Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Volkswagen v Brně: Fox, Polo a nadupaný Touareg

Volkswagen přiveze do Brna několik novinek, z nichž jednou z nejdůležitějších bude faceliftované polo, malý VW Fox a naopak veliký a rychlý Touareg W12 Sport.
Zpět na článek
neregistrovaný "repec"
2. 6. 2005 13:24
Re: eko-teror
A na co se sakra všichni snažíme vydělávat peníze? Takhle stačí být na podpoře, dloubat se v nose a peníze na přežití dostaneš od státu. Né,mě jde opravdu o něco jiného. Vydělat si tolik,abych se nemusel starat, jestli jídlo v restauraci stojí 100 nebo 500, abych mohl bydlet v pěkné domě a abych si jednou mohl pořídit třeba něco jako Touarega, protože budu mít něco jiného,než ostatní,něco pohodlnějšího,něco rychlejšího. Pomalu se k tomu blížím a každý stupínek mě naplnuje štěstím a sebevědomím. To vy, komunisti, nikdy nemůžete pochopit, protože vám šlo vždy jen o to, vozit se na práci ostatních. Míru zdar!
neregistrovaný "Paul"
1. 6. 2005 16:59
Re: PAssat¨:no:
Ale pořád je to Hyundai..
neregistrovaný "Lonestarstate"
1. 6. 2005 16:35
Re: PAssat¨:no:
Jenže za cenu Passata nedostanu Elantru nýbrž Sonatu.
neregistrovaný "Paul"
1. 6. 2005 16:05
Re: PAssat¨:no:
Ano, když je v naší malé zemi s nízkou kupní silou nejprodávanější manažerský vůz ve své třídě (mimo Octavii), takže v Německu... Golf, resp. Passat patří k Němci jako Fabia či Octavia k čechovi... A jinak viděl jsi výseldky J.D. ve Velké Británii? Škodovka tam je druhé nejoblíbenější auto vůbec.. A prodeje o něčem svědčí... Takže kdo chce tvrdit, že se Němcům nepovedl Passat, ať si třeba koupí Hyundai Elantra...
neregistrovaný "ciello"
1. 6. 2005 13:54
Re: PAssat¨:no:
..ale u těchto aut nerozhoduje prodej o tom jestli se povedl nebo ne...!! To už se tu rozebíralo... Jo a lámat ještě neznamená na všech trzích... podívej jaký je německo (tam je doma) a srovnej tu kupní sílu ve srovnání s evropou... dám ruku do ohně, že ani v Italii, ani ve Franci nic nezlomí... Jo a to bych taky mohl říct.. že nová Octavia láme rekordy...
neregistrovaný "Paul"
1. 6. 2005 08:44
Re: VW opět na špici
Fabii 1,2 jsem zkoušel, najel jsem s ní asi 500 km, byla to ta slabší verze s výkonem 40 kW, a byl jsem celkem spokojený. Dynamika není sice kdovíjaká, ale na těch 500 km, což byl výhradně kombinovaný provoz jsem nakonec zajel se spotřebou 5.8 l, což je podle mě pěkná spotřeba a to jsem se neloudal. Nevím, nenapsal jsi kolik ji jejich Fabky berou, aleje to rozhodně lepší než 44 kW avšak s vyšší pojistnou sazbou. Jinak motor 1,2 se montuje jak do VW, tak i do Seatu.
neregistrovaný "Jozki."
1. 6. 2005 08:43
Re: tak tohle je na ten rohypnol..
1,6 102 PS je stara ale je aj zla ? Ja tvrdim ze nie. Je to len 8 ventil ale pekne taha aj odspodu ma dobru spotrebu. Ked som s nim isiel tak ostatny ostavali za mnou a spotrebu som mal v poho pod 7. Takze netreba brat do uvahy len vek.
neregistrovaný "hmmm"
1. 6. 2005 08:30
Re: VW opět na špici
Paule, papírová hodnota spotřeby u 1,2 je jen pozlátka, skutečnost je jiná, kolega ji má a na ten kýžený průměr se nedostane, soused to samé, oba jsou to zralí padesátníci, vyježdění, s citem pro auto. Jezdí s nima do práce, asi tak 20 km, z toho jeden posledních 5 ve městě, druhý jen 2. Žádné plné kufry, žádné lítání. Nejdříve ji zkus, než budeš dělat soudy. Ten motor byl "vyvinut" pro cenu, ne technicky.
neregistrovaný "Paul"
1. 6. 2005 07:41
Re: PAssat¨:no:
Hm, jestli se jim povedl či ne, si řekneme za rok, až bude zase lámat rekordy v prodejích
neregistrovaný "Lonestarstate"
31. 5. 2005 22:26
Re: Skutečně vtipný vtip
Dobrá noc? Po tom cos mi provedl? Ovšem shodneme se na tom, že VW je pro lidi, kteří skrytě touží po něčem ze slavné německé trojky a nemají na to. (potutelný úsměv)
neregistrovaný "Paul"
31. 5. 2005 22:21
Re: Skutečně vtipný vtip
No už jsem myslel že spíš.. Jinak ten vtip... nic moc, ja jsem ale psal vtip ze života Ikdyž abych pravdu řekl, ten Tvůj vtip je taky skutečný, avšak ta pára není myšlena z vany, ale z chladiče... Ne, vážně, myšleme logicky. Co chceme za auto? No přece kvalitní, prostorné, rychlé, luxusní a s dlouhou životností a také s určitou dávkou image... Moment, na Maybach ani Mercedes-Benz nemáme, a tudíž... ano, rožněte světla, otevřete oči, sundejte klobouky, ten vrcholný okamžik nastává.. Přijíždí náš vyvolený vůz..Už je tady.. Ano, přivítejme nový Volkswagen Passat 3,2 FSI... Přeji dobrou noc.
neregistrovaný "Lonestarstate"
31. 5. 2005 22:12
Re: Lones nikdy nespí
Já nikdy nespím. Vlastně jsem se probudil zpocený hrůzou, že je něco špatně a hned běžel k počítači. A ono jo! Zrada od proněmecké kliky. Takže aby vám ta radost dlouho nevydržela: aktuální VDS J.D.Power: Cadillac 196 poruch na 100 vozů za první 3 roky provozu. Mercedes: 327 poruch a VW 386 poruch. zdroj: [odkaz] Dobrou noc.
neregistrovaný "m.x.5."
31. 5. 2005 22:11
Re: eko-teror
zas bychto neprehanel..na trunu je,bylo a bude BMW
neregistrovaný "Paul"
31. 5. 2005 22:10
Re: VW opět na špici
Hm, dal bych si říct.. Těch 63 kW to by tam dělalo pěkný tanec... Ikdyž abych pravdu řekl, motor 2,0 85 kW co se mimochodem dává i do Fabie bych tam viděl radši..
neregistrovaný "Lonestarstate"
31. 5. 2005 22:09
Re: Skutečně vtipný vtip
Potkají se majitelé Cadillacu a Mercedesu. Majitel Cadillacu říká: Já mám v autě i postel. Majitel Mercedesu se naštve a odejde. V servisu si pak nechá do Mercedesu namontovat rozkládací lůžko. Běží hned za majitelem Cadillacu a ťuká na okýnko. Po chvíli chlap zevnitř okýnko stáhne a ven se vyvalí pára. "Tak já mám taky v Mercedesu postel." "A kvůli tomu mě taháš z vany?" odpoví majitel Cadillacu.
neregistrovaný "m.x.5."
31. 5. 2005 22:09
PAssat¨:no:
passat se jim fakt nepoved,vuubec se mi nelibi
neregistrovaný "pepa z depa"
31. 5. 2005 21:57
Re: VW opět na špici
jenom škoda že by nešlo zkombinovat motor se např od suzuki 1,3 do škoda yeti
neregistrovaný "JiriM"
31. 5. 2005 21:54
Re: tak tohle je na ten rohypnol..
