Novinky
0
Tož megáč ojráčů v trapu a nemá to ani klímu a centrál. Ti teda poudám, Franto, že je to pěknej kvelb. Pepikova oktávka má i tu džípíesku a cestó móžem čučét na dývko, woe. A to jsem čučel ako tatrmán, že maj jen jednu základovku jako barvu, joo?
0
>😁 >😁 >😁 :yes:
0
>😁 :yes: A lojza řikal, že to nejde čipnout...
0
>😒] >😒] >😒] :yes: :yes: A ma to malej kufr a nejde odparat DPH....
0
Máš mlhu chalane? Zajeď do Práglu a průbni bytelnej kočár z boleslavský fachy. Trhne ti gulama. Šperhákem ho polechtáš a zachrochtá jak kastrované hroch... no nečům, ropák je ropák.
0
>😒] >😒] >😒] >😒] Hlkavne to trhnuti gulama! To zazivam pokazdy kdyz vidim neco z Vlkohradu😉 :yes: A kdyz je to ropa, tak se k tomu trhani jeste prida nutkavy pocit, ze bych potreboval zvracet😄
0
>😁 ... ty nic nevydržíš... no jo, šlechta... ta byla vždycky zhýčkaná... 😄
0
Jeste, ze jsi me nenazval burzoustem😄 Jak to rikal ten hrabe v Cernych baronech: ".. burzoazie je nasim spolecnym nepritelem.." >😒] >😒] Mimochodem, jak si uzivas posledni tyden podnikani? Byl jsi se zeptat na urade, jestli uz maji i na tvoji praxi pripraveny znarodnovaci dekret?😉
0
>😁 >😁 P.S. Mě ti bastardi nedostanou... :yes:
0
Tož já by som chcel radši tého Astoně, co ho má Mařka vod nás z prasečáku.
Tak to bych si nechal líbit, jen bych tolik koní neuřídil, ale svezení by v tom musel být supr zažitek... :yes: :yes: :yes:
By ma zaujímalo, že koľko G-čiek to spraví pro rozjazde...
Či by to pretlačilo môj žalúdok (ak by ma naplo) 😉
Či by to pretlačilo môj žalúdok (ak by ma naplo) 😉
Letos byli ogaři v Anglii na MS GT eště první, hned za nima Janiš se Saleenem, no a v Brně juž jim vo všeckym Jaryn nandal, a včíl to MS vede. Jó jezděj tam pěkný káry - Astoni, Maserati, Poršata aj Ferrari. Dokonce i Korveta by se tam jedna našla - žeby Lones "tajně" závodil? No fakt je teda na co kókat. A tož BRAVO JANIŠ-SALEEN :yes:
nedělají 😉 ? Hmm, tak to nevím, a ještě je jich jen tucet, to budou drahý náhradní díly. Ale vzhledem k tomu, že nesmí na silnici, alespoň ušetřím za povinné ručení, tak teda asi jó, zabalit prosím... >😁
jednoho toho Messera pro přítelkyni, ať má v čem dojíždět do práce. A mně jednoho Roomstera, prosím. 😉
prej symbolickej milion eur...za to auto to chapu ,ale pro obycejny lidi to fakt smybolicka cena nebude...😁