Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Mondial de l'Auto.cz: Pařížský autosalon na AUTO.CZ

Pravidelní návštěvníci serveru AUTO.CZ už určitě zaregistrovali zvýšené množství novinek, kterými postupně automobilky lákají pozornost ke svým expozicím na velkém podzimním autosalonu. AUTO.CZ nebude ani letos u této velké události chybět...
Zpět na článek
6. 9. 2004 11:08
neregistrovaný "dmx"
6. 9. 2004 12:09
neregistrovaný "Ondrej Lanik (Auto.cz)"
7. 9. 2004 14:27
neregistrovaný "dmx"
9. 9. 2004 13:39
neregistrovaný "Haczek"
11. 9. 2004 11:44
neregistrovaný "Schimmer"
neregistrovaný "dmx"
6. 9. 2004 11:08
maloseriove znacky
privital by som nieco aj o neznamych maloseriovych znackach. Mali by tam byt aj Francuzske, ktore casto vyrabaju 2miestne auticka ktore mozu riadit ludia myslim ze od 16rokov.
Rozbalit vlákno
2
neregistrovaný "Ondrej Lanik (Auto.cz)"
6. 9. 2004 12:09
Re: maloseriove znacky
Diky za tip, mikroauta Ligier, Aixam a spol. zaradime.
neregistrovaný "dmx"
7. 9. 2004 14:27
Re: maloseriove znacky
super tesim sa
napada ma este Venturi a Mega (vyrabali aj terenny supersport,myslim ze sa volal Track s V12 od MB) ale to je myslim sucast skupiny Aixam-Mega
neregistrovaný "Haczek"
9. 9. 2004 13:39
Koukněte na Renault a Peugeot
Letos by měl být představený Renault Clio IV (někde jsem četl že chtějí stihnout vánoční trh ve francii -moc tomu nevěřím) No a logická konkurence ve francii je Peugeot 207 (ikdyž teď se mluví víc o 1007 a u renaultu o Modusu)
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "Schimmer"
11. 9. 2004 11:44
cédečka!!!!!!!
Muj napad jak jeste zlepsit absolutne dokonale zpracovani autosalonu,jake vy vzdy prinasite,je jednoduchy-chtel bych aby jste opet vydali CD-ROM z autosalonu jako loni z Frankfurtu.Pro nas co mame pomalejsi net,je to skvela vec.Vsechno na jednom cd a navic kdo ma dvd,ten si muze prohlednout fotku auta pres celou televizni obrazovku,to je skvele.Bohuzel,podobny navrh jsem psal jiz v breznu na Zenevsky autosalon a udajne nebylo o céda takový zájem.Je to škoda.
Rozbalit vlákno
0