Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Novinky

Zpět na článek

Ženeva živě: Mazda3 facelift

17 komentářů

Mazda 3 je velmi povedenej hatch. Mám osobní zkušenost s Mazdou 3 1,6 MZCD a musím říct, že tenhle model a motor je hodně povedenej, takže se vůbec nedivim, že se týhle mazdičce tak daří. Jen tak dál :yes: :yes: :yes: Zoom zoom 😉
Nevím, co je přesně MZCD, ale já jezdil s M3 sedan 1.6 disel a byl jsem VELMI mile překvapen, jak to auto jezdí. Ženská by nepoznala, že řídí diesel (omlouvám se za ten sexismus) >😒] Jízdní vlastnosti výborné. Trochu tvrdší, ale já jsem rozmazlený 😉 Interiéry Mazdy se od minulých generací konečně dočkali konkurenceschopnosti, takže tam také není, co řešit. Spolehlivost na jedničku. Je to prostě skvělé auto :yes:
No motor od Mazdy 1,6 MZCD = 1,6 TDCi od Fordu, nic jinýho za tím nehledej :yes:
No, to bude ten stejný motor, který jsem tam měl já. Základ motoru společným vývojem Fordu a PSA :yes: 😉 Fakt velmi kvalitní diesel.
Tak naopak - novy Ford Focus pouziva podvozek Mazdy 3...
Z hlediska chronologie uvádění vozů na trh ano,nicméně hlavní podíl vývoje je práce Forda,ale při pátku(a nejenom při něm) je to docela jedno,ne?
A to je vlastne 1,6 HDi, takze sa podakuj francúzom
😄 Mazda 3 má v sobě oheň :yes: kup ho s tím dvoulitrem a lepší to být nemůže!! Žádné cestování do minulosti jako Návštěvníci, ale horoucí současnost! Mazda si na nic nehraje, Mazda jenom JE a v tom je její kouzlo a síla :yes:
No ja mam mazdu 3 s dvojlitrom a to auto ma asi len malu chybu....buchot od pneumatik alebo tlmicov ked prechadze priecne nerovnosti ale to su podla mna pneumatiky a taky problem sa da lahko vyriesit...to auto ma bezchybny dizajn aj jazdne vlastnosti a ten interier :yes:
nieco napisat, ale nevedel som co k tej mazde este dodat. Design je vyborny, hatche nemusim a teda daky silny postoj k M3 hatch nemam, zato sedan je super, v ramci nizsej strednej je to pecka, a vlastne aj mimo nej. Podvozok z focus2..par stoviek km som spravil v m3 2.3 (US verzia)..je to super. Vlastne, ja k tej mazde3 fakt nemam co dodat... :yes: :yes: :yes:
Uz jsem to psal vyse, neni to tak ze by M3 mela podvozek z Focusu, ale prave naopak! Se podivejte sakra na datum vzniku obou aut! M3 tu byla o poznani drive nez Focuc. Minimalne o 2 roky!
jo, je to průměrné auto, ale facelift chválím- vkusně udělaný :yes:
priemerne cim? vybornym podvozkom z focus2? Velmi podarenym designom exterieru a kvalitnym a velmi priestrannym interierom? Kultivovanymi dieslami? Verziou MPS? Existuje vobec daky iny sedan nizzsej strednej ktory vyzera aspon obstojne?
hmmm asi ne....a ten co to nazval priemernym je asi zakomplexovany
Jak píšu výše, auto je to velmi povedené. V hatchbacku se mi líbí více než sedan. Jediné, co jsem na hatchbacku fakt nepochopil jsou ty příšerně vystouplé plochy v okolí pantů pátých dveří!!! To je fakt hrůůůůza ;-\ 8-s Jinak :yes:
Mne zase sedan ovela viac ako hatch. Tie dizle su urcite super, servisak ma viezol v M6 2.0 dizl, bolo to celkom dobre, aj ked...tie vibracie tam su, aj ked takmer necitelne.
Jo, jo. M6 2.0 diesel jsem jezdil v kombíku a je to fakt krásnej velkej kočár. Interiér se mi líbí. Jen ve velkých rychlostech (nad 180) už ten diesel nemá moc síly 😄