Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: TEST Ford Fiesta + Fusion 2006: první dojmy

Dvojčata Fiesta a Fusion se do modelového roku 2006 převlékla po stylistické i po technické stránce. Co nového tyto změny znamenají pro zákazníka jsme mohli krátce prozkoumat při novinářské prezentaci ve Španělsku.
Zpět na článek
neregistrovaný "stan"
8. 11. 2006 02:47
Re: FESTOVNÍ F°
moje osoba je s Fusionem spokojená; že není 4x4? TCS si zachrochtal, ale vyjede leckam.
[odkaz]
neregistrovaný "stan"
8. 11. 2006 02:43
Re: City offroad
...víkendový chalupář nejsem; TCS si chrochtal, ale vyjet se s Fusionem dá leckam.
[odkaz]
neregistrovaný "Lancer"
10. 11. 2005 02:09
Re: FESTOVNÍ F°
jsem rad, ze tu o sebe mate takovou starost. Moc vam to spolu jde. :no:
neregistrovaný "Thommas"
8. 11. 2005 11:08
Novy Fordíci
Na Fusion nemam nejaky nazor, myslim ze je OK ale tato modernizovana Fiesta sa mi paci, dozrela a myslim ze je to velmi dobra volba. Jedine co my vadi je gumova manzeta okolo radiacej paky, podla mna sa to vobec nehodi.
neregistrovaný "Fúzní Micinka"
7. 11. 2005 21:10
Re: Jarouch
>:-[] >:-[] >:-[] :yes: To jo..
neregistrovaný "ZZ"
7. 11. 2005 20:32
Re: Jarouch
Aspoň že ses nechal ukecat a šel jsi ven. Ten popisek mě dostal >:-[] [odkaz] Jo, Jarouchu, nemusíš se stydět. ;-)
neregistrovaný "Yaroukh"
7. 11. 2005 20:28
Re: ja se ti Micku divim :o)
tywole ty ses vetsi traged nez jsem si myslel :o))
neregistrovaný "ZZ"
7. 11. 2005 20:25
Re: ja se ti Micku divim :o)
To víš, 11 let je dlouhá doba. Revivaly DM nepočítáš? ;-) PS: A tuhle znáš? [odkaz] ;-) Trochu jsi přibral, ne? >:D
neregistrovaný "Yaroukh"
7. 11. 2005 20:19
Re: ja se ti Micku divim :o)
No nebejt Prodigy a Underworld, tak ani nevim, ze neco jako Front242 existuje. :o) Jinak z DM muzu samozrejme spis ty stary kusy a byl jsem jednou na jejich koncerte. Na takovyhle tabory jsem linej jak vandrak ...
neregistrovaný "ZZ"
7. 11. 2005 20:18
Re: ja se ti Micku divim :o)
BTW Front 242, taky jsem to dřív poslouchal :yes: ;-)
neregistrovaný "ZZ"
7. 11. 2005 20:16
Re: ja se ti Micku divim :o)
Tahle vede: [odkaz] >:D >:D >:D >:D >:D >:D :yes: :yes: ;-)
neregistrovaný "Yaroukh"
7. 11. 2005 20:13
Re: ja se ti Micku divim :o)
[odkaz]
Je to ono, ZiZi? :o)))
neregistrovaný "Fúzní Micinka"
7. 11. 2005 20:12
Re: ja se ti Micku divim :o)
Lepší než být nedobrovolně cikán, ne? >:D >:D
neregistrovaný "Yaroukh"
7. 11. 2005 19:53
Re: ja se ti Micku divim :o)
Jestli jsem nasel to samy co ty, tak by sis mel nechat zahrat spis neco z Ajeťáků. :o))))
neregistrovaný "mates"
7. 11. 2005 19:22
Re: ja se ti Micku divim :o)
>:-[] >:-[] >:-[] :yes:
neregistrovaný "ZZ"
7. 11. 2005 19:17
Re: ja se ti Micku divim :o)
Nevím ;-\ Ale loktama o sebe mlátit umím >:-[]
neregistrovaný "mates"
7. 11. 2005 19:14
Re: ja se ti Micku divim :o)
Vim, ale prece jen tam drobna podobnost bude:-) Ze vy jste se pohadali, protoze nechces k cernejm kalhotam nosit bily ponozky >:-[] >:-[] A na kozenou bundu urcite odmitas stribrenkou na kamna napsany DM, takovyto hranaty dohromady..., vsak vis:-) >:D
neregistrovaný "ZZ"
7. 11. 2005 19:10
Re: ja se ti Micku divim :o)
Účes? Kdepá, já začínám být nedobrovolný skinhead ;-)
neregistrovaný "mates"
7. 11. 2005 18:40
Re: ja se ti Micku divim :o)
Tak ti me napadlo, nepatris taky mezi ne? Uces bys na to skoro mel:-)Jestli vy se nemate radi kvuli roztzce v "klubu" >:-[] >:-[]
neregistrovaný "ZZ"
7. 11. 2005 18:38
Re: ja se ti Micku divim :o)
