Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Volkswagen v Brazílii svolává zhruba 200.000 vozů

Německá automobilka Volkswagen svolává k opravě zhruba 200.000 vozů Novo Gol a Novo Voyage vyrobených v Brazílii pro tamní trh. Důvodem opatření jsou možné problémy s nedostatečným mazáním ložisek u zadních kol. Informovala o tom agentura Reuters.
Zpět na článek
12. 2. 2010 10:31
12. 2. 2010 10:46
12. 2. 2010 13:24
12. 2. 2010 23:01
12. 2. 2010 10:40
12. 2. 2010 10:59
12. 2. 2010 11:16
12. 2. 2010 10:01
12. 2. 2010 11:24
12. 2. 2010 12:58
neregistrovaný "RayBan"
12. 2. 2010 10:55
12. 2. 2010 11:14
12. 2. 2010 11:35
12. 2. 2010 11:40
12. 2. 2010 11:46
13. 2. 2010 14:35
12. 2. 2010 14:08
12. 2. 2010 16:20
neregistrovaný "misiak"
12. 2. 2010 15:08
neregistrovaný "soukon"
12. 2. 2010 15:48
12. 2. 2010 16:18
neregistrovaný "misiak"
12. 2. 2010 16:36
12. 2. 2010 16:40
neregistrovaný "misiak"
12. 2. 2010 16:17
neregistrovaný "misiak"
12. 2. 2010 21:05
neregistrovaný "soukon"
12. 2. 2010 16:21
12. 2. 2010 16:38
neregistrovaný "misiak"
12. 2. 2010 22:32
12. 2. 2010 23:07
12. 2. 2010 23:39
13. 2. 2010 13:10
13. 2. 2010 01:36
neregistrovaný "samantha"
13. 2. 2010 13:11
13. 2. 2010 16:04
13. 2. 2010 17:35
13. 2. 2010 17:41
14. 2. 2010 09:21
14. 2. 2010 11:39
14. 2. 2010 12:34
14. 2. 2010 19:23
14. 2. 2010 21:58
14. 2. 2010 22:10
12. 2. 2010 09:43
Nemají si co vyčítat
Tak koukám, že automobilky si celosvětově nemají co vyčítat...

Zaregistrovali jste taky reklamu Toyoty na každém kroku po vypuknutí jejich US "aféry"?
Rozbalit vlákno
25
Avatar - jazva
12. 2. 2010 09:57
Re: Nemají si co vyčítat
nj, reklamu som zaregistroval, len neviem prečo ich robia také nudné... Už dávno som nevidel dobrú reklamu na TTT.
12. 2. 2010 10:06
Re: Nemají si co vyčítat
to je pravda, ich reklamy mi teda v pamati dlho nezostávajú. Zas na druhú stranu je to relativně konzervatívna značka, takže aj reklamy asi držia v týchto mantineloch.
Avatar - jazva
12. 2. 2010 10:13
Re: Nemají si co vyčítat
nech sú konzervatívny ako chcú, ale každá reklama je na jedno kopito. Rodinka, auto, všetci sa infantilne usmievajú a odchádzajú do diaľky - Avensis.
"Obrovský" Auris s tými malými ľudmi to je kapitola sama o sebe... :no:

A to som musel sakra dlho rozmýšľať aby som si spomenul aspoň na tieto dve. Toto TTT vôbec nezvláda. A pritom má modely, na ktoré by sa dala spraviť fajn reklama...
12. 2. 2010 11:20
Re: Nemají si co vyčítat
Fiat má obecně suepr reklamy.. třeba ta na bravo s Gianni Nannini...Meravigliosa creatura... :yes:
12. 2. 2010 12:58
Re: Nemají si co vyčítat
Co je to suepr reklama, chlupatá špageto? Nějaký nový specifický výraz?
Avatar - Dinar
12. 2. 2010 13:04
Re: Nemají si co vyčítat
To bude asi nějaká injektíva, jako třeba hegemonn. >:D ;-)
12. 2. 2010 13:17
Re: Nemají si co vyčítat
>:D >:D :yes:
12. 2. 2010 13:08
Re: Nemají si co vyčítat
Měli dvě docela dobrý a zapamatovatelný reklamy. První byla s chlápky, co jedou po silnici a u cesty stojí kočka v mini a na jehlách, má zdviženou kapotu a stopuje, kdo by jí pomohl. Řidič přibrzdí a pak se prudce rozjede, načež spolujezdec se ptá proč nezastavil. Ten odpoví, že to byla past, protože Toyota (což je samozřejmně to odstavené auto) nemůže mít poruchu. Poslední záběr je na tu slečnu, která odhodí samopal a začne ze sebe rvát ty oblečky včetně kůže a vyklube se z ní chlupatý terorista. Podobná byla i reklama, jak rodinka čundruje v lese a najednou je uprostřed noci vzbudí příšerky a la Jurský park. Celá rodinka vyskočí, naskáče do Corolly, tatík začne startovat a ono nic. Příšery buší do auta ze všech stran a najednou se tatík začne hystericky chechtat s tím, že je to jenom sen, protože Toyota ve skutečnosti poruchu mít nemůže. Bylo to docela dobře udělané a byla to docela sranda, ale je to pár let zpět. V Německu má Toyota reklamu na kombík Avensis s vysloveně nesympatickým trenérem národního týmu házenkářů, a kromě žvanění, jako je to úžesné auto (druhým v kabině je fotbalový gólman Kahn - další velký sampaťák) ta reklama zaujme asi jako reklama na nejbělejší prádlo vyprané ve Vizíru či podobném sajrajtu.....
12. 2. 2010 14:06
Re: Nemají si co vyčítat
No ja si pamatam ich starsie reklamy, tam vyspevovali dake simpanzy ze "nic nie je nemozne, Oleee! Toyoooootaaaaa...". Potom to ale zmenili na ten blby slogan ze "today, tomorrov, topi*i" ci ako to je...
Avatar - T613
12. 2. 2010 10:50
Re: Nemají si co vyčítat
jj, kde je "nic není nemožné?" :-|
Avatar - Dinar
12. 2. 2010 13:05
Re: Nemají si co vyčítat
Fakt to chceš vědět? :-)
Avatar - T613
12. 2. 2010 13:26
Re: Nemají si co vyčítat
nn, chodí sem děti. takže to sem napiš až po desáté večerní ;-)
12. 2. 2010 10:07
Re: Nemají si co vyčítat
Všiml jsem si zdejší reklamy Fiatu. Nechápu, jaký má Fiat představy o svých zákaznících a ani nevím, koho tím chtějí ještě nalákat, když už třeba Wolff auto má...
Avatar - jazva
12. 2. 2010 10:09
Re: Nemají si co vyčítat
to je teda fakt jedna z najtrápnejších vecí čo som kedy videl...
8-s
12. 2. 2010 13:15
Re: Nemají si co vyčítat
To je teda síla, musel jsem se vrátit zpět, abych si toho všiml. No, já se hlavně bojím, že až u nás začne předvolební období (už to tady jednou bylo...) bude na nás týct z obrazovky oranžová a ksichtit se nám tady bude socanský ksindl. Kvůli tomu jsem sem v létě skoro nelezl. Modrou sice taky moc nemusím, ze třešní se mi dělá zle, ale to, co tady hošánkové z LD předvedli bylo nechutný. To snad radši tahle pitomá reklama na Fiat, než "nejoblíbenější" český "politik" Sobotka nebo nejúžasnější "hejtman" všech dob Hašek....
12. 2. 2010 13:22
Re: Nemají si co vyčítat
Hodnotný příspěvek na téma auta a svolávací akce VW :yes:

