Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Co chystá Honda do Ženevy?

Nevídané množství novinek přiveze do Švýcarska značka Honda, z toho i jednu světovou premiéru.
Zpět na článek
neregistrovaný "Jano"
23. 2. 2004 09:52
Re: to dzonek
Presne tak! Na nasi Hondicku jsme taky museli cekat 3 mesice. A to jsme meli docela stesti, ze v te zasilce byly jeste nejake volne... Ono je to asi celkem problem, dovezt to az z Japonska v takovych kvantech. Na druhou stranu ma zas clovek original primo z Japonska, co je kvalitativne trochu jinde (zejmena v segmentu nizsi stredni tridy)
neregistrovaný "Svoboda"
23. 2. 2004 09:03
Re: to dzonek
Pokud nezačnou vozit celý sortiment nebudou mít prodeje - nabízet musí oni. :o))
neregistrovaný "Karizma"
21. 2. 2004 23:56
Re: to dzonek
Až budou mít japonské značky na našem trhu takové prodeje, jaké mají na svém, není důvod proč by k nám nevozily celý svůj sortiment.
neregistrovaný "dzonek"
21. 2. 2004 12:41
bez titulku
Máš pravdu u nás co prodávají tak je to polovina modelů nechápu proč?? Když člověk vidí co dělají u nich tak by nejradši zaplakal to platí i o Toyotě fakt pěkný a výkoný auta ale u nás?? Slabota ale i tak to stojí za to. Třeba Civic 1.6VTi to je bomba:-) tak zatial
neregistrovaný "Martin"
20. 2. 2004 23:22
Re: nový Stream je jako Astra
KDy se k nám dostane nový civic cupé ?
neregistrovaný "Michal"
20. 2. 2004 17:27
nový Stream je jako Astra
světlomety faceliftu Streamu mi dost připomínají novou Astru.
neregistrovaný "King"
20. 2. 2004 13:38
HSC
To nové NSX bude naprostá bomba
neregistrovaný "King"
20. 2. 2004 13:37
Re: Nezmeneny motory??
Ten je zatím pouze pro Japonsko, má ale výkon jako ten současný, 115 kW.
neregistrovaný "Flash"
20. 2. 2004 12:58
Nezmeneny motory??
Nevim, jestli ma auto.cz presne informace, podle mych by mel mit Stream zcela novy motor s primym vstrikem benzinu !!! A to pak bude opet narez : okolo 200 koni a spotreba 7 litru. Honda je The One!
neregistrovaný "mikez"
20. 2. 2004 11:46
bez titulku
No jistěěěěěěěě!!!!