Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Ženeva živě: Aston Martin V8 Vantage

Sestoupit o segment níže se konečně definitivně rozhodl i dosud neotřesitelně high-endový britský výrobce
Zpět na článek
neregistrovaný "Majo"
17. 9. 2006 22:32
Re: Parkoval vedľa mňa na parkingu
Na letisku Stansted v Londyne stoji vystavena DB 9. Bola krasne sa jej dotykat. Vedla vystaveny Porsche Poxter bol ako skodovka u nas pred domom. A to som fanda Porsche.
neregistrovaný "Ivko"
8. 3. 2005 16:49
auta
Aston je pekny
neregistrovaný "Pierce"
4. 3. 2005 19:48
Re: Parkoval vedľa mňa na parkingu
V Nice pri carrefoure som sedel v aute a zrazu hlas z neba - V12 Vanquish vedľa mňa zaparkoval. Pridal som klimu na 18*C a bolo viac a viac horuco, a keď z neho vystúpila asi 25 brunetka v čiernom kostýmčeku, s úsmevom pozrela na moje úbohé čierne S40 a odplávala ďalej... Verte chlapi a hoši, nemal som odvahu dotknúť sa toho zázraku a po dobrej chvíli ticha som musel manželke vysvetľovať, že to nebolo kvôli nej, ale kvôli tomu tátošovi... Ufffffffff Aston je Aston, zblááááááznim sa, kým ho nebudem mať...
neregistrovaný "TRUCKER"
4. 3. 2005 19:17
Re: Práve som dokukal www.Astonmartin.at (dík marko :)
Cítím to stejně! Něco takového se nestává každý den!
neregistrovaný "Marko"
4. 3. 2005 18:36
Re: Práve som dokukal www.Astonmartin.at (dík marko :)
Vsak ja by som si tu paprcu uz asi nechcel umyt, keby som sa dotkol Astona.
neregistrovaný "Pierce"
4. 3. 2005 11:59
Re: Práve som dokukal www.Astonmartin.at (dík marko :)
A keď som videl na fotkách z recepcie bristish ambassadora aký je šťastný keď sa mohol dotknúť Astona vlastnou paprčou, tak som si povedal, že to auto čosi v sebe máááááááááá
neregistrovaný "Pierce"
4. 3. 2005 10:56
Re: V8
Díky Marko máš to u mňa, pri najbližšej služobke sa tam zastavím a potom ti dám vedieť...
neregistrovaný "Lonestarstate"
4. 3. 2005 09:21
Re: Chtěl bych obsluhovat anglického KRÁLE
Občas to na mě přijde a sám sebe se zděsím
neregistrovaný "TRUCKER"
3. 3. 2005 23:24
Re: Chtěl bych obsluhovat anglického KRÁLE
Ty máš ale zvrácené myšlenky !
neregistrovaný "Lonestarstate"
3. 3. 2005 22:21
Re: Chtěl bych obsluhovat anglického KRÁLE
To nebyl pokus provokovat, spíš zoufalý výkřik po roce hrůz, kdy jsem spatřil turbodieselový Cadillac a Lexus.
neregistrovaný "mates"
3. 3. 2005 14:58
Re: Chtěl bych obsluhovat anglického KRÁLE
Ty jsi vazne provokater Tohle snad Ford nedopusti Dost na tom co provadi VW s premiovymi znackami, ketre koupil
neregistrovaný "Marko"
3. 3. 2005 12:43
Re: V8
Ak mas zaujem tu je adresa Viedenskeho predajcu (ma nove aj ojazdene): Autoallee 7, 2334 Vösendorf + Navigacia: pojdes smerom na Graz, odbocis k OC Shopping Center Sud, prejdes popri OC a ked pred sebou uvidis showroom Mercedesu (resp. tusim Smartu) neodbocis vpravo po hlavnej ale pokracujes rovno. Ked tam pojdes (nakupovat!), zober ma zo sebou. Urcite Ti budem uzitocny
neregistrovaný "Marko"
3. 3. 2005 12:32
Re: V8
katalogova cena cca. 236 500,- EUR (nemecky trh). Dodatocna vybava zvlast - ceny nepoznam. Pri sedom dovoze po preratani na SKK prirataj 15% proviziu. Existuju ale aj auta, ktoe maju najazdene tak od 50km do 500km, a tie su vyrazne lacnejsie.