Ty máš za ušima kluku ušatá. Tolik empatie a zájmu o "člověka"... Lidi tě prostě musí mít rádi. Ty budeš evidentně podle toho co si napsal velmi vyrovnaný jedinec... >:D
Avatar - Emel
12. 2. 2010 10:31
Re: Reklamy
Toyota měla ve své době slušnou reklamu s tím šimpanzem... Tojóótáá.. :-). Ani Yaris malý / velký nebyl nejhorší. Mazda - jak se vám líbí byly taky docela dobré a zapamatovatelné reklamy (zoom-zoom).

V poslední době se mi docela líbí Megane (vše ostatní je minulostí) - je to hezky natočené. VW se docela povedla reklama na CC, naopak výslech na detektoru lži zakončený skandováním Das Auto na mě působil dost hrozně.

Na internetu se dají najít třeba hezké a drsné reklamy na Golf GTI, to se ale v TV asi neobjeví.
12. 2. 2010 10:46
Re: Reklamy
Všechny reklamy jsou "nějaký". Já mluvím o konkrétní reklamě tady na stránce.
12. 2. 2010 13:24
Re: Reklamy
Což není úplně tak k tématu článku. Ale chápu to. Ta reklama se mi taky nelíbí, na druhou stranu svůj účel asi plní. To, že můžeš mít autíčko na pojíždění ve městě se slušným výbavením s ověřenou kvalitou a spolehlivostí za stopáďo... ;-)
Avatar - woody-alien
12. 2. 2010 22:17
Re: Reklamy
Jedna z nejlepších reklam byla na Logana, jak v salónu VW porcujou Passata...
12. 2. 2010 23:01
Re: Reklamy
Nejhorší reklama byla, když renault jezdil v Arizoně :no:
Avatar - woody-alien
12. 2. 2010 23:10
Re: Reklamy
To byla celý blbost, bohužel takovejch je většina...
12. 2. 2010 10:59
Re: Reklamy
no možná pořád doufají, že konečně vyměníš svoje Puňto za Cromu >:-[]
12. 2. 2010 11:16
Re: Reklamy
to by mohl... A nebo staré Punto za nové.. s tím, že k tomu dostane klimu... Je takový problém pro někoho opravdu ten mozek trošku použít a nebo už sjou lidi tak shnilí, že rozumí úplně jen jednoduchým informacím? ;-)
12. 2. 2010 10:01
jaj + REDAKCI
No totok.

Jen bych poprosil redakci (zda-li je to možné), aby si ověřila, zda-li je Gol nejprodávanějším autem na brazilském trhu. Já sem přesvědčený, že to není pravda. Pokud by tam bylo napsáno patří mezi nejlépe prodávané vozy, pak je to v pořádku, ale určitě není TOP1. Je v TOP 5, to ano.

Pokud se mýlím, tak berte tuto připomínku jako irelevantní. Děkuji.

Pokud mám pravdu, tak to prosím opravte. ;-)
Rozbalit vlákno
32
12. 2. 2010 10:21
Re: jaj + REDAKCI
Nemáš náhodu čísla Fiatu na brazilském trhu? Kolik a čeho prodal?

Jinak myslím, že ten Gol byl brán v rámci modelů VW, nikoli globálně.
12. 2. 2010 11:11
Re: jaj + REDAKCI
Jo pokud to bylo myšleno takhle pak to sedí. čísla Fiatu jsou skoro 3/4 milionu a je brazilskou jedničkou (8 let za sebou). Moment. Přesně je to 736 973 ks za minulý rok, což je 24,5 % podíl na trhu (z cca 3 milionů aut). Loni to bylo 657 771 ks fiatů... ;-)
12. 2. 2010 11:24
Re: jaj + REDAKCI
Dobrá choroba :yes:
12. 2. 2010 11:28
Re: jaj + REDAKCI
nevím co je na tom choroba... Trochu se vzpamatuj.. Máš-li potřebu vytvářet flame a OT, tak se přesuň na cenzurované forum na autorevue.cz (garaz). Tam se do toho pusť z vesela... Tady blbě fakta nekomentuj... Děkuji.
12. 2. 2010 11:34
Re: jaj + REDAKCI
Voni tě tam mazali?
12. 2. 2010 11:59
Re: jaj + REDAKCI
Nerozmazával bych to. Ve zkratce se místní partička + (jeden moderátor rozhodli), že nepustí moje příspěvky do fora. Neměli odvahu mi dát BAN (což ani nemohli, páč neměli za co) a prostě přestali moje příspěvky uveřejňovat aniž by mi cokoliv oficiální cestou třeba přes SZ příslo...
Pak aniž bych se mohl bránit to ten moderátor rozmáznul a moje největší diskuzní soky trochu rozohnil (teda ty lidi, co jsou tam mají účet sotva půl roku a v každém jejich příspěvku je aslespoň jendou anpsáno Wolff)... No stačí se na to podívat. lidi co tam chodí dlouho a znají místní poměry tam své komentáře (zdrženlivé) mají taky... a moc dobře ví, jak to tam je... Prostě cenzurka... decentní... ;-)
neregistrovaný "RayBan"
12. 2. 2010 12:58
Re: jaj + REDAKCI
Na tomhle se dá vydělat docela slušný balík, pokud by jsi chtěl ...
12. 2. 2010 13:12
Re: jaj + REDAKCI
Na to prdím Ray. Vím to, na druhou stranu je to prostě SOUKROMÉ forum a to jako takové prostě může fungovat na svých principech. Fakt je ten, že sem žádná pravidla neporušil a těžko by obhajovali to, že mě cenzurují kvůli tomu, že o někom kdo mi napíše, že jsem K...a po třech stránkách, co ho žádám aby se omluvil napíšu něco podobného s tím, aby viděl, že to není vhodné (a výslovně to napíšu). Hele.. taky bych asi nebyl rád, kdyby mi někdo diktoval co za auto si mám koupit, co za raktey mám hrát a podobně. Není to veřejné forum, ale soukromé a jako takové ho beru. Adminy a moderátory tam dělají děcka bez adekvátního vzdělání, kteří si tím nejspíš léčí své mindráky. Tak to beru a nehodlám s tím dál nic dělat. Forum sleduji jen kvůli lidem, co se tam mohou vyskytnout s nějakými problémy a se kterými bych mohl třeba pomoct. ;-)
12. 2. 2010 13:28
Re: jaj + REDAKCI
Spíš wolff nadával do hlupáků všem, kteří s ním neměli shodný názor. Toť vše, jen wolff to nepřipustí...
12. 2. 2010 13:45
Re: jaj + REDAKCI
Pokud myslíš, že je to argument... to ať si přebere každý sám...(nepočítám, že s emnou bude každý souhlasit, to by v rámci pestrosti názorů ani nešlo) Na internetu je však mnoho hlupáků (to asi bezesporu)... S tebou nesouhlasím a hlupákem tě nenazývám (minimálně ne tehdy, když nepíšeš hlouposti)... Kdybych měl cenzurovat každého, kdo mě za 8 let co píšu na internetu v diskuzi označil za hlupáka..., tak yb se to možná tady časem vylidnilo... Nechci se omlouvat,a le jako kdyby si měl v tvém oblíbeném vlákně číst každou druhou stránku od dvou až tří exotů něco ve stylu, že tvoje auto píp (sami v něm nikdy nejeli) a že ty si píp a tvoje přítelkyně je píp, možná by si pochopil, že označení pro takového člověka slovem hlupák není ani pejorativ..
12. 2. 2010 15:39
Re: jaj + REDAKCI
Tady kážeš a sám jsi to tam dělal...takže to nesváděj na ostatní, když ostatní nazýváš (v lepším případě) hlupáky apod, jakmile mají jiný názor než ty. A nakonec si i uživatelé mezi sebou na fóru radí jak nastavit, aby jim nechodily od tebe otravné soukromé zprávy...
12. 2. 2010 15:53
Re: jaj + REDAKCI
Octane.. Víš nejhorší věc, co na internetu můžeš udělat je...psát k věci o které nevíš (a budíš ti trochu ke cti) ani nemůžeš vědět vůbec nic. Pokud si tam vlezl, tak si můžeš přečíst jak to je. A dokonce si můžeš přečíst něco o cigánské férovce. Ta nejlíp vystihuje to, co se tam událo... Oni někteří lidi ty informace ode mne dostali. A moc dobře to ví...

P.S. Nic nekážu a pokud ano, tak to zásadně sám dodržuji a mimoto sem za tu dobu co sem na internetu pochopil, že pokud je někdo hlupák, tak z něho inteligenta neudělám, stejně jako sem pochopil, že pokud si někdo (jako Beranak) pořídil ojetou Alfu a ta mu prostě nesloužila dobře, že pokud přijde na internet s jediným cílem plivat na Fiat, že mu v tom prostě nezabráním. Já se max. občas ohradím proti vyložené lži, ale už mě tyhle plky celkem nechávají klidným. To, že mám někdy trpělivost reagovat na některé provokatéry až skoro do zblbnutí, je jen a jen moje svatá trpělivost, nikoliv vada. Co mně osobně vadí jsou vyložené záměrné dogmatiké lži.

