Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Toyota bB: mládí vpřed

Toyota zahájila v Japonsku prodej nové generace modelu bB, který bude hledat zákazníky především mezi mladými.
Zpět na článek
neregistrovaný "manitou"
2. 1. 2006 09:36
Re: KONEČNĚ
Ale jojo, co takovej ten dlouhej Pheaton ? ;-)
29. 12. 2005 21:31
Re: KONEČNĚ
Tome, slogan odvaž se... to je slogan těch... co už visej ;-) ty se k odvázání nikdy nedosatanou. Ne... nechtěj ode mě slůvka pochopení pro tohle. Pro milovníky bábovek se taky nedělá auto, co VYPADÁ JAKO ŠTRŮDL :-) ;-) Nemůžu Tome, fakt... P.S. Občas neco z těch dálav vidím... :-O :yes:
neregistrovaný "Pierro"
29. 12. 2005 16:03
bez titulku
Teda přátelé takovejhle hnus fialovej jsem už dlouho neviděl. :-( Nicméně někdo rád holky, jinej zas... ;-) takže komu se líbí, ať se dosyta vynadívá >:D já jen doufám, že japonci neztratí soudnost a nechají si tuhle nádheru doma. Evropa je Evropa.
neregistrovaný "mates"
29. 12. 2005 08:55
Re: Ďalší výstrelok
Hurrrrraaaaa!!!!!!!!
neregistrovaný "vous"
29. 12. 2005 03:26
<a href="http://www.scion.com" target="_blank">[odkaz]</a> v
[odkaz] alebo aj takto v USA
neregistrovaný "Tom"
28. 12. 2005 14:59
Re: Krutá daň za globalizaci
Holt to tak chodí - účetnictví je základ! BTW za chvíli budou všude Head-Up displaye, tak že si ten tachometr můžeš nechat promítnout třeba na čelo >:-[] ;-)
neregistrovaný "don Pedro"
28. 12. 2005 14:34
Techno
Technokrabice na technopárty - ani jedo nemusím. Ale kdo chce kam - dobře mu tak. Tož tak.
neregistrovaný "Marko"
28. 12. 2005 13:48
Re: Ďalší výstrelok
V EU nebude
neregistrovaný "mates"
28. 12. 2005 09:26
Re: bB story
Hele Gagarine, me nejaka ne moc povedena versovanka od vyznavace japonskyho VW nerozhodi;-)
neregistrovaný "rasto"
28. 12. 2005 02:45
Re: Ďalší výstrelok
ja by som nerobil urychlene zavery a pockal si na predajne statistiky. a nie je jasne, ci sa vobec dostane do eu. o trhu v usa nemusis pochybovat. :-)
neregistrovaný "Yuri"
27. 12. 2005 19:43
Ďalší výstrelok
Kto chce mať z auta pojazdnú diskotéku nemusí siahnúť po tomto aute. Výkonné audio sa dá spraviť v každom aute a podsvietenie interiéru na dotvorenie atmosféry tiež.Pri hlasnej sa len ťažko krotia hormóny motorizácia je pre maladých ľudí nedostačujúca tecno maniaci asi ťažko budú klásť dôraz na na pohon 4 klolies na ekologickosť.Pre nich auto rozhodne nie je prioritne určené.Auto sa bude predávať zrejme len v Japonsku.Máloktorý európan by bol ochotný vysoliť prachy za takýto výstrelok.
neregistrovaný "lowkick"
27. 12. 2005 18:27
Hnus fialovej....
Tak tohle je horsi nez splacat kysely rybicky s pudinkem... >:-[]
neregistrovaný "jurij"
27. 12. 2005 18:02
Re: bB story
Chudák Mates, co si teďka počne? Tahle píšnička mu určitě bude v hlavě znít ještě dlouho a znova a znova a znova a znova a znova >:-[] >:-[]
neregistrovaný "Genee"
27. 12. 2005 17:24
Re: bB story
HHHHHHHHustohustě hustý :yes: :yes: :yes: BRAVO!
neregistrovaný "mates"
27. 12. 2005 17:18
Re: Krutá daň za globalizaci
To prece nevadi, ze je to hruza, hlavne, kdyz to ucetne vyjde lip nez jinym, ne?:-)
neregistrovaný "vladek"
27. 12. 2005 17:18
bez titulku
Je skoro stejně hnusná jako Multipla.
neregistrovaný "mates"
27. 12. 2005 17:17
Re: KONEČNĚ
Odpustil bych ti ledasco, ale ze jsi na muj a GTIho prispevek reagoval uplne stejne a tim mezi nas dal =, tak to ti neodpustim NIKDY >:-[] >:-[] 8-s
neregistrovaný "mates"
27. 12. 2005 17:15
Re: KONEČNĚ
Jestli je to jak rikas, tak doufam, ze jsem dostal dozivoti;-) Kdyby mi bylo 18-20 a nedej boze bych zil tanecni "hudbou", tak bych mel vic problemu jen sam se sebou a to uz vubec nemluvim o tom, kde bych na tu neobycejnou vec od Toyoty vzal penize. Ja jsem pochopil co Marko napsal, ale tohle "auto" je na me vazne moc. Nicmene chapu, ze to dokazou prodat. Ale porad se mi do hlavy vkrada myslenka, ze se ritime nekam, kam bysme nemeli:-)
neregistrovaný "Karel"
27. 12. 2005 17:13
Re: bB story
Tak tohle se opravdu povedlo! :yes: Matesy neblbni, slez z tý židle a vrať ten provaz zpátky >:-[] >:-[] >:-[]
neregistrovaný "Tom"
27. 12. 2005 17:09
Re: Krutá daň za globalizaci
Tohle je bohužel krutá daň za globalizaci ze které je mi opravdu smutno. Budíky uprostřed mi hrozdně vadí a nemohu jim přijít na chuť :no: Budeme si na to asi muset zvyknout - protože je to geniální tah pro výrobu tzv. globálního auta - stačí "přehodit" pedály a volant a můžeš to prodávat na celým světě..
neregistrovaný "mates"
27. 12. 2005 17:09
Re: bB story
Stihne te spravedlivy trest! :-)
neregistrovaný "Tom"
27. 12. 2005 17:01
Re: bB story
Jo, jo na krabičku se čeká tři měsíce. Na Priuse se čeká i více než půl roku. Zato Phaetony reznou v koutě na skladě. Teďka mě napadla taková blbost - vemte si melodii z písnička Láska je láska a zanotujte si se mnou: Mácha má štěstí, že je kamenej, jinak by už nestál, byl by v půlce zlomenej. A druhá sloka: mates má štěstí, že je XJ z hliněnej (=z hliníku), jinak by už nestál, stál by v koutě rezavej >:-[] Já vim, přestávám vhlastat ;-)
neregistrovaný "wector"
27. 12. 2005 17:00
virus
Zastavi nekdo ten virus pristroju uprostred? Popr. cim se to da lecit, nejaky ockovani neexistuje? Dalsi pekny auto, ktery je timhle hnusnym virem postizene...
neregistrovaný "Tom"
27. 12. 2005 16:54
Re: bB story
Tak tomu se říká pomoc z nebes! Bravo :yes:
neregistrovaný "Tom"
27. 12. 2005 16:53
Re: KONEČNĚ
Ctrt+C: Jsi vězněm zaběhlých evropských konvencí, věříš tradičním evropským tvarům a já Ti to vůbec nevyčítám. Ale zkus si představit, že Ti je 18-20 a žiješ taneční hudbou (nemluvím o sobě). Přečti si heslo nevaž se, odvaž se a zkoukni to ještě jednou.. Jinak viz Markův příspěvek - tohle auto není obyčejné auto, tak ho také neposuzuj podle běžných měřítek. Tohle AUTO je někde jinde. Tohle je vizionář - přišel, šokoval a změnil zaběhnuté konvence! Nápověda: zkoukni nabídku ostatních automobilek v Japonsku..
neregistrovaný "mates"
27. 12. 2005 16:53
Re: bB story
:yes: :yes: Vic takovych jako jsi ty!! GTI stejne spatne skonci, ale jako zaverecna etapa jeho existence me myslenka prejmenovat ho na DJ Tesil a dat mu tuhle obludu, vazne zaujala >:-[] >:-[]
neregistrovaný "Tom"
27. 12. 2005 16:52
Re: KONEČNĚ
Jsi vězněm zaběhlých evropských konvencí, věříš tradičním evropským tvarům a já Ti to vůbec nevyčítám. Ale zkus si představit, že Ti je 18-20 a žiješ taneční hudbou (nemluvím o sobě). Přečti si heslo nevaž se, odvaž se a zkoukni to ještě jednou.. :-| Jinak viz Markův příspěvek - tohle auto není obyčejné auto, tak ho také neposuzuj podle běžných měřítek. Tohle AUTO je někde jinde. Tohle je vizionář - přišel, šokoval a změnil zaběhnuté konvence! Nápověda: zkoukni nabídku ostatních automobilek v Japonsku..
neregistrovaný "Marko"
27. 12. 2005 16:29
Re: bB story
>:D >:D ...poznam >:D . Ale na boty nie som odbornik >:D ...takze neriesim. >:D Ja len, ze rozumiem tomu preco to auto existuje a preco vyzera tak ako vyzera. A siroke spektrum individualizacie toho auta umoznuje, aby v tom nakoniec jazdil DJ Tesil, Elvis Mk.nekonecno, aj ten Afro-vlasatec. Aj ked teda ja som pre vsetkych menovanych "triedny nepriatel" z konzervativneho spektra ludsej rasy. ;-)
neregistrovaný "rasto"
27. 12. 2005 16:27
Re: bB story
ked som prvykrat videl v showroome scion xb, tak som si povedal, ze si to kupi len blazon, hlavne kvoli dizajnu. dnes, ked ich denne vidim niekolko a kazdy je inac upraveny, ma to svoje caro. chlapci sa na tom naozaj "vyradi". hlavne teda v kolesach a muzike lebo na dizajne toho auta vela uz nezmenis. stale to zostane "krabicka". a tak sa tento logicky krok od toyoty dal ocakavat. mimochodom na "krabicku" sa v usa caka tri mesiace, takze odbyt bude. vybavu nema cenu komentovat lebo scion vsadil na vsetko v zaklade. interier sa mi paci aj ked zvonku to vyzera akoby sa zrazil xb s pt cruiserom ale je to v pohode. u mna :yes:
neregistrovaný "GTI"
27. 12. 2005 16:12
Re: bB story
To bychom ale mohli také obdivovat boty těch chudáků, co nosej po městě ty kalhoty s podolkem u kolen - takový ty tretry s rozvázanejma tkaničkama, jsou šíleně polstrovaný, znáš, ne :-) Prostě... nejlepší disco je v Caddy od VW... to je snad jasné ;-) To je auto pro mladý bejčky...
neregistrovaný "GTI"
27. 12. 2005 16:08
Re: KONEČNĚ
:-) Tome... prosím... mám úctu ke kdejakému autu... ovšem co je moc, to je fakt příliš... :-) >:D
neregistrovaný "Marko"
27. 12. 2005 16:07
bB story
Prva generacia Toyoty bB (black Box)/ Scionu xB bola pecka v tej drzej jednoduchosti tvarov. Nikto sa tam o nic nepokusal a bola to proste svojska krabica v ciernej farbe. Casom sa ale ukazalo, ze auto, povodne zamerane na siroky trh sa v Japonsku stalo kultom hlavne u mladeze. Ten uspech sa potom v rovnakej cielovej skupine viac-menej opakoval aj v USA. Ked Toyota predstavila koncept bB II. v Tokyu pred par tyzdnami, mne tam vadila zmena tvarov k takym radoby zaujimavy. Teraz sa mi to ale uz zda vzhladom k skupine kupcov uplne OK. Ma to pre nic svoje caro, a keby som mal zadanie postavit pre disco-mladez auto, asi by z toho vyslo nieco taketo. Takze neposudzujte bB beznynymi kriteriemi. Je to voz urceny pre velmi specificku skupinu ludi. A tomu zodpoveda aj internetova stranka: [odkaz] /// Btw. myslim si, ze na trhu kde na to su podmienky (a u znacky, ktora si to moze dovolit) je to zaujimavy pocin - minimalne z pohladu marketingu.
