Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Spy Photos: Acura MDX

Luxusnější alternativou k vozům značky Honda je modelová nabídka značky Acura. Důležitý segment sportovně-užitkových automobilů by měla v nejbližší době rozšířit nová generace řady MDX.
Zpět na článek
neregistrovaný "rusholme"
27. 6. 2006 16:17
Re: Úchvatný interiér CL
no nepatrně propracovanější než má kia rio, ale pojetí je stejné >:-[] :yes:
neregistrovaný "GTI"
27. 6. 2006 14:07
Re: BERTOŇÁK (3) - ozvi sa!
>:D
neregistrovaný "Leftie"
27. 6. 2006 13:16
Re: Úchvatný interiér CL
Dnes som si to obzeral... :yes: Len som nevedel, ku ktorému článku dať link... ;-)
neregistrovaný "Leftie"
27. 6. 2006 13:15
Re: BERTOŇÁK (3) - ozvi sa!
Správne :yes: aspoň si konečne pozriem aj ten obrázek v článku... Čo to je vlastne za auto?!? >:D
neregistrovaný "GTI"
27. 6. 2006 13:13
Re: BERTOŇÁK (3) - ozvi sa!
:-) Naopak... vkládám to pod články u nichž se vůbec nediskutuje... abych sem vnesl alespoň trochu naděje. :-)
neregistrovaný "Coulin"
27. 6. 2006 13:06
Re: BERTOŇÁK (3) - ozvi sa!
GTI o tuningu ty eseje piš prosím pod články o VW,to jsou totiž nejtuněnější auta,protože se v serii na ně nenechá koukat >:D >:-[] ...
neregistrovaný "Pekelná Micinka"
27. 6. 2006 12:23
Úchvatný interiér CL
Na [odkaz] aktuálně nové tapety CLka. Ten interiér :yes: :yes: :yes: Hlavně ta krásná hnědá kůže. V téhle kombinaci je to jasná :yes:
neregistrovaný "altrax"
27. 6. 2006 11:25
OT - Honda Civic Hybrid
[odkaz]
neregistrovaný "Leftie"
27. 6. 2006 11:03
Re: BERTOŇÁK (3) - ozvi sa!
Aj turbomotor z L-410 prosíííím. Zotrite konečne Veyrona! >:D
neregistrovaný "GTI"
27. 6. 2006 10:50
Re: BERTOŇÁK (3) - ozvi sa!
:-) Křídlo bude... vydrž ;-) :yes:
neregistrovaný "Leftie"
27. 6. 2006 10:40
Re: BERTOŇÁK (3) - ozvi sa!
Bertoňák, ozvi sa, čím skôr. >:D (škoda že tu nie je smajl váľajúci sa od smiechu) :yes: Nech si dá žiadosť (okrem Alfy) aj do AERO Vodochody, "prej tam dělaj (mimojiné) i křídla". By sa mu to mohlo potom hodiť pri tom tunnigu. Krídlo je predsa základ!!! >:D
neregistrovaný "GTI"
27. 6. 2006 09:55
OT: BERTOŇÁK (3) - letní repete
Tady Bertoňák. Vracíme se z burzy. U nás na konci ulice, na druhý straně, než je skládka (i když Jarda říká, že to rozezná je fajnšmekr, já nevim, co je fajnšmekr, tak nehodnotim), znáte mě, tak tam je jednou tejdně burza. Maj to tam zabraný rákosníci. My tuningáři se krčíme na konci. Hned u vchodu jsme potkali Yaroukha, prodával starší čísla Speedu, nechápu, že to může číst, jinak je dobrej, má přehled. Jarda sháněl tu berli. Došli jsme až k dece, kde něş jakej maník prodával díly vod Cadillaců. Ty se těžko tuningujou. Ten maník, nějakej Lones, nebo jak, dobrej kluk, dělá do Amerik říkal, že je to prej daleko, ale uměj tam taky dobrý auta. Akorát mi neseděly ty svislý blinkry, co nabízel. Možná je časem zkousnu. Mával na nás Trucker, toho máme rádi, vždycky má pro nás povzbuzující slovo. Kde maj berli ale nevěděl. Nemohli jsme mu říct na co ji chcem, je to překvápko, Truckere. Na konci byl chlápek se zlomenou nohou, prodával jednu lyži a dvě hůlky. Jako sadu jsme to sice nechtěli, ale vzali jsme to. Jarda tu hůlku zkusí místo berle. Nazpátek jsme potkali Matese a Ciella, koukali na nás, že kupujem věci na lyže. Ti budou mrkat. Jo, parkoval tam taky Radio. Přijel Espacem. Toho nemusim, myslim Espace. Radio je fajn, ale má málo času, nechtěl se bavit. Měl na přívěsu Alfu cross. Doufám, že ji neprodává. Nechal si ji tuningovat. To mu nemůžem odpustit. My s Jardou tuningujem zásadně sami. Tuning forever. P.S. Zas se ozvu.
neregistrovaný "GTI"
27. 6. 2006 09:52
OT: BERTOŇÁK (2) letní repete
Tady Bertoňák. Jsem z toho venku. Prášky zabraly. Ta Alfa ne. Jarda říkal, abych si z toho nic nedělal, že napřed opravíme tu zhroucenou střechu garáže a pak, že uvidíme. Uvidím. Naše stopětka je z toho taky venku, odnesla to jen střecha a to nevadí. Přemluvil jsem totiž Jardu na ten obrácenej kabriolet, když to nevzali v Alfě. Dvakrát jim to nabízet nebudu. Takže jsme opravili střechu garáže a odpicli střechu a přední sklo stopětky. Vypadá to krásně i když jsem to zatím neviděl, už jsem Vám psal, že tuningujem potmě. Problém byly akorát jedny sáně, ty praskly. Jarda to vymyslel ale dobře. Použili jsme ty druhý sáně. Pouze jsme je přesunuli nad středovej tunel. Ted budem sedět s Jardou za sebou. Nebude to problém, sáně jsou pro tři. Zatim jsme to zkusili naslepo. Docela to jde. Sedíme jak na skůtru. Dobře se mi řadí, mám páku mezi nohama. Trochu složitější je to s volantem, budu muset levačkou dost ručkovat. Taky na spojku to mám trochu dál, tohle ale vykoumal Jarda. Bude zezadu ovladat spojku berlí. Berli zatim nemáme, ale mrknem v sobotu na burzu. Včera jsme zkusili ješte ty semafory na předku a makaj jak barevný. Už se s Jardou nemůžem dočkat až vyjedem. Potřebujem akorát nafouknout gumy. Zkoušeli jsme to, ale nějak nám to nejde. Já se poblil po třetim nadejchnutí. Jarda je lepší. Zmák pravý přední. Funěl pak půl hodiny jak lokotraktor. Jarda říkal, že na víc než na jedno kolo denně nemá, ale je stejně dobrej. Jestli jsem to dobře spočítal, tak za tři dny vyjedem. Za čtyři, ještě rezervu. Tuning forever, Bertoňák. P.S. Jak vyjedem, ozvu se.
neregistrovaný "GTI"
27. 6. 2006 09:49
OT: BERTOŇÁK (1) - letní repete
BERTOŇÁK (1)
Alfa Romeo - žádost o zaměstnání:

Vážení, u nás v ulici mi říkaj Berťoňák. Je to prej po nějakým dobrym tuningáři z jihu, tam od vás. Tuningoval údajně Favorita. Toho jsem neviděl, žiju v Česku, nemůžu soudit, moje zásada. Jarda je taky dobrej tuningář, bydlí vedle mě na pavlači a tuningujem spolu u nás v ulici. Já osobně začal s tuningem poměrně brzo, hned jak jsem napošestý udělal papíry na osobák. Soustavně jsem totiž bojkotoval testovou otázku o povinným vybavení auta. Měl jsem na tohle už tehdy dost ustálenej názor, ale trojúhelník mi tam nějak nepasoval a nepasuje dodnes. S Jardou jsme u nás na konci ulice koupili za tři tisíce kaček dvougaráž a tam tuningujem. Nesvítí tam světlo, tak tuninngujem potmě. Tuningujem škodovku, stopětku. Je o tři roky starší, než já, ale mně to nevadí. Jí asi taky ne. Začali jsme vytahováním přední kapoty. Trvalo nám dva roky, než jsme jí v tý tmě vybouchali až do úrovně předního nárazníku. Jarda říkal, že v zimě sežene džob u správy silnic a helfnem jim při odklízení sněhu. My s Jardou totiž ctíme BESIP. Jarda jinak dělá v depu na nádraží. Dělal tam dřív s tím, jak je teď u nás předsedou vlády, ale nepíšu to pro to, že chci od vás protekci. Tak v tom depu Jarda sehnal vyřazený nádražácký signální baterky. Parádní lampy. Obě jsme je zabudovali na předek. Můžem na nich lankem za jízdy měnit zabarvení, tak máme takovej pojízdnej semafor. Za lanka měl tahat Jarda. Jarda je taky ortodoxní tuningář, takže mi odsouhlasil i výměnu předních sedadel za sáně. Na skládce u nás v ulici jsem vyhráb pěkný anatomický sáně. Seděj ve stopětce jak kdyby byly od Recaro (říká Jarda), to je prej taky tuningář, neznám ho, asi tuninguje v jiný ulici. S Jardou jsme chtěli vyjet na první projížďku v létě. Tři roky na tom makáme, pořád ve tmě, je to facha. Včera napadl sníh a my ráno zjistili, že se propadla na garáži střecha. Tři roky práce v háji. Jarda brečel. Já taky. Byl to šok. Tento dopis vám píšu z postele, jsem teď pod sedativama a snad se z toho brzy vyhrabu. S tuningem potmě končim, cejtim, že mám na víc a chtěl bych nastoupit u vás do vývoje. Určitě bych byl posilou. Zatím vám zdarma posílám můj poslední tuningovej nápad. Jde o obrácenej kabriolet. Jako, že upicnem střechu a přední sklo a ponecháme jen sklo zadní. Navrhuju to vyzkoušet u vašeho modelu 159 a vystavit to teď v Ženevě. Bude to bomba. Předem děkuju za odpověď. S pozdravem - tuning forever. Bertoňák. P.S. Jarda mi dnes koupí po šichtě lístek na vlak. Počítám s Váma.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud