Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Spy photos: Hyundai Terracan

V roce 2007 Hyundai představí nástupce modelu Terracan. Jeho vstupem na trh bude obnova modelů segmentu SUV kompletní.
Zpět na článek
neregistrovaný "tomas"
29. 3. 2006 17:38
Re: NO CO TO JE ???
jo díky za stránky, a uvidíme co s toho vypadne až to nebude zakrytovaný :-O
neregistrovaný "manitou"
29. 3. 2006 10:41
Re: NO CO TO JE ???
Kdo jim dovolil používat Bangle's zadní okénko ??? A kdo ten kufr a la 7 ??? Sakra to jsem se zase rozčílil, mě ty palgiátoři štvou. Jedna, dva, tři, čtyři, ... no už je mi líp ;-)
neregistrovaný "Marko"
29. 3. 2006 08:23
Re: Terracan
[odkaz] ///// [odkaz] ////// [odkaz] //////
neregistrovaný "tomas"
28. 3. 2006 21:47
Re: Terracan
prosím tě "kubas", poraď mi na jaké internetové stránce bych mohl vidět novou limuzínu od Hyundaie, jak píšeš Hyundai BH
neregistrovaný "Kubas"
26. 3. 2006 11:33
Terracan
Ano, jde o SUV nad Sante Fe. Že to ale trvalo, než jste ty spy photos uveřenily.. ;-) Velmi zajímavá je přední mřížka chlazení v chomovu a konečně: blinkry v zrcátkách... To jde ale i prý u nového SF, na přání samozřejmě. Nevím no, nevíte o tom někdo něco?
No, Hyundai nám ukazuje, že celkem pokročil, jak v designu, tak kvalitě. Např. Nová limuzína, která se zatím testuje, Huyndai BH. Může se nám zdát, že kopíruje od ostatních, ale kdo to dnes nedělá, že?
neregistrovaný "Marko"
25. 3. 2006 19:04
Terracan story
Tak s Teraccanom to je takto: ostane v ponuke aj po tom, co sa dockame serioveho auta, ktore je na obr. od Lehmannovcov. To auto na obrazkoch nie (plnohodnotnym) nastupcom Terracanu - ale rozsirenim vyrobneho programu. Velkostne bude sice zodpovedat Terracanu, ale na rozdiel od neho to nebude klasicky off-road "starej skoly". Ma ist o modernejsie auto kategorie SUV s prijatelnejsimi jazdnymi vlastnostami aj na spevnenom povrchu. ;-)
neregistrovaný "Rider"
25. 3. 2006 13:14
Spy
Tomu říkám ochrana před krádeží, jezdit v ropuše a doma v garáži svléknou kůži.