Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Druhý Rolls-Royce jde do výroby!

Rolls-Royce oslavil sté výročí vzniku firmy konceptem 100EX. Přestože se při premiéře zarytě tvrdilo, že se otevřený krasavec do výroby v této podobě rozhodně nedostane, 10. listopadu 2004 je to již jinak.
Zpět na článek
neregistrovaný "sumi"
19. 1. 2005 19:16
Re: maybach
ver mi, ze maybach Fantomu neciaha ani po clenky
neregistrovaný "Peter KE"
12. 1. 2005 11:33
Hm
Hlava mi ide puknut od bolesti, ked sa pozriem na tu palubovku. Je to priserne. Tie otrasne budiky v kombinacii s drevom a plechom. Ale to auto nie urcene pre mna, ale pre nejakeho stareho anglickeho lorda v klobuku, ktory byva na nejakom zamku, je priserne konzervativny a hra sa na velkeho gentlemana.
neregistrovaný "kolja"
12. 11. 2004 08:20
No tedy
to je děs. Třeba ta zadní otevřená dvířka, to byl ten návrhář zfetovaný nebo co ?
neregistrovaný "pepe"
11. 11. 2004 20:06
Re: Uff!!!
jj jasně, ale byl kompletně vyvinut BMW .... má ještě její motory i některé ovládací prvky. Prvním kompletně modelem pod Fordem je nová Discovery a do 3 neděl i Range Rover Sport
neregistrovaný "jarda"
11. 11. 2004 17:54
-
tohle je super auto, krása (realita bude ale někde uplně jinde)
jinak se těšim hlavně na Maybach Convertible a Coupe (a mám hrůzu z toho co MB předvede za nový CL Coupe - podle těch Autobild obrázků)
neregistrovaný "kraska"
11. 11. 2004 16:54
je to fakt hezký
nevím nevím mne se ani normální ani kabriový Maybach nelíbí zato jak Phantom tak to kabrio hodně.Ono taky přijde na to pro jakou klientelu je určeno ale Maybach je až moc velkej Mercedes kež tohle je fakt v ramci tradici a přitom nově
neregistrovaný "mates"
11. 11. 2004 15:04
Re: Uff!!!
Jen pro doplneni Range uz nejaky patek k BMW nepatri. Je soucasti PAG cili Fordu.
neregistrovaný "pepe"
11. 11. 2004 09:09
Re: Uff!!!
no viděl jsem to v ženevé a ani na živo nic moc ... jak se BMW povedlo udžet britskou osobnoust Range Rovera a Mini, tak Rolls se mi vůbec nelíbí ... teď je podle měnejlepší Bentley. A těším se jetli se někdy dostane do výroby Bugatti EB 218 ... to bylo nádhérný auto ....
neregistrovaný "Kuba"
10. 11. 2004 21:49
x
ja nevim co byste chteli za 12 500 000
neregistrovaný "fan"
10. 11. 2004 20:13
maybach
len pockajte ked pride Maybach kabrio...toto hodia do rieky
neregistrovaný "Pierce"
10. 11. 2004 15:05
Uff!!!
Fúj, to je ale hnus!!! Už aj angličania podľahli šálenemu dizajnu Bangladéša???
Kde sú to staré dobré šasy nízkych a širokých hónd, konzervatívnych športových BMW a luxusných sebavedomých Audín, ach jajajaj...