Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Švédsko stále vidí určitou šanci na záchranu Saabu

"Naším dojmem je, že zvažování nabídek stále pokračuje. Na základě toho existuje malá šance, že bude Saab prodán," řekl agentuře Reuters státní tajemník švédského ministerstva průmyslu Joran Hagglund.
Zpět na článek
12. 1. 2010 10:22
12. 1. 2010 11:52
12. 1. 2010 16:18
neregistrovaný "kubiii"
Avatar - palokalo
12. 1. 2010 10:22
neverim
Uz tomu moc neverim ze saab prezije.. skoda :'-( tesil som sa ze moja stara 9-5 dostane noveho a krasneho nastupcu. Taky je zivot.
Rozbalit vlákno
1
12. 1. 2010 11:52
Re: neverim
Švédská vláda celé leto vyhlasovala, že nebude nikoho dotovať a že nebude zachraňovať stratovú automobilku. Teraz zrazu niečo riešiť chce? Žeby sa blížili volby a chceli sme si robiť PR...

Možno by ti ešte vzali objednávku na novú 9-5. Výroba vraj v decembri ešte bežala ;-)
neregistrovaný "kubiii"
12. 1. 2010 16:18
fandím, ale...
Saab by mi na silnicích chyběl, ale ne cestou státních podpor, soukromá firma se musí uživit sama...
Rozbalit vlákno
1
12. 1. 2010 16:50
Re: fandím, ale...
snad žádná velká automobilka není 100% nezávislá od státu - berou různé dotace na nové fabriky, dotace na nové pracovní místa, daňové prázdniny a co já vím co všechno ;-\ V značné části automobilek mají státy i nějaký menší/větší podíl.

No a samozřejmě Saab ze silnic nezmizí, minimálně pár příštích let. Spíš se teď lidi o své Saaby začnou ještě líp starat aby jim vydrželi co nejdíl :yes:
12. 1. 2010 21:04
Agónie na pokračování
Je to neskutešné, co se se SAABem děje. Už mi to leze krkem. Asi to tam budu muset jet zavřít osobně, ať už je klid. :-! >:-[]
Rozbalit vlákno
1
13. 1. 2010 09:59
Re: Agónie na pokračování
Amíci to zjevně hrají na víc stran. Jenom nechápu, k čemu jim značka samotná bude, když zavřou fabriky a rozprodají linky :-|

Asi bys to už skutečně měl vzít do svých rukou! A cestou zavři rovnou i Rencka ať má Áda klid :-)

Jo a vem mi prosím tě nějakej suvenír, dík ;-)
12. 1. 2010 21:38
tak už to má víc dílů než dallas...
už je to trapný, proč dělají z fandů blbce? někdo si tu pohrává a ví co bude a jen masíruje. je to druh propagace? boj o cenu za značku nebo co to je? každopádně ať už saab odpočívá v pokoji nebo ať už někdo oznámí že ho koupil. tohle je otřesný! :no:
Rozbalit vlákno
0