Dejv jezdí v heroinu... >:-[] :-) A prej má každou chvíli novej modelovej rok >:D
neregistrovaný "mates"
7. 11. 2005 18:36
Re: ja se ti Micku divim :o)
>:D >:D >:D Hele Dejve, ty cerny mury nam sem netahej! My tady jedeme v bygbytu >:-[] Skoda, ze dneska nestiham;-)
neregistrovaný "ZZ"
7. 11. 2005 18:33
Re: ja se ti Micku divim :o)
"ty veci" >:D >:D >:D >:D :yes: Škoda, že tu nehraje na pozadí hudba. Objednal bych si DEPEŠ >:-[]
neregistrovaný "mates"
7. 11. 2005 18:28
Re: ja se ti Micku divim :o)
:yes: :yes: Tak je to spravne a zadna ropucha nam to nebude kazit! ;-)
neregistrovaný "mates"
7. 11. 2005 18:22
Re: ja se ti Micku divim :o)
Cos nechtel? Mluvit nevybrane o Fordu nebo dat tam "ty veci" >:-[]
neregistrovaný "mates"
7. 11. 2005 18:21
Re: Jarouch
Ja az po vanocich a silvestru, ale zato budou vyznamny;-) Premyslim, ze udelam akci, tak doufam, ze nebudes chybet!
neregistrovaný "Fúzní Micinka"
7. 11. 2005 17:30
Co Marko ještě nedal...
..tedy aspoň myslím.
FORD AND FIAT SIGN AGREEMENT ON NEW GENERATION OF SMALL CARS
TURIN, Italy and COLOGNE, Germany, Nov. 7, 2005 -- The Automobile Sector of Fiat Group and Ford Motor Company announced today they have signed a definitive agreement to co-operate on the joint development and production of vehicles in the European small car (sub-B) segment. The outcome of this exciting project will be the delivery to market of two highly differentiated vehicles, small cars with exterior and interior design that are true to the individual parents' brand identities.
Zajímavé..
neregistrovaný "Fúzní Micinka"
7. 11. 2005 17:29
Re: ja se ti Micku divim :o)
No a když k tomu přičteš Jag a Aston... Možná i nějaký soutěže v terénu s LR...
neregistrovaný "Yaroukh"
7. 11. 2005 17:17
Re: ja se ti Micku divim :o)
Jo, presne tomu se divim. :o) Malokdo se s Fordem muze rovnat co do vyctu sportovnich uspechu. Kdysi/kdesi jsem cetl, ze Fordova bilance v tomhle ohledu je #1; ale mozna se od ty doby zebricky zmenily. Ale Ford si ve sportovnim zeleze na nic nemusi hrat.
neregistrovaný "Fúzní Micinka"
7. 11. 2005 16:59
Re: Jarouch
Sem tu byl já... To je skoro, skoro to samý.. ;-) Ty sice narozky nemáš, ale určitě by se ti hodilo.. [odkaz]
neregistrovaný "ZZ"
7. 11. 2005 16:58
Re: ja se ti Micku divim :o)
Já nechtěl ;-)
neregistrovaný "Pekelná Micinka"
7. 11. 2005 16:55
Re: ja se ti Micku divim :o)
Jako čemu, tomu že se přu se ZZm. No já jen nechci nechat ZZho útočit jen tak.. PS. taky si se všimnul, kolik je v tom žebříčku renaultů? >:-[]
neregistrovaný "Pekelná Micinka"
7. 11. 2005 16:52
Re: F F F
No napsat můžeš, ale rychle to být ani nemusí..., ale ten Fusion mi nevymluvíš..
neregistrovaný "mates"
7. 11. 2005 16:52
Re: ja se ti Micku divim :o)
Aby te Jarouch kopnul:-) Nejak jsi to nestihnul u tohodle clanku, co?;-)
neregistrovaný "mates"
7. 11. 2005 16:50
Re: FESTOVNÍ F°
Chapu spravne, ze si ho pravou honis a levou kouses svacinu? >:-[]
neregistrovaný "Yaroukh"
7. 11. 2005 16:50
Re: FFFFFFFord
no taxi to das holt znovu, no ;o))
neregistrovaný "ZZ"
7. 11. 2005 16:49
Re: FFFFFFFord
My víme, nosem... >:D
neregistrovaný "Yaroukh"
7. 11. 2005 16:46
Re: ja se ti Micku divim :o)
[odkaz]
neregistrovaný "GTI"
7. 11. 2005 16:40
Re: FFFFFFFord
Dost už... před chvílí jsem svačil :-)
neregistrovaný "GTI"
7. 11. 2005 16:39
Re: F F F
Jo. Tak vidím, že budu muset rychle napsat další díl, o koupi "jetýho" auta ;-) Jo, jo, městskej drzoun, tak bych to viděl...
neregistrovaný "ZZ"
7. 11. 2005 16:36
Re: FFFFFFFord
Pokud si obrátíš trávicí postup, tak mi tě je upřímně líto >:D >:-[]
neregistrovaný "lowkick"
7. 11. 2005 16:33
City offroad
Kdyby to alespon melo naznak 4x4, tak by si Fujsion mozna nejaky vikendovy chalupar koupil, ale takhle. :no: To je asi"city offroad" :-O
O fieste ani nemluvim, na ni nic svatecniho ani oslavneho krome nazvu nevidim >:D
neregistrovaný "Pekelná Micinka"
7. 11. 2005 16:31
Re: FFFFFFFord
Ale jo logo. Já ti nevnucuju Ford. Chápu i že se ti nelíbí GTčko, ale nechápu proč to všechno vždycky mícháš, prostě teď je tady Fu a Fi a ty se ti líbit můžou nebo nemusí, ale mimo výrobce nemají s GT nic společnýho. Jdu svačit, GTI mě inspiroval s těma dírkama... Zkusim ten rohlík kousat rovnou hnědkou ;-)
neregistrovaný "Pekelná Micinka"
7. 11. 2005 16:28
Re: FESTOVNÍ FÚZE
Já osobně považuju za nejzmršenější Fiestu takovou tu no.. asi 98 - ?
neregistrovaný "Pekelná Micinka"
7. 11. 2005 16:26
Re: F F F
No a teď si možná uhodil hřebíček na hlavičku, to je totiž to, co nemá. A je mi to na něm sympatický.. Kdyby to byl Jag, nebo něco jinýho, tak tam by mi chyběla ta drzost taky. Ale u týhle kategorie vozů to právě oceňuji. Přišlo by mi trochu hloupý snažit se z rodinně-účelového auta dělat "sporťák" jenom tím, že bych mu dal agresivní vzhled. Mě se tak jak je teď moc líbí. Je to takovej střed. Některý ostatní auta, i když vlastně ani nevím, jestli nějaký takový jsou, mi přijdou naopak infantilní.. Já bych ho bral, tedy vyhovoval by mi. No možná jednou v bazáru na mě zamrká, já si ještě jednou očima sjedu "výtisk" tvé příručky, Kupujeme (ojeté) auto a vezmu ho. Ale to je kdyby...
neregistrovaný "ZZ"
7. 11. 2005 16:22
Re: F F F
Fusion u mě nejvíc zabodoval, když ho tady chlapci testovali a prohlíželi zblízka airbagy. To byl správnej test :yes: dalo by se říct crash-test >:D
neregistrovaný "ZZ"
7. 11. 2005 16:21
Re: FFFFFFFord
To má s GT společnýho hodně... mrkni na logo na přední masce ;-) A srovnávat jízdní vlastnosti mojí žáby s GTčkem? Teď nevím, jestli se mám urazit, nebo se začít smát >:D >:D >:D >:D
neregistrovaný "Pekelná Micinka"
7. 11. 2005 16:18
Re: Happy Birthday to You GTI!!
Díky medvídku Pů.. :-)
neregistrovaný "Pekelná Micinka"
7. 11. 2005 16:18
Re: FFFFFFFord
Ale to nemá s GT nic společnýho. Tedy jo, možná nějaký dráty šrouby atd. Ale to má Veyron taky. A Renault, kdyby se o nějaký supersport pokusil... Taky vyrábí z mýho pohledu příšerný Kangoo a Thalii, ale to ještě nic neznamená. Vždyť i Lambo má nějaký díly interiéru myslím z Audi.. Prostě jsou specializovaný výrobci, jako Lotus a pak koncerny, jejichž portfolio sahá do všech koutů. A GT tam možná nepatří, ale pěkný je, určitě jezdí líp než tvá žába (já vim, je taky dost drahý) a snaží se těžit z úspěchů původního GT. Jako kdyby Renault udělal nový Alpine, nebo jak se to jmenovalo (modrý tvar jako Ferrari Dino a P 911, jezdilo to Rallye). Kdyby ho chtěli vzkřísit a udělali ho stejně retro, tak by si taky pyskoval?!? :-|
neregistrovaný "ZZ"
7. 11. 2005 16:17
Re: FESTOVNÍ F°
Navíc by ses k tomu ťukání nosem nemusel tak ohýbat ;-) A měl bys volný ruce... třeba na aplikaci hořčice ušima :-)
neregistrovaný "GTI"
7. 11. 2005 16:15
Re: FESTOVNÍ FÚZE
Jo...
neregistrovaný "GTI"
7. 11. 2005 16:14
Re: Happy Birthday to You GTI!!
