Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Mercedes-Benz C Sportcoupé bez nástupce

Libor Zezulka Libor Zezulka 28. 5. 2005
19
Byla to hezká pohádka, ale nebude mít pokračování. Mercedes-Benz C Sportcoupé skončí bez nástupce. Automobilka musí šetřit.

Byla to hezká pohádka, ale nebude mít pokračování. Mercedes-Benz C Sportcoupé skončí bez nástupce. Automobilka musí šetřit.

Koncern DaimlerChrysler ovládající několik automobilek v čele s Mercedes-Benzem, dále Dodge, Jeep, Chrysler, Maybach či Smart se nenachází v současné době v nejrůžovější finanční situaci, a proto musí šetřit. Už dříve bylo oznámeno zastavení vývoje malého SUV na bázi modelu Forfour, svou životní pouť předčasně ukončí i roadster. Nyní přichází s úspornými opatřeními na řadu Mercedes-Benz. Modelová řada nové třídy C, jejíž slavnostní premiéra se plánuje na rok 2007, se bude muset obejít bez sportcoupé a také kupé-kabrio. Důvod je prostý. Prodeje současné generace zůstaly za očekáváními a koncern si nemůže podobnou situaci riskovat. Nyní je každé Euro drahé.

Témata
Autorizovaný prodej Servis osobních aut Autobazary Pneuservisy Náhradní díly

Diskuse: Přidat názor

Nee
| 29. 5. 2005
Jo, to je.
Nee
| 28. 5. 2005
Lonesi, tys mě dostal do kolen
Nee
| 28. 5. 2005
Trochu jsem z té dámy znejistěl. Pár horkovzdušnejch jsem tu už odtušil, ovšem dáma za oponou, to jsou teda mravy...
Nee
| 28. 5. 2005
Super jsou i jiné věci. Kdo tady odhrnul oponu pro dámy? To jako mám vynechat ty plánovaný příspěvky o plnejch slipech až budem psát ke korejskem krasavcům
SPRÁVNÉ ROZHODNTÍ
| 28. 5. 2005
Ale vždyť já nahoře píši, že cokoliv MB vyrobí je krásné... To ale neznamená, že toužím po kráječi na chleba SLK. Já si Ačko nepletu, je překrásné.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku