Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Na Dakaru zahynul motocyklista Andy Caldecott

Musíme vám s lítostí oznámit, že letošní Dakar má svou první oběť. V dnešní deváté etapě zahynul australský motocyklista Andy Caldecott, člen továrního týmu KTM.
Zpět na článek
neregistrovaný "Godzilka"
11. 1. 2006 01:47
Upřímná soustrast
Upřímná soustrast. Když jsem dneska viděl záběry na Eurosportu z cíle, když se o tom dozvěděli, tak jsem se posadil na *a měl jsem husí kůži po celym těle. Fakt o tomhle sport neni..... Škoda dobrýho jezdce
neregistrovaný "pagac"
10. 1. 2006 12:07
Re: Kabirov asi von
no za normalnych okolnosti by ho Karel asi neporazil...neviem v com to je ale uz dlhsie to nieje ono...Karel vyhraval v dobach ked konkurencia nebola tak silna, akonahle sa zjavil onoho casu napr. special Perlini okamzite stracal, toho roku ma stastie ze neide de Rooy a jeho parta Dafov, Stacey so specialom MAN je pre mna fajn prekvapenim, dobry je Azevedo tesil som sa na Biasiona a myslim ze by ho prepalil aj Tomecek , tak neviem ci je to v technike alebo Loprais uz je jednoducho za zenitom....skoda
neregistrovaný "geroc"
9. 1. 2006 22:24
Re: Mitsubishi po seste..
Ano, na Dakaru se pamatuje pouze a jedině vítěz. Oběti se připomenou jen když k nim přibude další. A že už ten zástup je docela dlouhý. A v posledních letech není ročník aby nějaká oběť nebyla.
neregistrovaný "Pekelná Micinka"
9. 1. 2006 21:31
Re: Kabirov asi von
pravda ;-)
neregistrovaný "Marko"
9. 1. 2006 21:30
Re: Kabirov asi von
..ano, viem ;-) Nazov je taky ako auto...Bata by mal radost: "Topanky za 599,-" ;-\
neregistrovaný "Pekelná Micinka"
9. 1. 2006 21:06
Kolik Takových Musí...??
odejít?? :-( Určitě Tobě tam nahoře budeš prohánět ty nejbájnější oře po nekonečných píscích ze zlata!!!
neregistrovaný "Pekelná Micinka"
9. 1. 2006 21:03
Re: Kabirov asi von
Podle Seriouswheels má to nové Ferrari už jméno.. [odkaz]
neregistrovaný "Pekelná Micinka"
9. 1. 2006 21:02
Re: Kabirov asi von
Uvidíš... ;-)
neregistrovaný "Marko"
9. 1. 2006 20:55
Re: Kabirov asi von
:-O ..akurat, ze on ide dalej! Na poslednom, CheckPointe 3 presiel necele 2 hodiny po Lopraisovej Tatre! Asi ta buracka nebola tak vazna, ako avizovali na stranke dakaru... Stacit to nebude ;-\
9. 1. 2006 20:47
Re: Mitsubishi po seste..
Možná sis ty výkřiky strachu mohl schovat na zejtřek... vždyť dnes... jaksi... tu ... snad... všichni... držíme spolu... když jede o jednoho méně...
neregistrovaný "Pekelná Micinka"
9. 1. 2006 20:10
Re: Kabirov asi von
>:D >:D >:D >:D >:D >:D :yes: :yes: Padly na to tři pilky a vypil jsem dva nálevy od místních abych to přes noc přeříz!
neregistrovaný "Tom"
9. 1. 2006 19:54
Re: Mitsubishi po seste..
Tak hosi este nieje po dakare ale ja si neodpustim poznamocku.Vidim to takto.Najlepsi vyhra a pamatat budu len vitaza a po siesty krat to bude Mitsubishi ikona Dakaru a pan ucitel terenu.Tourag este nedospel darmo tam napchali twin turbo .Na rok tam daju turba tri a vyhraju mozno rally Tatry...
neregistrovaný "Jackass"
9. 1. 2006 19:26
Re: KAŽDEJ
...každej je člověk. Jednou se narodí a jednou umře. Je ale otázkou jak a v kolika. Všechna čest Andymu a upřímnou soustrast jeho rodině.
neregistrovaný "Marko"
9. 1. 2006 19:11
Re: Kabirov asi von
Btw...on je Reshetnikov ...ako resheto...nie Resetnikov ako reset. Ale to je asi teraz jedno, ked je Kabirovov Kamaz zresetovany na resheto... >:D >:D
neregistrovaný "Marko"
9. 1. 2006 19:09
Re: Kabirov asi von
To je vzdy lepsie... Ale na druhu stranu: Karel Loprais mu ten Kamaz nenabural... A vitazmi su niekedy ti, ktory jazdia viac rozumom, ako tazkou nohou... Na co je teraz Kabirovovi taky rychly kamion?! ;-\
9. 1. 2006 18:56
KAŽDEJ
se počítá... a každýho je škoda. Tak hlubokej nádech :yes:
neregistrovaný "mates"
9. 1. 2006 18:45
Re: Kabirov asi von
Resetnikov >:D >:D Dobry jmeno pro servismana! Zresetuje a jede se dal >:-[] >:-[] :yes: Ale vazne, odstoupeni bych mu nepral. Bylo by lepsi, aby ho Karel porazil na trati.
neregistrovaný "Marko"
9. 1. 2006 18:42
Re: Kabirov asi von
Kabirov mal na 340. km (udajne) vaznu nehodu (posadka OK). Stoji tam a caka na Resetnikovov asistencny Kamaz. Ak aj neodstupia (co podla tej spravy asi ano) prepadne sa vo vysledkoch hlboko...
neregistrovaný "Marko"
9. 1. 2006 18:17
Prekvapenie
Mal som pre vas v suvislosti s rallye obrovske prekvapenie (hlavne pre Matesa, Yaroukha, Micinku) - ale ta rallye ma dnes predbehla. A nie tak ako by som chcel.... Dnes tu nebudeme "prehliadat" to co sa stalo, pretoze je skoda kazdeho dobreho cloveka :-( Tak snad az zajtra...
neregistrovaný "mates"
9. 1. 2006 18:06
Re: bez titulku
Tak to je to s nima horsi nez jsem si myslel >:-[]
neregistrovaný "Paja"
9. 1. 2006 17:54
Re: bez titulku
Ani vybava, ani motorizace, ani O2 >:D A presto jsem byl zklaman...
neregistrovaný "mates"
9. 1. 2006 17:52
Re: bez titulku
Pokud budes porovnavat O2 v primerene vybave a motorizaci a A3, tak tech markantnich rozdilu ve svezeni asi mnoho nenajdes;-)
neregistrovaný "Paja"
9. 1. 2006 17:29
Re: bez titulku
Papir bylo pouze nahr. vozidlo kolegy, jsem zpet u mladoboleslavskych, hosi z Ingolstadtu me asi mit moc radi nebudou, ale takovy rozdil v tech autech neni!!! >:D
neregistrovaný "matysek"
9. 1. 2006 17:22
:(
budiz mu pisek lehky :-(
neregistrovaný "mates"
9. 1. 2006 16:58
Re: bez titulku
Defender bude stejna cenova kategorie jako ta A3. Ale kdyz clovek neni uplny hovado a ma to spravny obuti, tak se na silnici ve meste chytne v pohode i s predokolkou. Jen reju;-)
neregistrovaný "Paja"
9. 1. 2006 16:54
Re: bez titulku
b] je spravne, ale ne tak docela, na Defendera nemam srdce...a ani pracovni vykon! >:D
neregistrovaný "mates"
9. 1. 2006 16:43
Re: bez titulku
Pridelili ti novyho Defendera nebo jsi bavil jak ten tvuj kus papiru (A3) ne a ne vyjet ze zaveje?;-)
neregistrovaný "Paja"
9. 1. 2006 16:36
Re: bez titulku
Ja se bavil vyborne predminuly tyden v patek, kdyz tu v Ove byla kalamita, vetsina lidi zustala doma a ja si uzival...vyyyborneee!!!! Rechtal jsem se jako slabomylny! >:D
neregistrovaný "mates"
9. 1. 2006 16:27
Re: bez titulku
Proc delsi cesta? Ja mam i ve meste pocit, ze vypukla valka. Nekdy se clovek pobavi, ale musim rict, ze jsem motorista telem i dusi, ale jezdit me bavi cim dal tim min.
neregistrovaný "Paja"
9. 1. 2006 16:23
Re: bez titulku
jiste, bohuzel i bezne cestovani se meni v rally a kazda delsi cesta je dobrodruzstvim...
neregistrovaný "mates"
9. 1. 2006 16:07
Re: bez titulku
Jo, souteze s sebou nesou i tohle:-( Bohuzel to tu soutez tak nejak zatahne takovym pesimistickym oparem a i pripadny uspech nejakeho oblibence ma pak horkou prichut:-(
neregistrovaný "Paja"
9. 1. 2006 15:30
Re: bez titulku
O tomhle bohuzel sport je a ten motoristicky jeste vice. Obdivuji posledniho mechanika doprovodneho vozu, ze najde odvahu projet pousti v tomhle silenem tempu!
neregistrovaný "Vlasta"
9. 1. 2006 15:24
bez titulku
Moc smutný, alespoň to měl rychle za sebou a netrápil se v nemocnicích. Když to někam člověk narve s autem, tak jdou nejdřív plechy a pak maso, ale tady se roluje rovnou. Je škoda, že při tom umírá tolik dobrejch lidí.
neregistrovaný "Pavel"
9. 1. 2006 14:49
bez titulku
To je smutný. O tomhle sport být nemá.
neregistrovaný "Leftie"
9. 1. 2006 14:44
;-(
Náš Katriňák sa skoro zabil, a henten mal ešte menej šťastia... Česť jeho pamiatke... :-(