Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Svou podobu ukázala studie crossoveru Acura RDX

Luxusní značka Hondy v Americe, Acura, představila po dvou letech další vývojový stupeň crossoveru RD-X, který už má jen krůček do sériové výroby.
Zpět na článek
10. 1. 2005 20:44
neregistrovaný "jirka"
11. 1. 2005 11:59
neregistrovaný "Honza"
12. 1. 2005 08:02
neregistrovaný "Qwerty"
12. 3. 2005 10:38
neregistrovaný "NAJK"
neregistrovaný "jirka"
10. 1. 2005 20:44
opravdu povedene
Moc pekne to vypada, pokud tam bude sh-awd ktere je v novem legendu, bude to bezesporu nejlepsi suv na trhu. Osobne jsem poznal kvalitu hondy a uz asi nikdy se nenecham nachytat na vw-tureckou kvalitu. Uplne nahodou se ke mne totiz dostala honda cr-v, kterou jiz 5-tym rokem pouzivam a za celou dobu pouze leju benzin a menim olej a desky. Se zadnou opravou jsem se doposud nesetkal. Proto honde fandim a svym znamym ji muzu jen doporucit.
Mimochodem nahon noveho legendu sh-awd dostal v americe vyznamnou cenu za nejlepsi technicky vynalez letosniho roku. Jsem zvedav, jak se to bude chovat v realu a tesim se na prvni jizdu. Acure cest a HONDE zvlaste. ahoj
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "Honza"
11. 1. 2005 11:59
Povedený
Jsem spíš na sportovní auta, ale tohle se mi fakt líbí, navíc to není něměcký. Akorát moc nevěřim, že se dočkáme prodeje v ČR.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "Qwerty"
12. 1. 2005 08:02
Pěkné
Tak realita je snad ještě lepší než ty skici. Moc pěkný allroad, jsem ještě zvědavý na finální interiér. Už aby tahle honda byla v Evropě, docela tu chybí.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "NAJK"
12. 3. 2005 10:38
bomba
Je to,to nej,co jsem doteď viděl.Málem mi vylezly oči z důlků,když jsem si prohlédl fotky v časáku a přečetl recenzi.Nadčasový vůz,prostě bomba.
Rozbalit vlákno
0