Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Morgan Aeromax - pohodlí nadevše

Úchvatným unikátem patrně zůstane Morgan Aeromax - vznikl totiž na speciální objednávku
Zpět na článek
neregistrovaný "JohnyX"
18. 3. 2005 23:54
interier
no tak ten interier je poriadne odsraty, samozrejme volant na pravej stane, ved preco nie, a to radio Blaupunkt tam vynika super, to uz tam nemohli dat nejaky poriadny audiosystem, volant z kvalitnej koze ako vidim, ved hlavne ze z 0 na 100 za 4,6, pardon za 4,5 sekundy. A este tam velmi pasuje to tlacidlo na stierace, brutalne ide k tej "futuristicke" palubnej doske. No proste delikatny automobil....
neregistrovaný "Pavel"
15. 3. 2005 09:49
... nádhera ...
... tak to je nádherné vozítko ...
neregistrovaný "honza"
11. 3. 2005 20:23
pekny
to auto silha, ale stylu ma na rozdavani, coz se o mnoha autech rict neda
neregistrovaný "Free"
10. 3. 2005 14:56
Re: to je hnus
Gordon je náhodou krasavec co se povedl - řekni co je na něm hrůza - navazuje krásně na českou tradiční školu
neregistrovaný "performer"
10. 3. 2005 10:45
Re: to je hnus
Když už bych byl výstřední milionář a potrpěl si na retrostyl, jezdil bych v originálu! Je spousta nádherných klasických aut z 50-60tých let.

Morgan ovšem ještě ujde - 1. má klasickou koncepci výroby, 2. snaží se o určité moderní pojetí.

Totální hrůza je ta česká laminátová replika - tuší Gordon se to jmenuje - to je extrahnus....
neregistrovaný "NIcKON"
10. 3. 2005 00:05
Zdá se mi to...
...nebo ten Morgan má skutečně světla z Mini?? Jinak - příď i záď se mi zdají maličko přehnané, ale jinak - tvar i myšlenka jsou úžasné. A s tím osmiválem to bude pěkně nebezpečná zbraň
neregistrovaný "PeTr Temný"
9. 3. 2005 20:27
Re: to je hnus
Mno, jsem zvedav v cem byste chtel jezdit vy... Retroauta a retroroadstery jsou proste úzasnééééé, desing tricatych let v kombinaci s moderni technologii... krasa... Jiz mi chybi jen prouzkovy oblek, klobouk a hulcicka...
neregistrovaný "performer"
9. 3. 2005 13:14
to je hnus
Nechápu jak někdo může jezdit v takový retroslátanině r.v.2005 a nepřipadat si jako komik...
neregistrovaný "GTI"
9. 3. 2005 12:55
Re: Mates, GTI, Marko
Ten předek, ten odpouštím, čekal jsem, kdo to tady do něj zatne. Byl jsi to ty. Budem velkorysí
neregistrovaný "Free"
9. 3. 2005 12:15
Mates, GTI, Marko
teda pánové... zadek udělali nádherný krásnější než Aero 8 ale ten předek vypadá že ho trochu porovnali ale vždy když se dívám na Aero 8 (zepředu) tak mne začínají bolet oči - šilhá a to je hrozné. Jinak se mi líbí více klasický roadster
neregistrovaný "Toman"
9. 3. 2005 12:13
Jabadabadů
Hohooo, tohle je maso. Driv sem touzil jenom po Wiesmannovi, ted už má konkurenta v tomdle Morganu. Třikrát hurá!!!
neregistrovaný "Marko"
9. 3. 2005 11:32
Aeromax
Tak. Vzdy ked som sa pozeral na Aero 8, nieco mi tam chybalo. Teraz uz viem, ze to bola strecha. Co k tomu dodat? Len tri linky na povodne skice:
www.desktopmachine.com/framepic.php?id=3
www.desktopmachine.com/framepic.php?id=3
www.desktopmachine.com/framepic.php?id=3
neregistrovaný "GTI"
9. 3. 2005 10:39
Jedu do Ženevy. Musím
Tak pánové, dnes toho moc nenapíšu. Mám lehce orosené oči. Je to tam. Je tam všechno. Majitélům Hundajůcoupé vzkaz - nekupujte provazy, dá se to přežít. Možná
neregistrovaný "mates"
9. 3. 2005 10:18
bez titulku
Tohle auto nejde nemilovat
neregistrovaný "JP"
9. 3. 2005 10:07
Super
Takovyhle aut jen vic a taky aspon v malych seriich. Vzdyt uz jen videt takove auto v realu je super zazitek (a to nemusi byt ani takova strela se superobjemnym motorem).
neregistrovaný "Free"
9. 3. 2005 09:54
dotaz
Nebylo by foto zepředu ? - jestli má švidrající oči nebo ne.