neregistrovaný "Pierce"
3. 3. 2005 11:48
Re: Chtěl bych obsluhovat anglického KRÁLE
Mňa napadla iná možnosť

Keby tak nasledovali Lambo a postavili Aston Martin traktor
neregistrovaný "Pierce"
3. 3. 2005 11:45
Re: V8
Čiže v podstate sa oficiálne zastúpenie v Sr a v Čr nevyskytuje, ako som pochopil, ale všetko je možné tomu, kto má prachy ) jo? Marko skús mi zistiť orientačnú cenu V12 Vanq. netto budem ti vďačný...
P.S.: ZA
neregistrovaný "Lonestarstate"
3. 3. 2005 08:03
Re: Chtěl bych obsluhovat anglického KRÁLE
Teď mě napadla strašná věc...Aston SUV s turbodieselem. A málem jsem se z toho sesunul ze židle
neregistrovaný "TRUCKER"
3. 3. 2005 01:46
Chtěl bych obsluhovat anglického KRÁLE
Tak tenhle Aston mi začíná hodně imponovat (mám na mysli celou automobilku). Vidíte, pánové, malá značka, jen pár modelů a to ještě pouze sportovních a nejspíš taky pekelně drahých (konkrétní čísla se mi nechtělo shánět) a jak psal autor, daří se jim. Přesně tak si představuji globalizaci v automobilismu (jak já to slovo nemám rád- myslím tu globalizaci). Aston se topil a teď se mu daří. A stačila pouze finanční injekce a zbytek už dokázali jeho inženýři sami. Nepotřebují k tomu sesterské modely, kterým by udělali jen mírný facelift a jako světovou novinku to poslali na trh, nepotřebují k tomu fiaťácké ani žádné jiné turbodiesely a daří se jim. Chtějí další řadu- udělají si ji, vč. motoru. Přeju jim staršně moc úspěchu a prodaných modelů!!!!!!! A teď k vlastnímu Vantage: přední část je až na pár detailů klasika, ovšem oproti DB9 mi příliš neučarovala až moc brutální a nepříliš příjemně tvářící se maska chladiče ve stylu Vanquishe. Kdyby ji jen trošičku snížili.... Koukám na další fotky, ty boky, ten zadek....začíná mi být vrcholně trapně, že jsem si dovolil jej za něco kritizovat. To auto ze sebe vyzařuje takové množství elegance, síly, dravosti, že to člověk ani nestačí přijímat!!! Nechápu ty designéry. Nechápu, jak to udělali....tak elegantí a "uhlazené" auto, ale srší z něj tolik energie, jako z Ferrari!!!! Toto je skvost!!!!! Pořád jsem si říkal, co na těch "anglánech" vidíte, Jagy jsou sice hezké, ale vím, že měly (snad správně píšu v minulém čase) značné problémy s kvalitou, atd...., ale teď už to chápu!!!!
neregistrovaný "TRUCKER"
3. 3. 2005 01:22
Re: mužská síla...??
Existuje x důvodů, proč daleko radši pořádné (nádherné, spolehlivé, silné,...) auto než babu!!!! Jeden důvod za všechny: co mě dokáže zase postavit na nohy a ukázat mi, že život má smysl a je ku*ky krásný, když mě nějaká pitomá baba podvede, zradí, zraní mě, odkopne mě? No přece pořádná projížďka. A nemusí to být zákonitě třeba tenhle Aston (to bych taky nic takového nikdy nemohl napsat, protože i kdybych žil 400 let a pravidelně "krmil prasátko", stejně bych na něj asi neměl), stačí auto, které máte rádi, kterému věříte, na které se můžete spolehnout a v němž se cítíte dobře. Žádné každodenní problémy, žádné malichernosti, žádný stres a depky, jen trocha rozumu v hrsti, auto, silnice a Vy! Neznám lepší lék než je toto!!!!
neregistrovaný "TRUCKER"
3. 3. 2005 01:09
Re: mužská síla...??
Jo, s tím Porsche jsi to trefil!!!
neregistrovaný "TRUCKER"
3. 3. 2005 00:54
Re: SLR in nur 3,6 Sekunden 340 km/h schnell.
Tak to bylo naprosto výstižné!!!!! Bohužel však i tragické zároveň
neregistrovaný "Marko"
2. 3. 2005 19:56
Re: V8
Aston je zaradeny pod PAG (of Ford Motor Comp). Ked mas prachy, ja Ti ho kludne v BA zozeniem legalne . Vazne: neda sa zohnat, mozno cez sedeho dovozcu v Blave alebo Prahe. Zmluvu na predaj vydava Aston Martin na zklade splnenia tak brutalnych podmienok, ze v CR a SR by ich vzhladom k poctu predanych kusov mohol splnit len clovek, ktoremu nevadi, ze kvoli fandovstu musi dotovat prudko stratovu firmu.
neregistrovaný "Pierce"
2. 3. 2005 19:40
Re: V8
Marko zdar, PAG ponúka Astony?
Dá sa vôbec v BA zohnať Aston normálnou cetsou, ak máš prachy???
neregistrovaný "Marko"
2. 3. 2005 19:27
Re: V8
Je topresne: Premier AUTOMOTIVE Group
neregistrovaný "Leon"
2. 3. 2005 18:40
Re: mužská síla...??
To si trochu prehnal...
neregistrovaný "mates"
2. 3. 2005 16:46
Re: mužská síla...??
Rouska by byla fajn, ale kourim, tak by me brzdila
neregistrovaný "Lonestarstate"
2. 3. 2005 16:41
Re: mužská síla...??
Určitě si zapomněl na roušku. Jako Jackson...
neregistrovaný "radio"
2. 3. 2005 16:00
Re: V8
jé ty jsi tady, to jsem nečekal dík za vysvětlení
neregistrovaný "mates"
2. 3. 2005 15:31
Re: V8
PremierAutomobileGroup a neprovokuj
neregistrovaný "radio"
2. 3. 2005 14:24
Re: V8
asi mám mezeru, co znamená PAG ? doufám, že to nečte mates, aby si nemyslel, že je to provokace
neregistrovaný "Marko"
2. 3. 2005 14:20
Re: V8
Neviem ci su zrovna obchodnici s DPH? Rozhodne to je ale partia ludi, pre ktorych je auto: 1.) tovat rovnaky ako rozky (takze nijaka vasen), akurat ze sa na tom da viac zarobit 2.) nastroj demonstracie podnikatelskej dolezitosti - ja predavam auta od PAG, takze na mna nikto nema. Asi tak...
neregistrovaný "ciello"
2. 3. 2005 13:52
Re: mužská síla...??
neregistrovaný "mates"
2. 3. 2005 13:34
Re: mužská síla...??
Je to bajecne! Citim se jako celebrita. Dokonce jsem dneska sel po meste s brejlema proti slunicku
neregistrovaný "radio"
2. 3. 2005 13:05
Re: V8
takže jsou to obchodníci s DPH ?
poznám taky takové, dříve jsem jezdil na Slovensko hodně pracovně, je pravda, že se mi po tom trochu stýská, i po kamarádovi, který tam válčí dál
neregistrovaný "jurajos"
2. 3. 2005 12:53
bez titulku
Ten pan Bez ci ako sa vlastne vola v tom ma evidentne jasno...urobit z astona znacku vyrabujucu nejkrajsie auta na svete...uz by to snad chcelo len ozivit Lagondu!
neregistrovaný "Lonestarstate"
2. 3. 2005 12:49
Re: mužská síla...??
Jak si spokojen se svým účinkováním v mé story? (v diskusi pod Ford SAV concept)
neregistrovaný "Ozzy"
2. 3. 2005 12:41
Re: SLR in nur 3,6 Sekunden 340 km/h schnell.
Power des Kompressor-V8 auf 660 PS. Damit katapultiert sich der SLR in nur 3,6 Sekunden auf Tempo 100 und ist bis zu 340 km/h schnell.
neregistrovaný "Marko"
2. 3. 2005 12:41
Re: V8
Oni nie su divny pre zakaznika - ten to nepociti (aj preto, ze zakaznici su vacsinou ich kamarati). Su divny pre mna, pretoze je to partia, ktora ....hmm...nikoho medzi seba nepusti. Je to skupina takych tych ludi co zacali podnikat hned po revolucii. O zakaznikoch sa nieco naucili, ale to jadro spravania im ostalo. mal som pre nich marketingovy plan - 40 stran: eventy ako G4 Challenge s SK-CZ posadkou pre LR, rovnako atraktivne veci pre Jag a Vlovo , rozpocty na prezentciu (snazil som sa to navrhovat aj s ohladom na cenu), analyza znaciek a konkurencie, trhove podiely,vsetko s navaznostou na skupiny zakaznikov, cojaviemco este. Lenze oni nic. So vsetkymi troma znackami posobia na trhu v tazkej ilegalite - nikde o nich ani zmienky. Ziadne reklamy, ziadne akcie (okrem Miss - co je podla mna zo 150 dovodov blbost prezentovat sa tymto sposobom - hlavne preto, ze to auto sa tam mihne za cely prenos tak 3x a ludia si aj tak vsimaju dievcatka v plavkach, vtedy jaksi kaslu na ostatne). Proste vedel by som o tych ludoch napisat vela, ale... BA je niekedy sakramensky male mesto. Co sa tyka toho servisu, zistim to uplne presne, ale chvilu to bude trvat...
neregistrovaný "Lonestarstate"
2. 3. 2005 12:28
Re: mužská síla...??
Však právě proto, že mě ti lidi uvnitř čas od času rozhodí, se snažím na ně moc nedívat. A pro Ciella: to sem samozřejmě neříkal
neregistrovaný "mates"
2. 3. 2005 12:01
Re: mužská síla...??
Kecas, posledne jsi povidal, jak te rozhodil nejaky starousek v Impreze
neregistrovaný "mates"
2. 3. 2005 12:00
Re: mužská síla...??
Svata pravda! Porsche neni dobry ani aby te dovezlo do salonu kde tohle prodavaji. To je lepsi jet tam taxikem
neregistrovaný "mates"
2. 3. 2005 11:57
Re: V8
No jestli maji vybaveny servis pro Volvo, tak by jim mohlo stacit trocha naradi a sw do WDS (nebo jak se ten kram jmenuje). Je to tezky, kdyz se nekde sejde parta divnejch lidi. Clovek tam pak nerad chodi. Zaplat buh to neplati pro Prhau
neregistrovaný "ciello"
2. 3. 2005 11:55
Re: mužská síla...??
No tohle mi pánové neříkejte...!! to byste dali přednost pěknýmu autu před krásnou ženskou a raději se "dvořili" plechové hroudě..?? a já nemluvil o poďobaných chlapech... ale o výstavní koc..!! Jsem to z části schopen akceptovat v případě, že řídím Range Rovera... jinak ne..!
neregistrovaný "Lonestarstate"
2. 3. 2005 11:29
Re: mužská síla...??
Donitř aut se nedívám. Řidiči se obvykle dloubou v zubech a tak všelijak podobně. Raděj koukám na ta auta.
neregistrovaný "Marko"
2. 3. 2005 10:31
Re: V8
A8 vedia urobit v BA. Narocnejsie (!) opravy Jag idu do Viedne, zatial - aspon tak to bolo este v 12/2004. Jag sa tu iba pomaly usadzuje (neviem ci sa zatial oplati investovat ohromne sumy do servisneho zazemia - ale k tomuto Ti moc nemozem zistit, lebo od istej chvile nerad komunikujem s ludmi z T.O.P. Auto: dost divna partia, ale to uz neni na verejnu diskusiu )
neregistrovaný "radio"
2. 3. 2005 10:07
Re: mužská síla...??
ale z auta, ne z nějaký ženský co jezdí na výstavy
neregistrovaný "ciello"
2. 3. 2005 09:42
mužská síla...??
..chlapi, jste tak silní a "macho men" pořád nebo jen tady když tu nejsou baby...??? S těmato názorama se neztotožňuji...!!!! Co se týká auta... hmmm... bomba... jedinečný a úchvatný...- exkluzivita..!! Je to opět auto, který si řidič musí zasloužit....!! A garantuju vám, že kdyby tohle auto jelo kolem vás a řídila to výstavní ženská... tak se uděláme všichni ještě dřív než zabočí za roh...!!! Posledně tu padaly chvály na Porsche.. ale upřimně to tomuto Astonu nesahá ani po kotníky....!!!!!!!!!!!!!!!!!
neregistrovaný "mates"
2. 3. 2005 09:37
Re: V8
Tusim, ze A8 neni lepena? Predpokladam, ze A8 budou umet udelat u vas, ale vic nez jeden servis tam nebude. Vsechny Jagy do Vidne? Vcetne beznych X a S-typu? To uz bych radsi jezdil do Brna.
neregistrovaný "radio"
1. 3. 2005 21:57
Re: GTI proč ???
proč si mě jen předběhl a nedal mi šanci napsat krásný sloh ??? nic bych na tom neměnil, jen bych dodal "jasně davá najevo, že je pro chlapy, pro chlapy, co se s autem umí mazlit, pro chlapy, kteří ho respektují a které respektuje ON, božský ASTON"
neregistrovaný "Marko"
1. 3. 2005 19:17
Re: V8
To ti mozem povedat nabeton. Na znovuzavedeni Jagu na SK trh som sa totiz chcel podielat - ale nevyslo to. Jagy koncia zatial vo Viedni vsetky - T.O.P. Auto (dovozca aj predajca pre BA) mal sice silny servis pre Volva, ale pochybujem ze toto zvlada. A8 Ti snad zistim, ale na 80% to vedia aj v BA. Dovozca tu ma superkomplex.
neregistrovaný "Lonestarstate"
1. 3. 2005 19:06
Re: PAKÁRNA
Móóc dobrej review. Jestli si tim chtěl říct, že to auto "má koule". Tak souhlasím.
neregistrovaný "mates"
1. 3. 2005 18:37
Re: V8
Ty jsi rikal, ze se motas kolem aut, ze jo? Zkus se zeptat nekoho znamyho u Audi nebo u Jagu (tusim, ze uz ho zase u vas mate) kde konci naboreny A8 a XJ. U XJ bych si tipnul - Viden
neregistrovaný "Marko"
1. 3. 2005 18:29
Re: V8
Teraz si ma vystrasil. Ja si kupim druhe prasiatko . A dovtedy budem parkovat v obyvacke a ani sa nepohnem von.
neregistrovaný "mates"
1. 3. 2005 18:26
Re: V8
Tak tvoje nadseni zcela sdilim! To auto neni tak nedostupny jak by se mohlo zdat. Z ceho bych mel ale velkej strach je, ze je to hlinikovy a lepeny (stejne jako XJ). Predstav si, ze to nekde tuknes Ty problemy s karosarnou a lakovnou jsou na obeseni se. Tady dvojnasob plati "kdyz mas na opici, musis mit i na banany". Je proste potreba pocitat, ze provoz muze byt pekne mastny Znam jednoho typka, co ma grose a koupil si Ferrari. Samozrejme ho zboril a kdyz mu spocitali opravu, tak i kdyz na ni mel, tak mile F stalo dost patku v garazi zboreny, nez se rozhoupal a dal ho opravit
neregistrovaný "Marko"
1. 3. 2005 18:18
Re: V8
Ale to je chyba, ja mam rad vsetko co ide do novych segmentov, dokonca to podporujem. Ale musi to byt perfektne urobene. A V8 je (a hned by som to chcel aj s buducim XK nebyt DB9) , lenze ja si pri DB7 / DB9 nemozem pomoct...proste to musim raz mat. Ta DB9 je krajsia nez 90% zenskych (bez urazky). Takze prasiatko sa uz plni. Zatial som zainvestoval cca. 50 EUR do nadherneho zakaznickeho prospektu DB9 na e-bay.com : 40 stran v tvrdej vazbe - co strana to sen
neregistrovaný "mates"
1. 3. 2005 18:17
Re: PAKÁRNA
To rozhodne nedelej! Byla by to skoda! Jen aby vas nezatipla redakce, no snad vam vycleni nejaky zvlastni spisovatelsky koutek Jesteze neni registrace uzivatelu, nekteri z nas uz by byli na black listu
neregistrovaný "Marko"
1. 3. 2005 18:06
Re: PAKÁRNA
Myslim, ze dopisem toto, a dam si nadlho pokoj
neregistrovaný "mates"
1. 3. 2005 18:04
Re: PAKÁRNA
Davej si bacha v zadnem pripade bez ochrany (ani na poprve) Od GTI uz to chytl radio a Lonestarstate Je to dost nakazlivy Mam pocit, ze na vedome sireni nakazlive choroby je i nejaky paragraf
neregistrovaný "mates"
1. 3. 2005 18:02
Re: V8
Ty mas vubec tendenci nemit rad nic z PAGu co se cpe do novych segmentu Ale je to mazel, co?
neregistrovaný "Marko"
1. 3. 2005 17:55
Re: PAKÁRNA
Cakam na hodnotenie mojho 1. pribehu od majstra (teda jeho 1. cast) Je u Bertoneho. Dufam, ze budes milostiv - robil som to 1x
1. 3. 2005 17:48
PAKÁRNA
Tak astone, to se ti povedlo. Já už se bál, že v týhle pakárně, kdy jeden neví jestli mluví s chlapem nebo se 4 procentnim vyšokovaným hošanem, kdy jen za přednost ve dveřích ti hrozí žaloba za sexharašení, kdy se máš strach opalovat, aby si to někdo nevyložil jako diskriminaci rasy, přijdeš ty. Stojíš, lehce ležérně a dáváš kolem sebe najevo, že máš na dost a že to víš. Já vím, že máš na dost. Na hodně dost. Uklidňuje mě tvá tichá síla, tvá vyrovnanost, tvá lehká nadrzlost, tvůj nadhled. Tomuhle, Astone, tomuhle se říká hozená rukavice. Hošani, zapomeňte na kalhoty do zvonu. Tohle chce nejmín Ray ban. A jelenicový rukavice do odkládací schránky. Dík Astone.
neregistrovaný "MLL"
1. 3. 2005 17:35
Re: Já ty Asotny žeru...
Uz sa stalo. Ked vysli s DB7 davali k tomu aj bycikle. Vyska ramu na mieru zakaznika, 12 vrstiev laku ako "Vas" DB7, sedacka kozena rovnakou kozou,... 3500GBP. Ms sancu
neregistrovaný "Yaroukh"
1. 3. 2005 17:00
Re: Já ty Asotny žeru...
LOL :o))) a souhlas :o)
neregistrovaný "Marko"
1. 3. 2005 16:49
V8
Je to krasne (akurat na tu zltu farbu) ale DB9 pre mna aj po tomto ostava "sportak" No.1
neregistrovaný "Toman"
1. 3. 2005 16:45
Já ty Asotny žeru...
Další kousek od Astonu, po kterym toužím. Už aby začali dělat ti angličani kola, abych si od nich mohl alespoň něco dovolit!
neregistrovaný "anonym"
1. 3. 2005 16:41
super
podla mna najkrajsi aston - mimoriadne kvalitny design...