Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Kia Sportage s novým motorem 2.0 CRDi VGT

Společnost Kia Motos Czech začala na začátku prosince prodávat model Sportage s novým moderním turbodieselovým motorem 2,0 CRDi, který disponuje variabilní geometrií turbodmychadla VGT v kombinaci s šestistupňovou manuální převodovkou a filtrem částic.
Zpět na článek
neregistrovaný "kobliha"
3. 5. 2007 15:10
je to to nejlepsí auto ve kterym sem jel
:-) >:D >:D >:D >:D
neregistrovaný "ultraprovocationhadrcore.tuning"
18. 12. 2005 19:41
Re: Reportage
na www.tatraportal.sk je česká předělávka toho kllipu s tatrou 613
neregistrovaný "Cynik"
18. 12. 2005 15:41
Re: A je to tady, Evropo těš se..
Koukni se na prodejni statistiky, tam uvidis, jak absolutne Kia ovlada evropsky trh s SUVcky. Tome, nespi, probud se! ;-\
neregistrovaný "Tom"
16. 12. 2005 15:25
A je to tady, Evropo těš se..
Tak, právě byl dokončen poslední krok k absolutnímu ovládnutí evropského trhu s SUVčky. Evropo, nespi, probuď se! ;-\
neregistrovaný "rasto"
16. 12. 2005 15:03
sportage
od zaciatku mi toto auto vychadza ako nieco rychlo usite. predchadzajuca verzia mala celkom prijemne krivky, ale ttomuto nemozem stale prist na chut. so ziadnym motorom. nieco mi tam vadi, akoby to nebolo dokoncene, hlavne ta zadna partia. niekomu sa to ale moze pacit. ja si prenho nepojdem. :no:
neregistrovaný "Pekelná Micinka"
16. 12. 2005 13:16
Re: Reportage
Hmm, to je opravdu bomba.. jak tam jsou jako fízlové... si nemůžu vzpomenout na ty jejich jména... myslím, že ten poslední je "The Boss"... a nakonci jak tam jdou po tý ulici, těžký frajeři >:D
neregistrovaný "ZZ"
16. 12. 2005 12:55
Re: Reportage
A taky na SABOTAGE. Nejlepší videoklip od Beastie Boys. Vlastně asi i nejlepší skladba :yes: >:-[] ;-)
neregistrovaný "Pekelná Micinka"
16. 12. 2005 12:38
Reportage
Jsou lidi, jako já, co zkrátka neslyší na Sportage, ale jen na Vantage...