Tedy já mám raději, když to vysokorychlostně jede a ne když se to přívětivě táhne...
neregistrovaný "Paul"
31. 5. 2005 21:46
Re: Vtip na perfektní závěr krásného dne
Dobře že spí, alespoň můžeme zanadávat na ty americké žrouty Jinak teď se opravdu rozplývám nad nabídkou naší Škodovky, akční modely EDITION 100 ke stému výročí výroby automobilů... Jak se to hezky doplňuje, VW 100 mil. a Škoda 100 let... Jinak ta výbava... Opravdu smekám
neregistrovaný "Paul"
31. 5. 2005 21:42
Re: VW opět na špici
Jasně, ono Japonci jsou v autech hodně daleko, v posledních letech se tiše, ale o to znatelně dostávají na špici, resp. si pozice utvrzují. Každý výrobce má jinou filozofii, kupují si je odlišní zákazníci. Ano, třeba Yaris s 1,0 50 kW, to je špice. Ale zase, Yaris je lehký a je to čtyřválec, takže VW muselo u 1,2 zvýšit objem. Japonci a Němci jsou prostě na auta nej...
31. 5. 2005 21:36
Re: Vtip na perfektní závěr krásného dne
Tak, ještě, že Lones spí....
neregistrovaný "pepa z depa"
31. 5. 2005 21:31
Re: VW opět na špici
souhlas v tom, že nejde srovnávat uvedené motory,ale porovnej VW motory s japonskejma např... - řek bych že VW maj co dohánět.
neregistrovaný "Paul"
31. 5. 2005 21:24
Vtip na perfektní závěr krásného dne
Dovolím si na závěr dnešního dne uvést jeden vtip... Jedou tak proti sobě řidiči Mercedesu a kývají na sebe. Za chvíli se míjejí řidiči Volkswagenu a taky na sebe kývají. A nakonec jedou proti sobě řidiči Cadillacu, ale ti se nezdraví. Viděli se totiž ráno v servisu...
neregistrovaný "Paul"
31. 5. 2005 21:19
Re: VW opět na špici
Motory 1,2 koncernu VW, jsou především o spotřebě a životnosti. Srovnávat ho se Sparkem opravdu nelze, výkon není vše a navzdory tomu, že je Spark o 200 kg lehčí, jeho dynamika neoslní... Prostě výkon není vše. A jen bych dodal, že kterýkoliv motor od VW, ať je to 1,2 či 3,2 je vždy osvědčen.
neregistrovaný "pepa z depa"
31. 5. 2005 21:10
Re: VW opět na špici
mno ono vyždímat z 1,2 40kw dá asi zabrat -to ji novej matiz pardon spark má z necelejch 0,8 38kw ...možná by to chtělo zapracovat i jinde
31. 5. 2005 20:36
Re: tak tohle je na ten rohypnol..
Do 2.0 můžeš lít i 95ku. Tak já myslím, že do 1,6FSI také. Jinak ten dvoulitr je klenot. Zatahuje od spodu, podívej se na křivku krouťáku a výkonu... to není vysokorychlostní vrtačka Honda. To je přívětivost motorů VW, s kroutákem od 2.500 do 5.000 přesně jak potřebuješ. A to už od dob brouka...
31. 5. 2005 20:33
Re: VW opět na špici
Konečně, já už tady jedu na tři šichty.
neregistrovaný "Layne"
31. 5. 2005 20:28
Re: eko-teror
ne, primitiv seš ty a nevzdělanec k tomu. Kup si učebnici Chemie pro základní školu a dojde, jaké nesmysly tady píšeš. Jo, a jestli se mě taky chceš ptát čím jezdím, aby si své moudré argumenty podložil Touaregem V10 v garáži, ušetřím ti práci: RX-8, Xedos 9 a nově A6
neregistrovaný "Paul"
31. 5. 2005 20:28
Re: VW opět na špici
jo jo, šíří se tady VWmánie, nakazí každého kdo má rád krásná, kvalitní a výkonná auta
neregistrovaný "Layne"
31. 5. 2005 20:19
Re: eko-teror
Vedle, podléháš pouze dojmům. Zjisti s emise na km u W12 - má sedmkrát větší produkci CO2 než Prius (562g/km proti 103), šestkrát převyšuje nadlimitní množství síranů a siřičitanů a je nadlimitní v produkci kyanoskupin a nitrosaminů. Toť fakta. Jasně škodovka je průser. A nemyslím si, že kupovat benzín je nemorální, poněvadž pak bych si nemohl koupit nic z PVC, vzhledem k tomu, že se to dělá z ropy.
neregistrovaný "mates"
31. 5. 2005 20:07
Re: VW opět na špici
Ty taky? Uz dalsiho GTI nakazil Vyzyvam redakci, aby GTImu povolila posilat prispevky pouze s prezervativem!!!!!!!
neregistrovaný "Paul"
31. 5. 2005 19:21
VW opět na špici
Pánové, to už tady dlouho nebylo. Ne že bych se chtěl opakovat, ale vidět takový Touareg W12... pootevřená ústa, přivřené oči, pozvednuté smysly, myšlenky jak co nejrychleji sehnat tolik peněz abych si ho mohl pořídit... Jo, to je nový Touareg, opět prvenství pro VW za motor v této kategorii. Viva la VW
neregistrovaný "Paul"
31. 5. 2005 19:16
Re: tak tohle je na ten rohypnol..
Ciello, uz nepij a pojez, mluvis z hladu..
neregistrovaný "Saki"
31. 5. 2005 18:56
Re: eko-teror
Jo pěkné důvody, akorát bych je nedával do stejné škatulky, to že někdo něco potřebuje a něco nepotřebuje je rozdíl. A zdá se mi zbytečné aby někdo jezdil v takovém Autě pro radost. Prostě je to přežitek a hloupost dnešní doby, společnosti.
neregistrovaný "M"
31. 5. 2005 18:09
Re: tak tohle je na ten rohypnol..
Ja jen ze by mohli nahradit tu staru 1,6-ku, konkurence je nekde jinde a fsi sa mi nezda to spravne reseni, ale mozna se mylim a zachvili fsi natolko zdokonalí ze se budu omlouvat za to co jsem prave napsal...dovtedy se ale asi budem muset poohlednout mimo koncern VW.
31. 5. 2005 17:49
Re: tak tohle je na ten rohypnol..
Vím že s tebou je práce, ale klid, čas pracuje pro mě.
31. 5. 2005 17:48
Re: tak tohle je na ten rohypnol..
Pak už můžu doporučit jen šlapací autíčko.
neregistrovaný "M"
31. 5. 2005 17:43
Re: tak tohle je na ten rohypnol..
Hej, GTI, proc nemá VW poradnou 1,6-ku? (archivní 75kw neberem, rovnako tak fsi-drahe,98 benzín atd...)
neregistrovaný "mates"
31. 5. 2005 16:47
Re: tak tohle je na ten rohypnol..