Dobrá čepička >:D díky... P.S. Tvůj medvídek Pů :-) ;-) :yes:
neregistrovaný "GTI"
7. 11. 2005 16:12
Re: F F F
Ten Fusion vlastně nikdy moc nebodoval... a přitom by na to potenci měl... zdá se mi, že je ale málo drzej...
neregistrovaný "Pekelná Micinka"
7. 11. 2005 16:11
Happy Birthday to You GTI!!
>:D >:D Tady ti dávám takový malý dáreček :-) [odkaz]
neregistrovaný "ZZ"
7. 11. 2005 16:11
FFFFFFFord
Tak tohle je ten Ford, co vyrábí Ford GT? Nebo je to jen shoda jmen? Ne, bohužel není. Je to ten stejnej Ford... Stejnej, co dělá tyhle malý zmršeniny, stejnej, co dělá pěkný Mondeo, stejnej kterym jezdí miliony lidí na světě... A proto GT nikdy nemůže patřit tam, kam by chtělo. ;-\
neregistrovaný "Yaroukh"
7. 11. 2005 16:09
Re: FESTOVNÍ FÚZE
Fusion(EU) me nebral nikdy a Fiestu IMO zmrvili.
neregistrovaný "GTI"
7. 11. 2005 16:08
Re: FESTOVNÍ F°
:-) Tak to se ti povedlo ;-) :yes:
neregistrovaný "Pekelná Micinka"
7. 11. 2005 16:08
F F F
No asi takhle... Fiesta je "standard" a docela jde... Ale co mě zklamalo, a to dost, je tenhle facelift Fusionu. Ze začátku jsem to auto - myslím současnou verzi - neprávem odsuzoval, ale potom jsem si ho párkrát v reálu prohlížel a strašně se mi začalo líbit.. Je totiž krásně tvarovaný, naprosto jednoduše, žádný krouceniny, střídmý autíčko. A taky se mi líbí, jak je trošku zvýšený... Ten facelift mi ale radost nedělá. Protože boří tu jednoduchost. To co na tom současným oceňuji, zvlášť v týhle kategorii. Světla bez "oranžový", žádný tmavý plasty. Prostě pěkný auto. A teď už se mi skoro vubec nelíbí, zejména to oplastování předního nárazníku... :-( Škoda. Ale docela bych si jednou koupil současnou generaci jako bazar.. :-)
neregistrovaný "ZZ"
7. 11. 2005 16:06
Re: FESTOVNÍ F°
Ještě že to nesvačíš nosem. V pravý párek, v levý rohlík... v dírce... nosní... ;-)
neregistrovaný "GTI"
7. 11. 2005 16:01
Re: FESTOVNÍ FÚZE
>:D :yes:
neregistrovaný "GTI"
7. 11. 2005 16:00
Re: FESTOVNÍ F°
Psal jsem to nosem... svačim. Párek v rohlíku. V pravý párek, v levý rohlík :-) :yes:
neregistrovaný "ciello"
7. 11. 2005 15:57
Re: FESTOVNÍ FÚZE
Gutalax na stole při snídaní mě rajcuje víc... >:D ;-)
neregistrovaný "ciello"
7. 11. 2005 15:56
NENENE
to se mi teda nelíbí... ;-\ červenej vnitřek Fiesty je docela zajímavej, ale prostě se mi současný Fordy nelíbí....
neregistrovaný "GTI"
7. 11. 2005 15:56
FESTOVNÍ FÚZE
Koukám na to a uděluju hvězdičku za vnitřek v barvě cihly. Moc hezké. Já v tom seděl a lehce mě překvapil ten zvon na čistění odpadu u řadičky... tak teď je to vevnitř útulné... Co ta bradavice na předních světlech u Fiesty... tohle teda neberu. Jinak je to taková trvalka... že jo. Co ten Fusion, jak vás rajcuje?
neregistrovaný "Pekelná Micinka"
7. 11. 2005 15:55
Re: FESTOVNÍ F°
Hezkej pokus >:D :yes: