Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Tridy
neregistrovaný "Lib"
| 12. 2. 2004 11:06
Ja kdyz vidim oktavku mezi takovymi vozy jako BMW3, Mazda 6 nebo Ford Mondeo, tak se vzdycky docela zasmeju :)
Tridy
neregistrovaný "Jirka"
| 13. 2. 2004 12:34
To je porad to same-Oktavka je dostatecne velka, ale ma podprumerny rozvor, tak se vsichni rozciluji, ze je zarazena ve stredni tride. A pak je tady Superb, ktery je velky a ma i rozvor na urovni vyssi stredni, ale presto se tu najde banda rejpalu , kteri by ji nejradeji videli ve stredni! Proc?! Ale to, ze Kia Opirus je zarazena do tridy luxusnich vozu, to nikomu nevadi.
otavia střední třída ??? autor článku se určitě spletl
neregistrovaný "famfam"
| 12. 2. 2004 11:20
Octavia ve střední třídě?  Tento nesčetněkrát opakovaný nesmysl je potřeba vymýtit. Proto tedy: Škoda Octavia patří do nižší střední třídy - tedy segmentu B. S tím škodovka nic nenadělá. Analogicky to platí i pro superb patřící do střední třídy.  Už hitlerův ideolog Josef Goebels věděl že stokrát opakovaná lež se stává pravdou. 
neregistrovaný "omi"
| 12. 2. 2004 12:25
Budeme se s tim muset smirit. Autori za to nemohou. To lobiste ze skodovky si to prosadily u evropske automobilove asociace nebo tak nejak, ktera urcuje, ktere auto kam patri. Uz se tady o tom nekolikrat diskutovalo...
neregistrovaný "tg"
| 12. 2. 2004 17:24
Analogicky si porovnej rozvory na E-MB, A6, BMW5 a zjistíš, že Superb je největší, tak potom si přeházej svý analogie a jdi plácat třeba na www.hlouposti.cz
Proc
neregistrovaný "mates"
| 12. 2. 2004 12:21
je v clanku reklama na VW Golf? To tak vyrazne vycniva ve sve tride, ze je treba na nej takto upozornovat?
bez titulku
neregistrovaný "anonym"
| 12. 2. 2004 12:33
Myslim, ze ani tak zajimave neni 9. misto pro Audi, jako to, kde je konkurence? Krome uspechu bmw 6 teda nic moc. Hlavne me udivuje, ze se prodalo vic A6 nez mb E. To je docela divny, kdyz za necely tyden se predstavi nova A6, ne? A o nejakych velkych slevach teda nevim.
bez titulku
neregistrovaný "omi"
| 12. 2. 2004 12:48
Myslim, ze audi ma opet zadelano na velmi dobry rok. A8 vsude chvali jak muzou a i prodeje tomu celkem odpovidaji. Kupodivu i A4 na tom neni spatne. Napr. v ankete auto motor und sport byly A4 s A8 vyhlaseny jako nejlepsi auta roku ve sve tride. A3 se u zapadnich sousedu prodava malem vic nez golf, ale to je samozrejme jen docasne. Akorat A2 to trochu kazi, i kdyz zase vede jako ojetina.  No a nova A6 to myslim jeste vylepsi.
Mondeo trumflo Passat a BMW 5 trumflo oba své největší soupe
neregistrovaný "Michal"
| 12. 2. 2004 14:15

jo už je to tak. konečně není zastaralá plechovka passat nejprodávanější ve své třídě.

A co asi říkají vykopávači Bangleho na úspěch BMW 5 ???

neregistrovaný "Radek"
| 12. 2. 2004 15:15

No ty si teď určitě rvou vlasy.  Hlavně teď, když vidí, že se na tak významném trhu jakým ČR je prodalo celých 31 kusů toho zázraku s korejským designem. Zamysli se nad sebou než plácneš takovou pitomost... 31 pětek prodává v německu každý podprůměrný obchodník týdně.

neregistrovaný "anonym"
| 12. 2. 2004 16:07
Nevim, jestli se z jednoho mesice da neco usoudit, ale necekal bych, ze ten korejec se bude prodavat lip nez ecko.
neregistrovaný "Michal"
| 12. 2. 2004 19:21
ano, ČR není rozhodující trh. rozhodující je totiž pro luxusní auta USA a tam může design od Američana jen prospět. A v USA je  BMW mnohem prodávanější než Mercedes a Audi je tam spíš rarita.
neregistrovaný "anonym"
| 12. 2. 2004 22:46
Prodeje v usa neznam (mozna by nebylo naskodu na nejaky odkazat), ale byl jsem tam minuly rok pred Vanocema a kdyz uz jsem tam neco videl, tak to byl merc.
neregistrovaný "Michal"
| 14. 2. 2004 09:53

už je to tu zas. ono se těžko bojuje i těma nejpravdivějšíma argumentama s lidma, který mi vždycky napíšou: já vyzkoušel všechny auta, o kterejch mluvíš osobně a navíc jsem každej rok pečenej vařenej v USA i Japonsku....to je pak fakt těžký

BMW je už několik let prodávanější v USA než MB!!! je to vůbec nejúspěšnější evropská značka na tamním trhu. tečka

neregistrovaný "anonym"
| 14. 2. 2004 16:16
Ja jsem nic takovyho netvrdil. Jenom by me zajimaly fakta, kdyz jsi tim tak jisty...
neregistrovaný "anonym"
| 14. 2. 2004 16:17
Mimochodem v usa jsem byl sice pouze jednou, ale zato v japanu 2x!
neregistrovaný "Michal"
| 15. 2. 2004 11:10
no tak vidíš. já to říkal . ne fakt. BMW 1. a M-B 2. z evropských značek v USA.
neregistrovaný "anonym"
| 16. 2. 2004 18:58
Zato v Evrope je BMW az na tretim miste!!! Vcera jsem to cet. Ale dobre jim tak. Maji co chteli.
škode se dari
neregistrovaný "wermi"
| 12. 2. 2004 16:23
vydim ze skoda ma 53% trhu. ale ten peugeot...
škode se dari
neregistrovaný "anonym"
| 14. 2. 2004 11:48
Ale VYDIM , že tobě se moc nedaří. Prosvišti si vyjmenovaný slova
A tady se maze!
neregistrovaný "Petr"
| 12. 2. 2004 20:16
Tak koukam, ze redakce nesnese kritiku... kampak se to ten muj prispevek jen podel?
prodej sem prodej tam
neregistrovaný "wagi"
| 15. 2. 2004 23:34
Proc asi je prodej tak minimalni v lednu.Asi proto ze se dan odvadi jednou za rok a je jasne ze kdyz si auto koupim v lednu tak rok cekam nez mi vrati dan.Ale na konci roku je to hned.JInak pekny dotaz na reklamu z Golfem.Nevim nevim ale unas zas tak velky bum v golfu nevidim.VW bude letos po skodovce nejprodavanejsi?Ja beru ze ceska media a hlavne ta automobilova jsou naklonena k nemcum kdyz je vlastni ale toto i na auto.cz? Nemate byt trosku neutralni?
prodej sem prodej tam
neregistrovaný "anonym"
| 16. 2. 2004 19:00
Myslim, ze s tou vysazenosti na nemecky auto to neni tak horky. Ale mas pravdu, ze z golfa a hlavne z novy oktavky se opravdu vsichni novinari mohou po...
prodej sem prodej tam
neregistrovaný "Daft"
| 20. 2. 2004 16:07
A to máš na mysli jako daň z přijmu fyzických osob? Nebo právnických? Nebo DPH? Tu jedinou ti totiž vrátí "hned", ale jenom na nákladní vozy. Jinak jde spíš o snižování daňového základu, ale žádnou daň mně nikdo nevrací. To jenom tak na okraj...