Kdyz si vsechno tohle predstavim vedle sebe, tak ne zte zbledne sluce, ale vsechen rum pujde ven a obed k tomu
neregistrovaný "mates"
31. 5. 2005 16:45
Re: eko-teror
No doufam, ze lestis jen to Polo
neregistrovaný "GTI"
31. 5. 2005 16:10
Re: eko-teror
Tady to "jede" a já tam leštím POLO
neregistrovaný "guma"
31. 5. 2005 16:05
Re: eko-teror
len ma tak napadli sportove uspechy koncernu : totalny prepad a tragedia menom Skoda v rally, sklamanie z Dakaru Touareg , ktory siel na vitazstvo, neuspech Lamborghini v okruhovych zavodoch minuly rok, priemerne vysledky Seatu v WTCC ci ci to je, o Bugatti ani nevraviac,cest zachranuje Audi z Le Mans a Ekstrom titulom v DTM last year...tak teda nazdravie a pozdravujte svojho dealera VW pri kupe produktu vo vakuovom sedivom igelitovom baleni s ciarovym kodom na kapote
neregistrovaný "ciello"
31. 5. 2005 15:50
Re: eko-teror
..protože mi připadne, že jdeš moc do extrému... Tak to prostě je.. Už se asi v životě nebudeš dívat na černobílou televizi.. nebo ano..?? takže si tím dopřáváš luxus..! Pokud někdo má koně, tak snad po něm nechceš, aby je tahal Fabií..!!??! pokud je někdo z okrajových lokalit.. tak to využije, stejně jako vinaři, lesáci, hajnej, stavby-vedoucí, dobrodruh, plynaři, energetici, kdo pořád něco tahá, sedláci, a mnoho dalších co to využijí a k nim ti co to mají jako image, nebo životní styl, nebo dětskej sen... nebo jen důkaz "nadřazenosti".. touha po prostoru, touha po průchodnosti v létě v zimě, ve sněhu a blátě, vyšší auto, pohon všech kol.. větší prostor nebo pocit většího bezpečí... Žádnej problém v tom nevidím.. Nebo jsi i ten komu vadí všechny ty super-hyper markety a globalizace světa..?? Tak to prostě je.. a jiné to nebude.. a třeba přijde nová moda a všichni budem jezdit na motorkách...
neregistrovaný "Saki"
31. 5. 2005 15:11
Re: eko-teror
Kdo tady mluví o výfukových plynech pane inteligente?
neregistrovaný "Saki"
31. 5. 2005 15:09
Re: eko-teror
Jo závidím těm co mají pěkná auta, ale v dobrém. Přece si nebudu lhát. Kšč to mělo být Kč každý se upíše. Ty stikerky myslím vážně, je to zhovadilost aby jeden člověk jezdil v takovém monstru až mi to tady obhájíte a přestanete mi tady nadhazovat něco o komunismu tak si můžem popovídat, zdáte se mi nějak agresivní nevím čím se vás toto téma tak dotklo.
neregistrovaný "hmmm"
31. 5. 2005 14:59
Re: tak tohle je na ten rohypnol..
možná jako varovný strašák
neregistrovaný "GTI"
31. 5. 2005 14:43
Re: tak tohle je na ten rohypnol..
Ovšem odraz, odraz jim utkví v paměti navždy.... Ikona za ikonou...
neregistrovaný "ciello"
31. 5. 2005 14:28
Re: tak tohle je na ten rohypnol..
..jo a jak to tam takhle bude stát... tak paní učitlka všem dětem ze třídy řekne...: "Tak děti, teď se podívejte, za co jsou lidi schopni utratit víc peněz než by museli... a proto... penězi šetřte a zbytečně neutrácejte... Tímto skončila přednáška ekonomiky a půjdeme se podívat na technické vymoženosti 21 století do jiného pavilonu....!!"
neregistrovaný "ciello"
31. 5. 2005 14:22
Re: eko-teror
..jo jo... holt my češi můsíme dospět... musíme dospět a vyléčit se ze závisti... Máš jedinečnou příležitost na sobě pracovat a vím, že to bude těžká práce... závist je ***.. ale zase závidět je lehčí než pořádně pracovat a vydělat kačky... S tou závistí to nepřeháněj..!! A svinský komunistický manýry sem netahej... To jako podle tebe nemám právo na luxus..?? a mám chodit nakupovat k vietnamcům abych nepopudil nějakýho Sakiho a dalších 10 000 00 kšč (nevím co to znamená.. tak moc nehodnotím.. )...
