Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Chevrolet HHR zaútočí na PT Cruiser

Chrysler PT Cruiser čekají horké chvilky. Chevrolet představil na autoshow v Los Angeles nový model HRR, který sází na retro vzhled a komfortní interiér.
Zpět na článek
anonym
5. 8. 2007 13:46
Auto z Ameriky
Tohle auto se už dávno prodává v Americe. Je dost dobrý :-)
neregistrovaný "pan AUTO"
17. 11. 2006 20:07
lepší než PT
Je lepší než PT to rozhodně je hezčí, pro[odkaz]
:-)stornější a má hezkej desing a myslým ,že bude i levnější. :-)
neregistrovaný "PTCCSK"
11. 2. 2006 12:06
Re: Design
chevy si tymto vozom snazi prerazit vlastnu retro cestu, podla mna to ale nema vela spolocne s PT.....aj dizajn je o niecom inom...je dost TAZKOPADNY....umely...
kto je PT-pozitiv, nepozrie sa tymto smerom. :no:
no hadam si HHR najde tiez svojich fandov, hoci je to dizajnom skor uzitkove ako FUN-auto

PT je PT :-)
www.ptcruiser.eu.sk
neregistrovaný "joseph"
30. 12. 2005 23:18
bez titulku
prave som si kupil. je ovela krajsi ako PT, lepsia cena 15000$ s obrovskov vybavou.
neregistrovaný "audi"
5. 1. 2005 22:03
bez titulku
blatniky a okna mi pripominaju Hummer
neregistrovaný "kajman"
4. 1. 2005 22:45
proč ne?
PT cruiser vypadá strašně vyměkle (přesto se mi líbí). Tohle je ale náhodou zajímavá alternativa něčeho vzhledově ostřejšího.
neregistrovaný "pepe"
4. 1. 2005 21:52
bez titulku
no když jsem viděl první skici a fotky prototypů tak se mi to auto líbilo nějak víc ... je hezký ale čekal jsem ho ještě tlošku lepšejší ....
neregistrovaný "Marko"
4. 1. 2005 12:45
Re: Design
Mne sa to zdalo proti PT Cruiseru take surove uz pred pol rokom ked sa objavili kresby. V nedelu ked Chevy uvolnil fotky sa mi to potvrdilo. Inak je dost zaujimave, ze to robil ten isty designer co PT Cruiser (Bryan Nesbitt), ale zadanie bolo trochu ine - reinterpretovat prvy povojnovy Suburban, naviac malo (aj je) to byt vacsie ako PT Cruiser (mozno ta velkost to robi takym tochu menej presvedcivim).
neregistrovaný "Radek"
4. 1. 2005 12:06
Nadhera !!!
Nejzajimavejsi auto za posledni dobu.
neregistrovaný "Lonestarstate"
4. 1. 2005 11:04
Re: Design
Souhlasim. Chrysler PT Cruiser vypadá o dost líp. Jen nechápu tu narážku s národy...vždyť právě PT Cruiser, který očividně uznáváš, se v USA prodává jak na běžícím pásu....
neregistrovaný "colin chapman"
4. 1. 2005 10:53
bez titulku
no myslím že design nie až taký dobrý ako pri PT cruiseru
neregistrovaný "empi"
4. 1. 2005 10:35
Design
No jiny narod jina chut, kazdopadne PT Cruiser se mi libi i pres sve stari mnohem vic.