Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Mercedes-Benz C Sportcoupé bez nástupce

Byla to hezká pohádka, ale nebude mít pokračování. Mercedes-Benz C Sportcoupé skončí bez nástupce. Automobilka musí šetřit.
Zpět na článek
neregistrovaný "kkk"
31. 5. 2005 17:47
MB
Vážení kritici Mercedesů. Vy kteří ho tady popisujete jako nejškaredější Mercedes, napište v jakých autech jezdíte vy. Pokud vůbec nějaké auto máte.
neregistrovaný "mates"
30. 5. 2005 18:03
Re: Nee
Co mas proti suknim? Jen si predstav: XJR, novy, rika ti pane, sukni z potahu od GTI (krasna skotska kostka) a hybaj na vikend na skotskou vysocinu na ochutnavku single malt Neni to fajn?
neregistrovaný "Yaroukh"
29. 5. 2005 12:15
Re: Nee
v tom aute jsem nesedel - od sameho pocatku mluvim o jeho vzhledu (sukne je mozna taky pohodlna a ja presto radsi kalhoty); a compact od BMW je IMHO opravdu serednejsi
neregistrovaný "steve_amg"
29. 5. 2005 10:32
Re: Nee
Já taky nevím co proti němu máte... A klidně mě mějte za přihřátýho...Mě se ale taky líbí a líbí se mi mnohem víc než COMPACT od BMW...Jel sem s několika verzema a třešničkou na dortu byl víkend s C30 CDI AMG....To auto jelo krásně a sedělo moc dobře...
Jenom by mě zajímalo kolik z vás v něm jelo, protože vzhled občas není to nejdůležitější...
neregistrovaný "Lonestarstate"
28. 5. 2005 19:50
Re: Nee
Nevěděl jsem, že u tebe korejská auta vyvolávají orgasmus
28. 5. 2005 19:38
Re: Nee
Trochu jsem z té dámy znejistěl. Pár horkovzdušnejch jsem tu už odtušil, ovšem dáma za oponou, to jsou teda mravy...
28. 5. 2005 19:37
Re: Nee
Super jsou i jiné věci. Kdo tady odhrnul oponu pro dámy? To jako mám vynechat ty plánovaný příspěvky o plnejch slipech až budem psát ke korejskem krasavcům
28. 5. 2005 19:34
Re: SPRÁVNÉ ROZHODNTÍ
Ale vždyť já nahoře píši, že cokoliv MB vyrobí je krásné... To ale neznamená, že toužím po kráječi na chleba SLK. Já si Ačko nepletu, je překrásné.
neregistrovaný "Yaroukh"
28. 5. 2005 16:36
Re: Nee
veci, ktery se zenskejm libej, by na sebe chlap vetsinou nevzal :o)
neregistrovaný "Chalpa"
28. 5. 2005 15:58
Re: Nee
Nahodou ho mam a je super! Nevim co proti nemu mate? Urcite bych si byla koupila novy model. Rozhodnuti o zastaveni vyvoje nastupce me mrzi...
neregistrovaný "Yaroukh"
28. 5. 2005 14:12
Re: SPRÁVNÉ ROZHODNTÍ
Chlape ty jsi hroznej fanatik. /:o) C-coupe se mi nelibi, litovat ho nebudu, ale ten zbytek je desnej extremismus (skoro se mi chce napsat "jako obvykle"). A-cko je slusny docela maly vozitko, a neni urcite levny. Od jisty velikosti si (samostatna) automobilka proste nemuze dovolit vyrabet jenom velky auta. (Malejch automobilek muze bejt taky jenom omezenej pocet.) A novy A-cko je IMHO vylozene krasny. (I kdyz si ho obcas skoro z dalky spletu s Hondou FR-V; coz povazuju spis za zavadu na prijimaci.)
neregistrovaný "Cartmen"
28. 5. 2005 13:59
Re: SPRÁVNÉ ROZHODNTÍ
Souhlas, žádná škoda, že už se nebude dál vyrábět. Je to totiž snad nejškaredší mercedes. (můj názor)
28. 5. 2005 13:15
Re: SPRÁVNÉ ROZHODNTÍ
Co je? Spletly se ti prsty? Nebo ty snad jezdíš tím Áčkem do Delvity?
neregistrovaný "Yaroukh"
28. 5. 2005 13:08
offtopic: skoda ...
... ze si tyhle veci clovek vetsinou precte o par dni driv u konkurence (a o nemalo dalsich se tady vubec nedocte)
neregistrovaný "Yaroukh"
28. 5. 2005 13:07
Re: SPRÁVNÉ ROZHODNTÍ
uff
28. 5. 2005 13:05
SPRÁVNÉ ROZHODNTÍ
Jistě, tohle není žádný Mercedes. Každé auto, které vyrobí bude krásné. To ovšem neznamená, že každé auto by vyrábět měli. CLS, to je téma dne. To je auto od Mercedesu. Vnucování se nižším příjmovým skupinám je vražedné. Jo, jo, je hodně těch, co v Áčku jezděj do Delvity pro nejlevnější rohlíky... ale o tom Mercedes nebyl, snad tak úplně není a doufám, že nebude.