A k těm uživatelům... byl ybch rád, kdyby se rozlišovali uživatelé a uživatelé... Ono, když z legrace napíšeš dvoužřdkovou SZ Lukáši Giláníkovi (o kterým si myslíš, že normální vyspělý jedinec) a upozorníš ho, že je v topicu trošku out (přičemž máš minimálně v tom konkrétním případě pravdu), a výsledkem je naprosto hyterická reakce, co sem si to jako dovolil, co ho obtěžuji, že žádný off není a že on ví (přitom není moderátor), kolik mi bylo zamítnuto! příspěvků..., a k tomu to začne rozmazávat na foru, přičemž ví, že já tam psát nemůžu... tak bych se raději o uživatelích nebavil... Druhým podobným uživatelem kdo si tam "radil byl nějaký "Ribo", který při vši skromnosti si založil nick, jen aby mohl do mě vrtat. neexistuje snad ani jeden příspěvek ve kterým yb nebylo Wolff nebo něco podobného a je to jeden z dalších z řady "spokojených" uživatelů, kteří nedokážou překousnout, že někdo (já) může být s Fiatem spokojený aveřejně to prezentuje. To je asi tak zhruba celá pravda, když už si to musel rozmazávat. Takže ano.. klidně se tady "perme" do krve, ale pokud možno fér... ;-) :yes:

P.S. Yetina je opravená, dostala nový motor (z Ingolstadtu, ta 1,8 se prý dělá ve farbice Audi)), včera sme ji přivezli, tak sem zvědavý, jak si dál tento mladoboleslavský zázrak povede. Zvládli to za cca 10 dní, což je dobrý výsledek (popohnáno nestandardní cestou, ale to nevadí, šlo to každopádně rychle). Ale ještě sem v tom nejel po opravě...

Pro tvou představu (ten začátek):

Já mu poslal:

Lukino píše (v treadu o bravu):
Tak to uz ses velkej kluk

Wolff napsal:
Věcný příspěvek k Bravu (+ smilikové s telaskáním)

A on odepsal:
Hele to kdyz te ted blokuji na foru budes spamovat soukromy schranky?
A ty si vubec dovolujes me peskovat za vecnost mych prispevku, kdyz jsi jich sam generoval STOVKY? Di do haje...
atd...

A na to psal veřejně to co psal...

To jen pro tvou představu...
12. 2. 2010 19:16
Re: jaj + REDAKCI
"Víš nejhorší věc, co na internetu můžeš udělat je...psát k věci o které nevíš (a budíš ti trochu ke cti) ani nemůžeš vědět vůbec nic."

Vidíš, přesně ukázka tvého chování. Jak víš že nic nevím. Garáž čtu odjakživa, ačkoliv tam aktivně nepřispívám, takže přehled rozhodně mám a na rozdíl od tebe i střízlivý nadhled. Zbytek tvého postu jen ukazuje to, jak se chováš, když s někým nesouhlasíš... ohýbání fakt v sáhodlouhých příspěvcíxh o ničem. Takže ze sebe laskavě nedšlej chudáčka...
12. 2. 2010 19:19
Re: jaj + REDAKCI
:yes: :yes: :yes:
12. 2. 2010 20:14
Re: jaj + REDAKCI
Ano vím, že nic nevíš. Protože sám si to napsal. Píšeš něco o spamování SZ (přímo mě tím urážíš) a přitom nevíš, že to není pravda... atd... To je jedno. Snažil sem se ti podat důkazy o tom co a jak je, ty jen urážíš a osočuješ. Užij si to. Viz Áda níže.. Reaguje úplně na něco jiného, evidentně ani neumí anglicky (tedy nedokázal přelouskat ten článek, protože jinak by nemohl psát co píše, útočí na mě aniž by měl důvod)... Ale jinak je vše naprosto v pořádku. Jinak pokud garáž čteš pravidelně... je možná nejvyšší čas, aby si tam začal přispívat. Možná to svojí "erudicí" zvedneš a možná tam i zapadneš. Se svými názory a postojem zcela jistě... :yes:
12. 2. 2010 20:22
Re: jaj + REDAKCI
Ne, to není pravda, viz pár příspěvků z té diskuze:

"Jenom bych se chtel zeptat zdejsich spoludiskuteru, zejmena tech stalych - tez vas wolff prudi pres SZ?"

"Ted ne, ale kdyby to bylo v minulem case, tak ano."

"Můžu potvrdit."

"Mě ne." ana to reakce dalšího: "Šťastný to člověk."

"Ten wolff fakt zřejmě ztrácí zbytky duševní svěžesti"

A takovych tam je (nejen v posledni dobe) plno...

