Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Mini 2006: silnější diesel a nové varianty

Kultovní automobilka přichází do dalšího modelového roku s několika změnami. Po technické stránce je nejzajímavější nárůst výkonu u vznětové verze, specifický design a výbavu přiváží tři nové verze MINI Seven, MINI Park Lane a MINI Checkmate.
Zpět na článek
23. 6. 2005 09:53
neregistrovaný "ciello"
23. 6. 2005 10:05
neregistrovaný "Lonestarstate"
23. 6. 2005 10:59
neregistrovaný "ciello"
23. 6. 2005 12:21
neregistrovaný "Lonestarstate"
23. 6. 2005 14:00
neregistrovaný "ciello"
24. 6. 2005 23:44
neregistrovaný "125S"
25. 6. 2005 09:34
neregistrovaný "Lonestarstate"
23. 6. 2005 08:23
MAXIMÁLNÍ MINI MAXIMÁLNÍ MINI
Prohlížet si fotografie auta a přitom mít vyšší frekvenci tepu... je to možné? Jo, možné to je. Třeba u MINI. ZEJMÉNA u MINI. Ten černoušek... to se prostě nedá nekoupit. A vidím, že se umí i parádně obout. P.S. Tohle není ani pro 4% hošany, ani pro podpantofláře a už vůbec ne pro vyznavače brutálního stylu ve Škoda 105. Tohle je pro svobodomyslné bejky, co uměj ocenit klasu v minibalení a ví, co je čára života v levé dlani... Vedle toho tohle auto sluší samozřejmě obdobně krásné ženě... A taková kombinace ti na silnici ani nedovolí se chovat jako prase... jezdit tu samá MINI, tak se tu na silnicích umilujem
Rozbalit vlákno
9
neregistrovaný "ciello"
23. 6. 2005 09:53
Re: MAXIMÁLNÍ MINI MAXIMÁLNÍ MINI
..to by bylo rozvodů... ale když si zmínil že bychom se umilovali... no... asi bych byl dost vybíravej.. ..tak je tu docela zajímavej průzkum... [odkaz]
23. 6. 2005 10:00
Re: MAXIMÁLNÍ MINI MAXIMÁLNÍ MINI
Dobrý I když já jsem vysmátej i v Pendolinu P.S. Eric Clapton - Tears in Heaven - není produkt ke špatné náladě, ale k náladě rozesmutnělé...
neregistrovaný "Lonestarstate"
23. 6. 2005 10:05
Re: MAXIMÁLNÍ MINI MAXIMÁLNÍ MINI
Jediný, co je diskutabilní, je tahle věta: "Nechtělo se vám připlácet za jinou barvu než bílou? Jste někde v polovině." To asi platí v Evropě, protože (a sakryš, že tohle jsem řešil zrovna s tebou? ) evropský auta jsou bílý ošklivý. Jenže u Cadillacu si zrovna za bílou musím připlatit. Ostatní, byť i metalický, jsou zdarma. Taky mě potěšilo, že jsem našel mezi 10 nej písničkama aspoň jednu, co poslouchám. Mezi nejhoršíma naštěstí neposlouchám nic.
neregistrovaný "ciello"
23. 6. 2005 10:59
Re: MAXIMÁLNÍ MINI MAXIMÁLNÍ MINI
..no ta Shania musí vyloudit úsměv a dobrou náladu i v tom Espacovi.. ale ve vysmátých autech nevidím žádné německé... Co se týká barvy... jo se mnou.. jedna věc je, že americkej trh je hodně zvláštní.. tam se podřizuje všechno tomu aby se prodalo a přilákalo co nejvíc zákazníků.. -bonusem, financováním, výbavou, cenou, atd... Ono s barvama je to všeobecně zvláštní.. opravdu jen u nás jezdí divný barvy.. na západ od našich hranic jezdí pěkný a i výrazný (leč snadno identifikovatelný a pěkný) barvy... to jen tady může jezdit Fabie v divné zelené, telekom žluté.. tyrkysové (viz favorit).. atd. ...
23. 6. 2005 11:01
Re: MAXIMÁLNÍ MINI MAXIMÁLNÍ MINI
Barvy, to je velké téma... Máš pravdu, tady je velká oblíbenost podivných barev...
neregistrovaný "Lonestarstate"
23. 6. 2005 12:21
Re: MAXIMÁLNÍ MINI MAXIMÁLNÍ MINI
Jo, dobrý bývají taky články o souvislosti barvy auta a povahy. Občas bývají v novinách a trošku na nich pravdy je, ale stejně mě vždycky pobaví. Nebezpečný jsou prý hlavně fialový auta.
neregistrovaný "ciello"
23. 6. 2005 14:00
Re: MAXIMÁLNÍ MINI MAXIMÁLNÍ MINI
..hele, když můžu koupit auto co chi a je to takový který mi sedí.. a nemá to mou černou barvu za to dobrou cenu.... tak jdu do toho....
neregistrovaný "125S"
24. 6. 2005 23:44
Re: MAXIMÁLNÍ MINI MAXIMÁLNÍ MINI
Takhle kdyby to fungovalo u Škody, tak mají policejní auta stříbrnou barvu
neregistrovaný "Lonestarstate"
25. 6. 2005 09:34
Re: MAXIMÁLNÍ MINI MAXIMÁLNÍ MINI
Jé, to by bylo zase řevu o promrhaných penězích. Stačí se podívat na kauzu s Mondeama ST, kde dodneška novinářům nedošlo, že v Evropě nejde koupit silný auto bez "luxusní" výbavy jako je kůže a CD. Leda by koupili nějakýho američana. Ale to by bylo řevu ještě víc.