neregistrovaný "Elpepe"
27. 12. 2005 15:58
Re: tuzing
WTF??
neregistrovaný "mates"
27. 12. 2005 15:09
Re: KONEČNĚ
Mozna jsem to napsal ostreji nez jsem chtel, ale tema smajlikama jsem to prolozil taky;-) A to auto je hnus! A to rikam zcela objektivne! Ze v Japonsku jsou na tom s vkusem dost jinak nez tady je jasny. Taky doufam, ze si to tam doma nechaji a nebudou to chtit prodavat tady. Jo a k tomu H2. To je taky obluda a H3 taky:-( A ani nemuseji byt ruzovy. Byt originalni za kazdou cenu muze byt kontraproduktivni;-) Myslim, ze na svete je dost opravdovych aut, se kteryma budes taky originalni (a to mam na mysli napric celym auto svetem).
neregistrovaný "ricardito"
27. 12. 2005 14:58
Re: tuzing
Jsi jenom rasistický hovado :no:
neregistrovaný "Tom"
27. 12. 2005 14:50
Re: tuzing
Design je věcí subjektivního názoru.. :-!
neregistrovaný "Tom"
27. 12. 2005 14:49
Re: KONEČNĚ
Uf, tohle bude těžší na vysvětlovaní, ale vzhůru do toho. Možná jsi mě špatně pochopil, možná sem to špatně napsal.. Z prvního GTIho příspěvku ironie cáká, tak sem mu v tom samém duchu odpověděl - měl sem za to, že v mé první větě je ironie taky poznat, pro jistotu sem tam ještě hodil tohoto smajlíka ;-) K té "objektivitě". Snažím se psát objektivně a když je něco můj názor, tak napíšu, že je to můj názor. Podle mě sem tak jasně napsal, že se jedná o můj pohled - "Neříkám, že se mi xB přímo líbí, ale své kouzlo určitě má..". Tak že netvrdím, že je xB objektivně hezké auto - mě osobně se opravdu docela líbí - je to takové "neauto", které překračuje zaběhlé evropské konvence a právě to se mi docela zamlouvá. Podle mě je to docela hustá extravagantní stylovka. Kdybys na sebe chtěl upoutat, tak si myslím, že je to lepší než růžovej H2 s 22 palcovýma (nebo víc) kolama.. Navíc to, že se Tobě nelíbí přeci neznamená, že není objektivně hezké.. Tady v Evropě se třeba většině lidí absolutně nelíbí, ale jak sem psal, tak hlavně v Japonsku tyhle krabice docela letí!
neregistrovaný "Elpepe"
27. 12. 2005 14:13
Re: tuzing
pozn.: a k designu se radsi ani nevyjadruju
neregistrovaný "Elpepe"
27. 12. 2005 14:12
tuzing
K dokonalosti tomu chybi uz jenom stroboskopy :no: :no: :no:
Sikmovoky uspesne predvedli dalsi blbost.
neregistrovaný "mates"
27. 12. 2005 13:58
Re: KONEČNĚ
Tohle miluju! Tenhle bazmek od Toyoty snad ani neni auto a ty v ramci "objektivity" napises, ze ma "kouzlo" >:-[] >:-[] >:-[] V GTIho prispevcich vetsinou kazdy hleda i to co tam nikdy nemohlo byt a jak jednou napise zjevne ironicky, tak ty zrovna tam nevidis ani spektu te ironie;-) Tak teda za tohle BRAVO TOYOTA :no: 8-s
neregistrovaný "MadPete"
27. 12. 2005 13:45
Re: KONEČNĚ
Mohu zodpovědně tvrdit, že já za to Caddymu nikdy neposmíval. Nicméně ze 4té dekády mám jiné americké favority. V téhle krabičce na mýdlo to připomíná spíš rekvizitu z manga komiksu..
neregistrovaný "ricardito"
27. 12. 2005 13:17
Re: Only made in Japan!
Pravda,Pravda. :yes:
neregistrovaný "Tom"
27. 12. 2005 13:14
Re: Only made in Japan!
Jak znám japonský automobilky a ně na napojené "tunerské" firmy, tak tohle opravdu ale opravdu nebude problém dokoupit :yes:
neregistrovaný "ricardito"
27. 12. 2005 13:12
Only made in Japan!
Japonci prostě nezklamou!Jsou to frajeři!Jen tam k tý 1.5ce mohli šoupnout turbo.
neregistrovaný "ZZ"
27. 12. 2005 13:06
Re: Scion
Přesně tak. Je to "obyčejnej" Scion ;-)
neregistrovaný "Tom"
27. 12. 2005 12:58
Re: KONEČNĚ
No super GTI, já Tě vůbec nepoznávám. Konečně si pochopil ke které značce máš vzhlížet! ;-) Ono totiž není tak těžké umět prodávat na jednom kontinentu, jako umět prodávat po celém světě. A to je taky problém tvého favorita :no: Auta podobná jako vejce vejci, žádný nápad, pořád to samé.. Toyota umí na všech kontinentech a ještě k tomu téměř ve všech segmentech! Neříkám, že se mi xB přímo líbí, ale své kouzlo určitě má (praktický je určitě) a hlavně - v Japonsku a v USA existuje dost lidí, kteří si tohle koupí a o tom to je! Já vím - nemá to měkčené plasty, nemá to evropský design a nemá to správnej znak na kapotě ;-)
neregistrovaný "Tom"
27. 12. 2005 12:15
Re: Scion
Podle mě je to nový model xBéčka pro Japonsko, kde se bude pravděpodobně prodávat jako Toyota. V USA se zatím prodává starý model viz [odkaz]
neregistrovaný "Jackass"
27. 12. 2005 11:59
Mládež
V mládeži je budoucnost,tak souhlasim s tim jim udělat zábavu. Až dospějou a my budeme dědečkové a babičky, tak se o nás budou starat oni. Budou vymýšlet auta pro stařečky.
neregistrovaný "yo"
27. 12. 2005 11:55
Scion
Vsak je yo Scion xB spred dvoch-troch rokov, ziadna novinka.
neregistrovaný "Lonestarstate"
27. 12. 2005 11:43
Re: KONEČNĚ
No co? Tady v Evropě se tomu všichni posmívali, že je to americký a zastaralý a teď to má už i S-klasse, ML, BMW 7 atd. >:-[] Cadillac DeVille to má od 40.let minulého století. Dneska to má volitelně. Já mám o něco radši klasický "falický symbol". >:-[] Ale je zábava sledovat, jak to všichni uráželi a teď na to přecházejí.
neregistrovaný "Jackass"
27. 12. 2005 11:42
Re: Vize
To je ale smutný. Moh bys být český Pininfarina, nebo Bertone.
neregistrovaný "Jackass"
27. 12. 2005 11:40
Re: KONEČNĚ
Máš recht, nikam jinam to asi nešlo kvůli repru.
neregistrovaný "MadPete"
27. 12. 2005 11:40
Vize
Když jsem ve věku 5ti let smolil voskovkou smělé črty takovýchto vozů budoucnosti byl jsem nazýván čmáralem. Tati, mami, vaše nepochopení mne připravilo o kariéru v designovém středisku Toyoty!
neregistrovaný "MadPete"
27. 12. 2005 11:38
Re: KONEČNĚ
Ale pokud mne oči neklamou má to řadičku pod volantem!;-)
neregistrovaný "Jackass"
27. 12. 2005 11:36
Re: KONEČNĚ
Dobrej výmysl. :yes:
neregistrovaný "Lonestarstate"
27. 12. 2005 11:30
Re: KONEČNĚ
Subwoofer na 4 kolech. Tak to logicky musí být hranatý. >:-[]
neregistrovaný "GTI"
27. 12. 2005 11:22
KONEČNĚ
Tak to přišlo. Konečně je to tady. ;-\ >:D :yes: BRAVO TOYOTA... jen tak dál >:-[] :yes: