rasismu, ale fórek si neodpustím)
neregistrovaný "Pekelná Micinka"
26. 7. 2006 14:33
Re: kvalita
Dylyno zní víc cikániše, no nechtěl jsem Today Tomorrow Toma urazit ;-) >:-[]
neregistrovaný "hoborg"
26. 7. 2006 14:24
Re: KLID, KLID, KLID
:yes: PS: ani ne, spis na nejaky oziveni sportovnich modelu :]
neregistrovaný "mates"
26. 7. 2006 13:34
Re: kvalita
Kdyz uz tak DYLYNO!;-) >:-[] Az se vrati Paja z dovoleny, tak ti vysvetli:-)
neregistrovaný "Alessio"
26. 7. 2006 13:23
jestli
Jestli jsou polský motory alespoň zpola takový, jako polská děvčata... nemám strach (Ať žije družba!) >:-[] ;-) :yes:
neregistrovaný "Tom"
26. 7. 2006 13:15
Re: kvalita
Přečti znovu začátek diskuse - je Vás tam víc ;-) Koukám, že tropická teploty působit obtížnosti při psát pravopisně >:D ;-)
neregistrovaný "anonym"
26. 7. 2006 13:12
Re: zaručená kvalita
Přesně tak! POLSKO=100% ŠMEJD
neregistrovaný "Pekelná Micinka"
26. 7. 2006 13:09
Re: kvalita
Já nejsem pár lidí. Já jedno jsem. Koukám, že tě také opravím, jako GTIho. Diskuzi, áno?? Ne diskuzy, ty dylino >:-[] >:-[]
neregistrovaný "Johny.Rico"
26. 7. 2006 13:06
Re: Cože?!
Zkus polského Mikuláše...samozřejmě z čokolády >:-[]
neregistrovaný "Tom"
26. 7. 2006 13:04
Re: kvalita
Přesně tak :yes: Už sem to psal v jiný diskusy.. pár lidí patrně znovuobjevilo ameriku.. Avensis: navrhnou ho v Německu, dají do něj motory z Polska, převodovky snad z JAR a další díly z Thajska a pak ho v Anglii smontují.. není důležitý kde se který díl vyrábí, ale jak se vyrábí - v tom je kouzlo TPS
neregistrovaný "Pavel"
26. 7. 2006 13:01
Na obrázku
je už faceliftovaný Avensis, nemýlím se?
neregistrovaný "toyoťák z přesvědčení"
26. 7. 2006 12:46
kvalita
Buďte klidní, ohlídají si to. Obecně se dá očekávat téměř vyšší kvalita v nových závodech, než tam, kde je to "zaběhnutý" a lidi na to kvůli tomu začnou kašlat. Mám ve firmě aktuálního Landcruisera 120 a aktuální Corollu, obojí v naftě, prostě super, Avensise jsem měl půjčenýho (2,2D-4D/150k), taky skvělý. Kolegyně dělala dříve u prodejce a servisu MANu a pokud si dobře vzpomínám, říkala, že MAN montoval např. v Turecku a v Anglii a kvalitativně to prý bylo daleko lepší z Turecka. Takže klid. Jinak, jelikož jsme ti slavní Čecháčkové, nemá význam moc vyskakovat na ostatní národy, ať si každý nejprve uklidí na svým dvorečku (od historie přes současnou politiku až po některé aktuální produkty)
neregistrovaný "GTI"
26. 7. 2006 12:11
KLID, KLID, KLID
To není motorárna v přebouchaným doku na slanečky... to je montážní závod Toyoty... tak nemusíš mít starost, že by ti z vejfuku lítaly sušený šproty... Svět chválí Toyotu za naftu... tak Toyotě držme palce... ať vedle motorů taky zvládne už konečně kastle... P.S. Také čekáte na novou Corollu, jako já?
neregistrovaný "Povalec"
26. 7. 2006 11:27
Re: Pro všechny rasistický srá*e.
Co blbnete? Podivejte se, od kdy tam ta tovarna je a od kdy se prodava "novej" Avensis. Jinymi slovy, stavajici Avensis ma dizl z Polska a neslysel jsem, ze by si nekdo stezoval... ba prave naopak.
Kdybych mel kvuli global sourcingu zavrhovat nejakyho vyrobce, tak si nekoupim ani kolobezku. Kabely z Ukrainy a Rumunska, srouby z Ciny, Porsche ze Slovenska, Audi TT z Madarska... radsi ani nevedet ;-)
neregistrovaný "Tom"
26. 7. 2006 11:20
Toyota
Pánové klid. Ve skutečnosti je totiž téměř úplně jedno, kde jsou Toyoty bouchaný, důležité je pouze to, že je tam implementovaný již široce známý TPS (Toyota Production system). Toyotí svět viz [odkaz] a pro zajímavost to samé v Japonsku [odkaz]
neregistrovaný "ricardito"
26. 7. 2006 11:12
Pro všechny rasistický srá*e.
Co to melete?je jedno kde ta továrna stojí,ne?Hlavně,že má logo Toyoty!Nebojte,oni si dají pozor,aby nic nepošramotilo jejich pověst nejspolehlivějších vozů... ;-)
neregistrovaný "Pekelná Micinka"
26. 7. 2006 11:11
Polopomsta
Tak je to T T Tady. Jestli (ne)budou motory z Polska spolehlivý, tak design TTTo nezachrání. :yes: >:-[] >:-[] >:-[]
neregistrovaný "dzelot"
26. 7. 2006 11:04
zaručená kvalita
Jak se budou dělat motory v polsku tak budou stát za * jak všechno co poláci udělají.
neregistrovaný "Alessio"
26. 7. 2006 10:51
Re: Cože?!
co máš proti Wedelovi? >:-[]
neregistrovaný "O.J."
26. 7. 2006 10:51
Re: Cože?!
>:-[]
neregistrovaný "Johny.Rico"
26. 7. 2006 10:31
Cože?!
No jestli ty motory budou tak "dobré" jako polská čokoláda, tak potěš pánbůh... :-(