Každý ať si udělá obrázek sám... no nic, nemám čas s tebou ztrácet čas. Jdu na "jedno"... :-! (A ty tu zase můžeš na mě reagovat nějakou slohovkou bez hlavy a paty, jaký jsi chudáček a jak moc ti to nedá spát, když si to musíš zdůvodňovat a vnucovat ostatním na jiném fóru...)
Avatar - white label
12. 2. 2010 20:24
Re: jaj + REDAKCI
Tak teď už mi ale vážně ukápla i slza... :-( 8-s
12. 2. 2010 20:53
Re: jaj + REDAKCI
Mě taky ukáplo...
Avatar - DRBNUTY
14. 2. 2010 00:34
Re: jaj + REDAKCI
Tak šup k urológovi. >:-[]
Avatar - Ronault.
13. 2. 2010 14:31
Re: jaj + REDAKCI
:yes: :yes: :yes:
Avatar - Dinar
12. 2. 2010 13:01
Re: jaj + REDAKCI
Tfuj, no to je hnus, taková šikana, a tos jim chtěl jen zvěstovat PRAVDU, a zadarmo. Kam ten svět spěje... a wolffe, co stigmata, objevujou se?? >:-[] ;-)
12. 2. 2010 13:06
Re: jaj + REDAKCI
Ne :-)

Jinak, já vím, že to vypadá, že si dělám kozy, ale fakt nedělám..., dá se to snadno dohledat... Asi bych tam nepřestal psát (pokud by to šlo v rozumném měřítku), ale bohužel to je pravda... Sám sem překvapený, jakým fenoménem Wolff je (minimálně takových 15 stránek :-) )... Ale jak říkám, majitelé C-Pressu, resp. zodpovědní lidé prostě mají svoje představy a do těch jaksi člověk co píše o Fiatech a uvádí věci na pravou míru nezapadá...(asi)
12. 2. 2010 13:17
Re: jaj + REDAKCI
Nesmíš na něj tak zhurta, on neví co to je a než to někde dohledá, bude to trvat! >:D
12. 2. 2010 18:40
Re: jaj + REDAKCI
Wolffe každý kto si tú diskusiu vo fóre /Fiat Bravo/ prečíta si len potvrdí názor o tebe a tvoje trápnosti o spiknutí moderátorov a o tom aký si ty perfektný sú vrchol úbohosti a neschopnosti vidieť svet reality. 8-s
12. 2. 2010 20:24
Re: jaj + REDAKCI
A co čeština..už ti to jde s ní líp? A co auta..? dozvíme se už od tebe něco o autech... Nějaký názor. Něco k brazilské svolávačce koncernu VW, nebo zase jen plky? Co? Zkus to.. Tady máš prostoru, tady tě nikdo nebude cenzurovat, dokonce by sis mohl vystřihnout bloček (dokonce bez problémů slovensky)..., co?

Jinak laskavě nepiš slovo fórum... To slovo znamená něco úplně jiného než to co se děje na autorevue.cz To má od původního významu slova fórum daleko. Tady se jaksi ještě smí psát, ale pokud možno k věci, tak se o to pokus.. a neřeš cizí servery a neřeš Wolffa a už vůbec tady jako by nevkládej ndo úst něco, co Wolf nikdy a nikde nenapsal. Teď mám na mysli spiknutí moderátorov. (jsi-li toho schopen).

Jinak tě ráčím upozornit (možná to pro tebe bude novinka)... Toto není realita, toto je virtuální, internetový svět..., takže pokud se ti nelíbí mé názory, tak to klidně napiš, napiš v čem se ti nelíbí a s čím nesouhlasíš (jsi -li toho schopný), ale snaž se být konkrétní, neboť obecné deklamace jaksi nejsou to, co by zdejší publikum zajímalo. Jsou lidi co mě znají (ať mě mají rádi a nebo ne) a ti si jaksi o mě udělají už obrázek sami, tvé názory (především na mě) je (předpokládám) až tak moc nezajímají... Ale to sem tady (či jinde) už psal, takže znovu, neřeš Wolffa, neřeš autorevue.cz (to je uzavřená kapitola) a soustřeď se především sám na sebe na své diskutérské schopnosti a na to, aby si mě ve faktických věcech dokázal tady a jiné zadupat do země. ;-)