neregistrovaný "Alex"
31. 5. 2005 13:54
Re: eko-teror
Ty seš opravdu primitiv a * k tomu.Není důvod proč by se TOUAREG neměl dělat.Je to velice dobré ,bezpečné.A nezáleží na tom jestli žere 12l nebo 30l.Ty výf. plyny, co vychází z touaregu jsou určitě méně škodlivé než třeba u těch sraček vyrobenejch před rokem1995.Já mám dome VW Touareg V10 TDI a sem s nim náramně spokojen. Moc by mne zajímalo čím jezdíš ty?Určitě to bude nějaká piksla, která ničí ŽP víc..
neregistrovaný "Lonestarstate"
31. 5. 2005 13:48
Re: eko-teror
Ne, nijak jsem nehodnotil tvojí koupěschopnost. K tomu se tu nesnižuju. Naopak nemám rád, když se tu řešení aut zvrhne v řešení bohatsví, inteligence, vzhledu oponenta. Jen naznačuju, že když nejsi schopný tolerovat to, že někdo bude jezdit v autě s vyšší spořebou než někdo druhý, zavání mi to komunismem. Ten tvůj nápad s nálepkama, byť asi nebyl míněn úplně vážně, mě velmi popudil.
neregistrovaný "Saki"
31. 5. 2005 13:35
Re: eko-teror
Je mi jedno kdo v čem jezdí říkám že nenormální je jezdit v 2T voze a tvrdit že je více ekologický než Š 105, je to prostě blbost, a hlad čechů po luxusu je bohužel obrovský takže jakékoliv jiné pohledy nebere (viz TY) tento stav postminulé éry tady ještě bude trvat dlouhé roky.

Tu rovnost jsem nějak nepochopil, cos tím chtěl říct. Že já na to nemám? No to máš určitě pravdu ale můj názor bude stejný i s + 10 000 00 kšč.
A jestli jsem někoho urazil tak pardón.
neregistrovaný "125S"
31. 5. 2005 13:30
Re: eko-teror
Fox=ČTVRTŽIVOT.
neregistrovaný "Free"
31. 5. 2005 13:25
Re: eko-teror
Věř tomu že ekologie není jenom o tom kolik to auto žere.
neregistrovaný "Lonestarstate"
31. 5. 2005 12:40
Re: eko-teror
Ne, vážně jsi nepoužil doslova "nemorální". Použil jsi kombinaci urážek a rádoby-ekologických narážek. Tvůj ideál je asi totální rovnost, když nedokážeš překousnout, že někdo jezdí za 10 a jiný za 20. Rovnost je sice pěkná věc. Ale rovnost příležitostí nikoliv výsledků. Ano, někdo tu musít vyrůst z komunismu.
neregistrovaný "Saki"
31. 5. 2005 12:22
Re: TAK TOHLE JE NA ŠAMPAŇSKÉ
A tobě se to zdá normální? No s tou 105 bych se teda hádal, sice smrdí jak *** všechny ale když něco "žere" 20 litrů a něco 9 litrů tak je to snad jasné nebo matematika nekalpe? PS: nikde jsem nepsal že je to nemorální. Nenormální je spíše tvůj názor. Holt my češi musíme dospět.
neregistrovaný "GTI"
31. 5. 2005 12:15
Re: tak tohle je na ten rohypnol..
Jo, jo, jen se smějte. Brno to rozhodne. FOX, POLO, GOLF, PASSAT, GOLF+, BEDUIN, TURAN, TUAREG. Tohle postav vedle sebe do jedné řady. Zbledne i slunce v západu...
neregistrovaný "Lonestarstate"
31. 5. 2005 12:09
Re: tak tohle je na ten rohypnol..
Nebuď tak příkrej. Třeba má redakce právě připravený nádherný článek o slevách na Phaetony (Phaeton tu už dlouho nebyl) a teď tam všichni sedí celí rozpačití kolem stolu, chvíli mlčky, a pak začnou tahat sirky. Kdo vytáhne nejkratší, bude se muset pod ten článek podepsat.
neregistrovaný "mates"
31. 5. 2005 11:56
Re: tak tohle je na ten rohypnol..
Ten napor VW "novinek", vsech tech etalonu, guru a apostolu je ne na litr, ale celou basu rumu! Proste hanba vystrizlivet, dokud je Brno VWBrno Videl bych to "brnensky tyden"! Vse v nejasnem rumovem oparu, dokud to vsechno neshrnou na kamion a neodvezou do vlciho doupete
neregistrovaný "ciello"
31. 5. 2005 11:54
Re: tak tohle je na ten rohypnol..
..no pokud sem vletí ještě jeden článek od VW.. tak jen samotnej rum...
neregistrovaný "GTI"
31. 5. 2005 11:45
Re: tak tohle je na ten rohypnol..
Ne - litr rumu s trochou čaje P.S. Brno je jinak samozřejmě zlatá loď. To jen na nadcházející týden to bude - VWBRNO P.P.S. Ach ty pátky... i když ani čtvrtky nejsou k zahození
neregistrovaný "GTI"
31. 5. 2005 11:42
Re: TAK TOHLE JE NA ŠAMPAŇSKÉ
neregistrovaný "ciello"
31. 5. 2005 11:22
Re: tak tohle je na ten rohypnol..
..tak aspoň s rumem...
neregistrovaný "Lonestarstate"
31. 5. 2005 11:18
Re: TAK TOHLE JE NA ŠAMPAŇSKÉ
Další blázen, co si myslí, že kupovat si benzín je nemorální. Kdo chce SUV, ať si ho koupí. Bude škodit životnímu prostředí míň než stará stopětka, co má zfixlovaný STK.
neregistrovaný "Lonestarstate"
31. 5. 2005 11:15
Re: tak tohle je na ten rohypnol..
Kdybych nehledal GTImu obrázky Cadillaců, abych mu pod Polem dokázal, že nevypadají všechny stejně, tak bych další nášup fotek VW už nevydržel. Rohypnol ne, ale jak říká kapitán Picard: "Earl Grey, horký!"
neregistrovaný "Saki"
31. 5. 2005 11:14
Re: TAK TOHLE JE NA ŠAMPAŇSKÉ
Šampaňské a proč? Být průměrný je normální a to VW jde dokonale. Ničím nevýrazný design, ničím nevyrazné technologie, naprostá sterilita každého výrobku který z této jakobyautomobilky vychází.(Fox mi silně připomíná tvarem fiat punto naprcaný Peugeotem 307 ale více usedlý abych neurážel Italy a Frantíky. A ten interiér DĚS všude mříže jak v base)
Touareg proč se dělají takové vozy opravdu nechápu když v nich jezdí zazobaný * sám spotřebu to má 25l na volný chod, dal bych podmínku že kdo si koupí toto auto (jakoby off road) taxi musí nalepit že je * který nešetří přírodní zdroje pro příští generace a ničí ŽP.
neregistrovaný "ciello"
31. 5. 2005 11:10
tak tohle je na ten rohypnol..
..mám takovej pocit, že na světě jezdí je VW.. a že v Brně nebude krom Nissanu nic jiného... asi si jdu nalejt a udělám si Brněnskej pátek.. Tohle fakt nemůžu přežit...
neregistrovaný "GTI"
31. 5. 2005 10:58
TAK TOHLE JE NA ŠAMPAŇSKÉ
Pánové, kolegové, partáci, tohle to snad dodělá už každého. Já s vámi cítím, chápu, je to pro vás těžká chvíle. Ovšem zase takové trauma z toho mít nemusíme. Prostě nebýt druhý je ambicí každého. Ovšem vydržet na trůnu desetiletí, to umí jen mistři. Dnes slavím. Otevírám šampaňské - nalévám do sklenice ve tvaru mme Pompadoure (žádné flétny) a nechávám k nebi... k VW nebi... vyprchávat pár bublinek... Tak na další úspěchy VW P.S. BRNO? NE. VWBRNO.