Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Světová premiéra: nové trio Fiat Ducato, Peugeot Boxer a Citroën Jumper

Sergio Marchionne, člen správní rady společnosti Fiat a Jean-Martin Folz, president skupiny PSA Peugeot Citroën, se sešli s představiteli médií v továrně Sevel v Atessa (Chieti, Itálie), aby představili nejnovější výsledek spolupráce obou koncernů.
Zpět na článek
neregistrovaný "kejsi"
10. 12. 2006 22:56
BOMBA
Co sa vam nepaci tupci? Nadherne su! Ja mam novy Boxer... BOMBA!!!
neregistrovaný "namachrovanej mladej debilek"
21. 9. 2006 13:43
Re: Co ste cakali, sakra!?
jj, už se na tebe tešim slušňáku!!!! >:-[] >:-[]
neregistrovaný "anonym"
9. 6. 2006 13:52
bez titulku
hnus :no: :no: :no: :no:
neregistrovaný "anonym"
26. 5. 2006 21:00
Re: Můj ty bože!
do tejto trojky sa nic nezmesti.Sprinter 312D ma 13kubikou a nalozis tam aj celeho "obovskeho" BOXERA
neregistrovaný "Hooonza"
19. 5. 2006 16:09
Re: Fujtajbl
Bezesporu to budou dobrá auta, ale vypadjí fakt příšerně. Všechny tři.
neregistrovaný "pandan"
16. 5. 2006 08:54
Re: Co ste cakali, sakra!?
Ušetřils mi práci. Vidím to téměř stejně. Já v tom vidím i něco z velkých náklaďáků. Například tu rovnou plochu pod čelním sklem, jako stvořenou pro jméno firmy. Nový Sprinter se drží vzhledu osobních MB a to vypadá nějak divně. Kdyby se inspirovali v MB u svých kamiónů, udělali by líp. Ještě se mi u této trojky zdá, že mřížka chladiče je tam, kde je chladič a mému oku vždy i funkčnost lahodí.
neregistrovaný "Petr T."
15. 5. 2006 22:07
Re: Můj ty bože!
A to si našel kde??? To mne zajímá. Já jsem alespoň mluvil o ČR, tady tedy rozhodně nekecám.
neregistrovaný "Petr"
15. 5. 2006 10:24
Re: Můj ty bože!
Hm, takze uz jsem si to nasel a samozrejme kecas. Za vsechny mesice letosniho roku se prodalo jen samotnych Fiatu Ducato vic nez Transitu. Natoz kdyz se to spocita dohromady za celou trojku.
neregistrovaný "Petr"
15. 5. 2006 10:19
Re: Můj ty bože!
Byl by nejaky dukaz v podobe linku? Protoze pokud by to byla pravda, tak by tahle trojka a Transit musely mit cca 75 % trhu - a to mi prijde jako blbost. A to s tema motorama tuplem.
neregistrovaný "Petr T."
14. 5. 2006 17:41
Re: Můj ty bože!
...se pleteš, Transit je strčí do kapsy všechny dohromady a to ještě nevíš že trojka v nové generaci používá motory z Transitu. >:D
neregistrovaný "alf11"
14. 5. 2006 14:14
bez titulku
Obludárium děs,hrůza :no: :no: :no:
neregistrovaný "David.dynamo"
14. 5. 2006 12:54
Re: Co ste cakali, sakra!?
To zase budou namachrovaný arogantní mladý debílci ve firemních dodávkách oxidovat na našich silnicích a otravovat život těm slušnějším a ohleduplnějším řidičům.
neregistrovaný "Petr"
14. 5. 2006 10:58
Re: Můj ty bože!
Tys asi moc dodavek jeste nekupoval, co? Protoze to bys sem jen tezko napsal takovouhle blbost. Ne nahodou je tahle trojka suverennim leadrem trhu.
neregistrovaný "anonym"
13. 5. 2006 19:51
Re: Můj ty bože!
NA SPRINTER TO NIKDY MAT NEBUDE
neregistrovaný "Lorenz"
13. 5. 2006 13:32
Co ste cakali, sakra!?
Je skvele, ze napadity design sa dnes nevyhyba ani uzitkovym automobilom. Tak ako sa dalo cakat, Ford a VW sa vybrali cestou tvarov strohych, hranatych, jednoduchych a Renault (a teda aj Nissan a tiez Opel) stavili na odvazny design. Kto ale cakal, ze trojcata Citroen, Peugeot, FIAT budu strohe krabicoidy podobne prvym menovanym, ten asi nie celkom pozna ich sucasne modely.
"Preboha, co ste cakali!?" Je predsa logicke, ze nove modely nejakej (a tychto o to viac) znacky ponesu stopy designu ostatnych modelov tej-ktorej znacky. A tak sa aj stalo. A tak sa aj cakalo.
Ze "si ich nikto nekupi" su zaujimave vizie, no uz o chvilu sa ukaze, aky ste vsetci "odbornici" a aku "vahu" maju Vase slova.
Mimochodom, mne sa ich design celkom paci, napriek tomu, ze napr. o FIATe Doblo, Citroene C3, Peugeotoch 107, 1007, 207, 307, 407... to povedat nemozem a mam rad "krabicoidy" a la Ford Transit Connect. A design novych trojiciek je rozhodne originalny (pekne, ze sa to trojckach Opel-Renault-Nissan este podarilo a to pouzitim uplne inych designerskych principov). Musim povedat, ze mi pripomina povojnove "trambusove" nakladaky a dodavky, ktorych design je skutocne krasny. Ziadne prechody medzi rozne sikmymi castami prednej casti. Proste sikmo v jednej linii az po naraznik... Prva takato novodoba dodavka bol Trafic I. (1980), potom to zopakoval Transit III. (1986) (podla mna nic moc) ale toto je pekne odvedena praca. V pripade Peugeotu sa da povedat, ze je to najkrajsi aktualny Peugeot.
Velmi ma vsak zaujima, ako budu vyzerat presklenne verzie, najma vo vyssich stupnoch vybavy. Mozno uz niekoho potom napadne, ze velky minivan nie je len VW Caravelle/Multivan a M-B Viano, ako tomu byva zvykom, ale ze tam patria aj modely inych automobiliek (Vivaro, Trafic) a este aj o triedu vacsie modely...

Ak je nejaka dodavka nic-moc, tak je to novy Sprinter. Skoda. Ten stary bol v dobe prichodu (1995) fakt krasny.
neregistrovaný "RESSET"
13. 5. 2006 13:10
Re: Můj ty bože!
Sprinter měl možná silnej pěti-válec, ale s pohonem zadních kol a to bych opravdu v zimě nikomu nepřál... A hlavně, když je to auto prázdný ;-) Jinak design mě dost překvapil, ale celkem se mi zalíbil, taky mi to asociovalo nafouknutou C1
neregistrovaný "S8"
13. 5. 2006 13:00
Re: Kola
Ty kola jsou normalni, jako na kazde jine dodavce, problem bych videl spis v tom, ze podbehy jsou zbytecne velke... :-!
neregistrovaný "bingo"
13. 5. 2006 08:39
Re: bez titulku
Souhlasim ;-) :yes:
neregistrovaný "Honysek"
12. 5. 2006 22:47
Můj ty bože!
Málokdy se o designu aut vyjadřuji negativně. V každém se snažím najít nějaké klady. Ovšem u těchto výtvorů mi zatrnulo. Jestli i v reálu budou stejné jako na fotkách, tak potom, nechci vidět úprk lidí z pekařství, až jim tam dovezou chleba v téhlé příšeře z pralesa. Jen malá poznámka na okraj: Mercedes Benz Sprinter nabízel Common rail motor s výkonem 115 kW již v roce 2000! (pro upřesnění to byl 5-válec).
neregistrovaný "Krata"
12. 5. 2006 22:32
bez titulku
Vypadá to super. Originální a svěží.
neregistrovaný "švihák-pan dodávka"
12. 5. 2006 22:17
van of the year
Jako pan dodávka chválím nápaditý a nevšední tvar, který je už i u dodávek nutností. Těším se na odpověď Renaultu...
neregistrovaný "yenko"
12. 5. 2006 20:49
no hnus toto
;-\ tak teda dlouho jsem neviděl nic tak hroznýho jako je todle :no:
neregistrovaný "bingo"
12. 5. 2006 20:42
Re: Kola
No on si to stejne na delani parady asi nikdo nekoupi ;-)
neregistrovaný "qwerty"
12. 5. 2006 20:40
Fujtajbl
A vraj je Roomster skaredy. No pri tomto trio je to kralovna krasy :yes:
neregistrovaný "OLOd"
12. 5. 2006 19:32
Re: Kola
Asi máte pravdu, ale vzhledově to vypadá fakt hnusně. ;-\
neregistrovaný "Trophy"
12. 5. 2006 18:12
bez titulku
Nejhezčí je citroën :-) , ale jinak je to hrůza :no:
neregistrovaný "masO"
12. 5. 2006 17:14
Tak to mi ho teda vyndej !
Co to kua je ?? :-)
neregistrovaný "petrumr"
12. 5. 2006 16:20
Re: Kola
tak,tak,větší kola by zmenšovali ložný prostor a to u nákladáků se nedělá.I tahače s návěsama zmenšují kola,aby měli větší přepravní výšku. ;-)
neregistrovaný "maty"
12. 5. 2006 15:02
hnus
ikdyz mam rad italsky design-auta,nabytek atd vse co je made in italy,tak tohle je ale opravdu hnus!!!!!!Brzo bude facelift---doufam,tohle si koupi malokdo.Sakra
neregistrovaný "Cj"
12. 5. 2006 14:22
bez titulku
Hnus fialovej ... :no: :-!
neregistrovaný "Petr"
12. 5. 2006 14:10
Re: Kola
A vetsi kola by to melo mit z jakeho duvodu? Aby to melo vetsi spotrebu? Nebo abys s tim mohl jezdit po poli? Tohle je dodavka ne nejaky traktor, boha jeho.
neregistrovaný "prase"
12. 5. 2006 13:35
Re: Kola
ono málokterá dodávka má dvacítky kola >:-[]
neregistrovaný "OLOd"
12. 5. 2006 13:31
Kola
Ta velká karoserie a ty malilinký kola - to je prostě hnus 8-s :no:
neregistrovaný "H"
12. 5. 2006 13:08
bez titulku
Hm, tady teda Fiat v designu hodně frantíkům ustoupil... Ale zase v tomhle segmentu něco neokoukanýho, třeba tomu lidi přijdou na chuť ;-)
neregistrovaný "Honza"
12. 5. 2006 12:48
paskvil
paskvil to si nikdo nekoupí :no:
neregistrovaný "RS"
12. 5. 2006 12:08
Svět se zbláznil
OMG, co to má být? :-O To měl být původně vlak a PSA si to na poslední chvíli rozmyslelo ne? >:D
neregistrovaný "blue.sun"
12. 5. 2006 10:52
C1
Vypadá to, jako když nafouknou malý C1 kompresorem :-D
neregistrovaný "F40"
12. 5. 2006 10:26
bez titulku
No tak to je ultramegahunus :no: :no: :no: Prodeje transitů a mastrů jenom pokvetou.
neregistrovaný "prekladys"
12. 5. 2006 09:49
bez titulku
[odkaz]