Tak hodně štěstí... :yes:
12. 2. 2010 21:34
Re: jaj + REDAKCI
Prestaň tu klamať a neprávom ohovárať ľudí z iného fóra a potom sa môžme baviť aj o autách. :yes:
13. 2. 2010 01:18
Re: jaj + REDAKCI
Takže opět důkaz toho, proč jsi dostal jinde de facto ban? Jakmile má někdo jiný názor, tak ho hned obviňuješ z blbostí apod. Zde konkrétně obviňiješ kolegu kvůli češtiny? Ubohost... Může psát slovensky na fórech s doménou .cz stejně jako já se svou ulambatárštinou na fórech s doménou .tm. Ale aspoň je vidět, jak na tom jsi. Nejsou argumenty, tak nadávám a ubližuji kvůli úplně jiným věcem. Aspoň víme, že na tom tvém vysněném autorevue.cz (jinak bys tu o něm 4 dny v kuse nebásnil) jsi dostal svůj status oprávněně...
12. 2. 2010 11:27
Re: jaj + REDAKCI
Tak to mu ale VW statečně šlape na paty. Rozdíl necelých 50 tis jednotek. To prodá VW za rok v Mnichově. No, rozjíždí se slušně, k tomu ještě Čína a Indie, hmm...
12. 2. 2010 11:30
Re: jaj + REDAKCI
No stáhl mírne naskok Fiatu, ale na treti GM poskocili oba velmi slusne. Tam to narostlo. Fiat ma ale myslim vetsi procentni narust (da se to spocitat). Jsou oba jihoamericti hegemonni... :yes:
Avatar - Ada je zase tady
12. 2. 2010 19:47
Re: jaj + REDAKCI
Co to prosim te blabolis? Fiat ma takove dluhy, ze je uz napolo mrtvy. A jeho vyrobky jsou nekvalitni skoro jako od rendliku. Srovnej si nekdy evropske automobilky ne podle nejlevnejsich modelu (takzvanych křapek), ale podle vyse dluhu. Fiat je zkratka jednicka. Jak ve vyrobe křapek, tak ve vysi dluhu >:-[] [odkaz]
12. 2. 2010 20:27
Re: jaj + REDAKCI
Ádo, počkej do jara, zahrádka se ti opět zazelená... :yes:
Avatar - jenik1
12. 2. 2010 10:11
To jsou ty "geniální" německá auta.
Včetně našich škodilů :-)
Rozbalit vlákno
2
Avatar - twistedTSD
14. 2. 2010 19:26
Re: To jsou ty "geniální" německá auta.
to jsou ty genialni japonska auta >:-[] >:D (nic proti toyote ;-) )
Avatar - white label
14. 2. 2010 19:30
Re: To jsou ty "geniální" německá auta.
Tak některé automobilky toho mají zřejmě tolik, že ani nesvolávají..., zvlášť na podobných trzích jako je Brazilský...
;-)
12. 2. 2010 10:55
GOL
Kdyz pominu tu svolavacku (ostatne deje se to ocividne u vsech), ten GOL se mi docela zamlouva. Prijde mi to takovy Golf+Polo+Rocco dohromady, docela hezke, i u nas by se to docela chytilo, verim
Rozbalit vlákno
6
Avatar - jazva
12. 2. 2010 11:14
Re: GOL
asi tak ako Fox - tiež to sem dotiahli z Brazílie...
Avatar - T613
12. 2. 2010 11:35
Re: GOL
jenže za tu cenu by si Foxe koupil jen magor
Avatar - jazva
12. 2. 2010 11:40
Re: GOL
Fox je určený pre vyššie vrstvy čo si chcú zažiť pocit chudoby. Je to lowendové auto s prémiovou cenou. VW špecialitka! >:-[]
Avatar - T613
12. 2. 2010 11:46
Re: GOL
vlastně to je to samé, jako když si koupíš pár hodin práce v bagru. Někdo za to dostane zaplaceno, někdo za to platiti musí >:D
Avatar - Ronault.
13. 2. 2010 14:35
Re: GOL
S tím rozdílem, že oni v tom bagru chtějí zkusti pracovat a majitel Foxu v tom "autě" musí jezdit 8-s >:D
12. 2. 2010 14:08
Re: GOL
Jo taaak, low-end za cenu premie. Len u VW! No kto by tomu odolal? >:D
12. 2. 2010 11:18
u toyoty nejde o svolavani
od roku 2003 svolavala toyota v evrope pres 50x, podobne i ostatni automobilky jako VW, Ford atd... Problem nastane kdyz automobilka kvuli zavazne chyby auta nesvola a nastanou nehody
Rozbalit vlákno
4
12. 2. 2010 13:23
Re: u toyoty nejde o svolavani
Mně to taky přijde poctivější a je to ukázkou serióznosti výrobce. I u mý Mazdy6 jsem zažil dvakrát svolávačku a nemyslím si, že by to byla ukázka nekvality a lemplovství výrobce. Naopak u AR 156 1,8 TS jsem nic podobného nezažil, svolávačka ani jednou, tam jsem po třech letech běžného provozu do servisu nestíhal jezdit i bez svolávaček...... zato mi pan "vedoucí" vysvětlil, že mám přece ALFU ROMEO a ne nějaký japonský nebo dokonce - nedej bože - česko- německý křáp.
12. 2. 2010 13:27
Re: u toyoty nejde o svolavani
Do kamene tesat... >:-[]
neregistrovaný "misiak"
12. 2. 2010 16:20
Re: u toyoty nejde o svolavani
ty bláho :-O ty mas Mazdu?? Hm, myslel som, ze mas doma tri VW a dve skody 8-s
Avatar - white label
12. 2. 2010 20:21
Re: u toyoty nejde o svolavani
Bohužel pochybuju o tom, že ti to pomůže v tom, abys začal myslet skutečně... a ne si stále jen myslel, že opravdu myslíš... 8-s >:-[]
neregistrovaný "soukon"
12. 2. 2010 15:08
svolávačka
Zajímavý že je vw svolal až po Toyotě.
Rozbalit vlákno
0
Avatar - petrumr
12. 2. 2010 15:48
Sbalit vlákno
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Rozbalit vlákno
3
neregistrovaný "misiak"
12. 2. 2010 16:18
Re: ložiska
>:D :yes: ty si spekulant ...a na co pouzivas tie loziska?
Avatar - petrumr
12. 2. 2010 16:36
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
neregistrovaný "misiak"
12. 2. 2010 16:40
Re: ložiska
hm.....v com sa pouzivaju loziska mi je jasne, ale neviem si predstavit ako by som ich sam menil ;-) to by uz potom nic nefungovalo >:D >:D
Avatar - pocitac
12. 2. 2010 16:13
tady bude veselo
jéje, tady bude dneska veselo >:D >:D
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "misiak"
12. 2. 2010 16:17
Klobuk dole!
:yes: VW si zasluzi pochvalu :yes:
V dnesnych casoch - ked vyroba narastla do vysokych cisel, pri sucasnom tlaku na nizsie vyrobne naklady, ktore maju za nasledok uspornejsie materialy, atd ......je logicke, ze chyby su sucastou procesu. Kazdy vyrobca robi chyby a nie je to nic zvlastne ani zle. Je ale velke umenie priznat si chybu a spravit napravu.
Chvalyhodne nielen u Toyoty, VW ale aj inych vyrobcov. Pokial viem dalsi dvaja maju zvolavacku.

Takze este raz :yes: :yes:
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "soukon"
12. 2. 2010 21:05
Re: Klobuk dole!
jaký další 2 ? Toyota , VW , Honda a ?
Nebo myslíš Citroen a Peugeot?
Avatar - pocitac
12. 2. 2010 16:21
VW se kazí
VW se kazí a tady každý mluví o Toyotě, a o všem možném, ale né o VW >:D >:D ježiš, já už sem se tady dlouho tak nepobavil >:D >:D Tak si to kluci už přiznejte >:D >:D :no: Můj názor - etalon třídy by se kazit neměl .. >:D
Rozbalit vlákno
2
neregistrovaný "misiak"
12. 2. 2010 16:38
Re: VW se kazí
vsetko sa kazi, umenie je si to priznat a spravit napravu
Avatar - pocitac
12. 2. 2010 17:11
Re: VW se kazí
Máš pravdu, musím uznat, že VW se zachoval správně a svolal vadná auta, ještě před tím, než se někomu v nich něco stane... :yes:
Avatar - pocitac
12. 2. 2010 19:52
škoda času psát něco nového
A zde "cituji", jednoho místního odborníka (Aja), jehož reakce byla v podobném duchu uveřejněna v sekci "Renaul a jeho ztráta v roce 2009).

To nejsou dobré zprávy, těch špatných aut od VW je příliš mnoho. Dělat ošklivá a nekvalitní auta se prostě nevyplácí. Je to logické. Jen jsem doufal, že těch zmetků bude méně. Takhle se budeme muset připravit na několikaletou agónii jedné staré evropské značky a následně na její pohřeb, pokud tedy vlastníci konečně nepochopí, že už je konečně čas na to, aby byli povoláni francouzští
konstruktéři, designéři a krizoví manažeři, jako to mimochodem s úspěchem například udělalo konsorcium DACIA. A potom odstěhovat z Německa většinu výroby tam, kde jsou lidé ochotni odvádět relativně kvalitní práci za krátké peníze. V opačném případě bude VW čekat osud firmy SIMCA. A to by bylo škoda. Koncern PSA by ztratil důvod, vůči komu se vymezovat se svou jen o trochu vyšší kvalitou a čekal by ho následně rovněž postupný pád, protože dlouhodobě bude mít problém se udržet na podobné kvalitativní úrovni, jako již jsou japonské automobilky a kde za chvíli budou automobilky korejské a čínské...
Rozbalit vlákno
0
Avatar - pocitac
12. 2. 2010 22:32
pomoc
My všichni, kteří jezdíme kvalitními vozy, ať už z Apeninského poloostrova nebo ze země Galského kohouta. Soucítíme se současnými problémy koncernu VW, je nám líto těch nutných svolávacích akcí a kazových aut se znakem VW. A o to více jsme překvapeni, vždyť kvality těchto vozů jsou nám tolik a tak často předsouvány. Jako projev sounáležitosti, přijměte naši nabídku, že v případě poruchy, kdekoliv a kdykoliv vám rádi pomůžeme ať už formou odtahu, případně odvozu. :yes: ;-)
Rozbalit vlákno
14
12. 2. 2010 23:07
Re: pomoc
A co my z Mnichova a Stuttgartu, musíme stát opodál a mlčeti? Co my, co jezdíme ty VW s býkem na kapotě a my co jezdíme ty aristokraty z ostrovů, kde se tvoří skvosty na kolech? Máme mlčeti? NE! NE říkáme "MY" a Ratan Tata, že my s tím nesouhlasíme!
Avatar - woody-alien
12. 2. 2010 23:39
Re: pomoc
Ty ses nám ale rozpovídal... >:D

A co MY z daleké Iwaty. Co my, kteří pro pouhou potěchu srdce sjíždíme cesty i necesty, hory i doly. Co my co z mála dokážeme vytvářet smysluplno a těšíme příznivce dvou i čtyř stop. My kteří si s býky na kapotě už ruce podáváme...Máme snad nečinně přihlížet problémům našich bratrů po celém světě ? Toho bohdá nebude !
Avatar - pocitac
13. 2. 2010 13:10
Re: pomoc
perfektní, díky ;-)
neregistrovaný "samantha"
13. 2. 2010 01:36
Re: pomoc
:yes: :yes: :yes: >:D
Avatar - pocitac
13. 2. 2010 13:11
Re: pomoc
děkuji za podporu, tady je to potřeba :yes:
Avatar - white label
13. 2. 2010 16:04
Re: pomoc
Máš to "vymakané", děkuješ sám sobě...a ne poprvé..., :yes: chtělo by to ještě více nicků, takhle je to zbytečně moc nápadné... ;-)
Tak to bohužel chodí i v životě, komu chybí schopnosti, znalosti a argumenty, musí si častěji pomáhat různými "podvůdky"... a těmi to jen začíná...

P.S. Vidím, že sis tu svou "tajemnou samanthu" dokonce i s "jejím" číslem mobilu (tím jsi to "perfekně" zamaskoval, to tu fakt mají v profilu nejen všechny holky) >:D , zaregistroval už/až 9 dní po své registraci, to je náhodička co, tu ti tu jistě budou všichni žrát, když ti tu zatím ve všech čtyřech (každé dva jsou přitom zcela "náhodně" stejné) příspěvcích dělá "obhájce" a jako tvá velká "fanynka" ti posílá palečky nahoru a vysmáté smajlíky...,
Ale takových "ubožáčků" už tu bylo tolik, že tímhle tu opravdu nikoho neohromíš ani nepřekvapíš, naopak...
Ale neboj, nebyl jsem první (ani poslední), kdo si toho všiml...viz např. dnes ta přímá narážka pod megaztrátou Renaultu v 9:44:
"A sakra, tak už i počítače trpí rozdvojenou "osobností" >:D "
:*) 8-s
Avatar - pocitac
13. 2. 2010 17:35
Re: pomoc
White Label, jsi celkem chudák, jdi se léčit >:D ani nevíš jak se pleteš :no:
Avatar - white label
13. 2. 2010 17:41
Re: pomoc
Tak touhle reakcí jsi mě i nás vážně překvapil, já opravdu věřil, že se prostě chlapsky přiznáš, jak to s tou (dnes neúčelově zaregistrovanou) "samanthou" skutečně je... >:-[] >:D

Škoda, že jste se dnes v diskusi tak nešťastně míjeli, když si tak skvěle rozuníte... ;-) :-)

Léčit se půjdu až se podobně "rozdvojím"... 8-s
14. 2. 2010 09:21
Re: pomoc
Že by stihomam?
A k věci by nic nebylo?
Ať je to podvod nebo není, neměl by si se raději spíš vyjadřovat k věci, než napadat diskutéra? ;-\
Avatar - white label
14. 2. 2010 11:39
Re: pomoc
Díky wolffe, zrovna jsem potřeboval poradit od někoho, kdo zdejší diskuse zvládá opravdu s "psychologickým" nadhledem... :yes: ;-)
Svou první otázku polož v prvé řadě sám sobě, v souvislosti nejen
s poslední, nakonec opět (z tvé strany), trapně ufňukanou diskusí... (viz početnější reakce)
Je typické, že vždy pohotově "radí" hlavně ti, co evidentně nezvládají ani sami sebe...

P.S. Čekal bych spíš, že mi např. doporučíš,
tebou tolik užívaný hatelist... :*) :-)
14. 2. 2010 12:34
Re: pomoc
Hate-list je výborná věc, ale je jaksi k ničemu provokatérům..., tedy, pokud by sis dal do hatelistu všechny, které tady máš prudit...pak by si absolutně nevěděl, na co reaguješ (tedy pokud by si nebrouzdal diskuzemi nepřihlášený).

Na druhou stranu, vzhledem k tomu, že ty a tobě podobní většinou píšeš mimo mísu (zásadně ne k věci, jako třeba v tom tvým příspěvku na který nyní reaguju), tak by ti to nemuselo vadit. Plácat bys mohl i tak..., což bez skurpulí děláš a ani ti to nepřijde hloupý... >:D
Avatar - white label
14. 2. 2010 19:23
Re: pomoc
Ne wolffe, opět si nepřekvapil a opět nepochopil...
Já bych, na rozdíl od tebe, o nějakém hatelistu nikdy ani neuvažoval..., své "věci" si řeším bez podobných "berliček" a nikdy tady nefňukám...
Co mám podle tebe "k věci" s tímhle fanaticko-demagogickým vícenickem řešit. Mám se tady dohadovat s někým, kdo používá argumenty na úrovni desetiletých kluků, nebo se tahat o to, kdo dál dočůrá...? :*) 8-s ;-)
Avatar - woody-alien
14. 2. 2010 21:58
Re: pomoc
Možná by to byla i větší zábava. A hlavně by mě zajímalo, jak by se to dokazovalo. Fotky, videa, svědci...? >:D
Avatar - white label
14. 2. 2010 22:10
Re: pomoc
S některými nicky by to byla určitě větší "zábava", než samotná "diskuse" s nimi... ;-) >:-[]
13. 2. 2010 01:57
toyota musi dalsi auta svolavat
tentokrat Truck Tacoma. Zase v USA. Muze mu uletet hridel. Ted chapu proc jsou ty auta v USA tak levne oproti EU a Japonsku. Oni japonci tam setri na materialech. Mam takove tuseni ze Toyota bude jeste mit obrovske problemy a skarede se propadne dolu. Dneska i Obama varoval managery Toyoty pred nebezpecnymi auty. Jeji dcerska spolecnost na vyrobu letadel ma taky problemy- pry falsovala bezpecnostni testy

[odkaz]

[odkaz]
Rozbalit vlákno
0
13. 2. 2010 08:29
VW má vážně problém
Tak já bych to shrnul, protože se tady o tom v podstatě ani nemluvilo.

Volkswagen je brazilskou dvojkou (pěkné umístění, kdo je jedničkou už 8 let si umíš zjistit i ty) a v současné době (v krátké době po Toyotě) má velký proplém se svolávací akcí, neboť dal na svá auta špatně se mazající ložiska kol, což může způsobit až upadnutí kola a nebezečnou situaci.

Pro Volkswagen je to o to nepříjmnější, že je to v době krize (přičemž ta brazilský trh v podstatě nepostihla), což ale může nastartovat krizi VW v Brazílii. Je to nepříjemné a vzhledém k cenám aut v Brazílii (jsou stlačeny hodně nízko) jsou nepříjemné i vícenáklady, které tak Volkswagenu jistě vzniknou.

Nezbývá než popřát Volkswagenu aby se s tím zdatně popasoval a popřát ostatním automobilkám (konečně i VW) aby se jim podobné problémy vyhly, alespoň teď v takto těžkém období.
:yes: :yes: :yes:
Rozbalit vlákno
1
Avatar - pocitac
13. 2. 2010 13:09
Re: VW má vážně problém
:yes: