Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Motor
neregistrovaný "mlock"
| 22. 10. 2004 12:00
S hatchbackem s motorem 1,6 l jsem se svezl v sobotu. I při zatížení 4 lidmi se to hýbe docela v pohodě. Ovšem řazení je dost nepřesné. Daewoo Nubira r.v. 99 žádné problémy s přesností řazení nemá. Měkčí podvozek je na české silnice nezbytný (pokud musí člověk jezdit i mimo nově vybudované silnice a dálnice ).
Lacetti Club
neregistrovaný "milosh"
| 25. 10. 2004 11:56
Pokud vas zajima tento vuz, tak se vice o nem doctete i ZDE - [odkaz]
levne auto
neregistrovaný "Karel Vopite"
| 29. 10. 2004 04:01
Mně se to auto líbí a asi si ho koupím, dobré ceny maji na www.chevroletgm.com
levne auto
neregistrovaný "wrobel"
| 22. 12. 2004 14:06
Mě se ten vůz rovněž líbí,na předváděčce jsem v něm jel a udělal na mě velmi dobrý dojem.Na to že mám M.B.190D tak je za volantem dost prostoru i pro silnější chlapy,akcelarace velmi slušná u 1,6 no prostě nenašel jsem chybu.Nevím jak to myslaly s těmi horšími vlastnostmi všech 4 kotouč. brzd nepozoroval jsem žádné horší vlastonsti v porovnání s mým vozem který je má všechny také.Už jste si ho koupil?Zajímala by mě cena v SRN ,mám dojem že jsou u nich levnější vozy dnes se neplatí clo ale syšel jsem že se musí zaplatit rozdím DPH tz cca 6 procent je to pravda?
Těším se na Vaši odpověd a poznatky.

Zdraví Wrobel
Interiér
neregistrovaný "krtek"
| 1. 11. 2004 07:36
Hm materiál uvnitř fakt srovnání s Golfem V nesnese. korejec je MNOHEM hezčí a nevypadá tak sociálně.
Motory chtěj pořádně zvostra a dlouho zaject ! Mně 1.6ka hejbe se sedanem víc než slušně. Denně jezdim ve 4-5 lidech a nejni problém udržet na dálnici 180. A že se motor cítí špatně ve vyšších otáčkách ? Dobrej vtip. Do 3 je to lemra ael teprve od 4k začíná pořádně táhnout. Na utlumení nevidim problémy. Hluk je stejnej od 70 km vejš už se nezvyšuje.
koupil jsem to pred mesicem
neregistrovaný "swen"
| 30. 11. 2004 13:07
jeste jako Nubiru ktera je mimichodem mnohem hezci nez Lacetti. Vevnitr velke auto, kam se hrabe Octavka. Klimatizace, 2 x airbag, metaliza, radio s CD, ABS, nastavitelny volant a sedadlo spolujezdce, okna a zrcatka v elektrice..... no nekupto za 340!! tisic )) Pravda, mam tam jen 1,4 motor (97 konicku) ale na rodinne jezdeni to bohate staci.
koupil jsem to pred mesicem
neregistrovaný "krtek"
| 2. 1. 2005 20:52
Tak jak to že ještě nejsi v Lacetti klubu ? Koukni na
[odkaz]
a kontaktuj miloshe.
Přeju hodně štastnejch km a samou spokojennost.
Jasně 1.4ka v Lacetti.... sice nic moc ale jakej výkon má 1.4ka v koktávce ? (55kW)

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku