Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Rally Dakar 2010 (5. etapa) – problémový den pro lídry, dobrou formu potvrzuje Bražina (+ fotogalerie)

Pátá etapa z Copiapó do Antofagasty znovu řádně zamíchala kartami. Skalní partie a neprůhledný prach ukončily další český sen – tentokrát přišla řada na čtyřkolkáře Martina Plechatého. V závodě skončil i francouzský motocyklista David Casteu.
Zpět na článek
7. 1. 2010 07:15
7. 1. 2010 09:30
7. 1. 2010 13:59
7. 1. 2010 14:34
7. 1. 2010 15:20
Avatar - T613
7. 1. 2010 07:15
TTD
Troška dat neuškodí [odkaz]
Rozbalit vlákno
4
7. 1. 2010 09:30
Re: TTD
:yes: Eto bolšaja mašina. ;-)
Avatar - kolmar
7. 1. 2010 13:59
Re: TTD
Kolomy robi asistenciu komu? Tu vidno aky profik je De Adzevedo! aj s podstatne slabsim strojom robi podstatne lepsie vysledky. Mas nejake podrobne inf. co sa stalo s tym Spacilovym oblozenim ze zhorelo prakticky na prach?!

Tak ako som vcera predpovedal poradie sa premiesalo a dnes po 418 km specialky to bude zase inak. Peterhanzel doplatil na poruchu a zrazu je von, VW je zatial neohrozene v cele a dycha na nich trochu Robbie ktoremu vcera sedela trat, sice asi tretinu jazdy lietal vzduchom, no prave to mu sedi najlepsie... tak uvidime, skoda Davida Casteau... no hold, je to Dakar

Uznanie si zasluzia obaja slovaci, je ich oproti cechom neskutocne malo no obaja sa drzia bravurne, len tak dalej :yes:
7. 1. 2010 14:34
Re: TTD
Kolomy robi asistenciu Spacilovi a Toyotam Czech Dakar Teamu.

Ad Slovaci: Prekvapuje ma Svitko - ide sakramensky dobre, ale bojim sa, ze sa nechal vyprovokovat. Myslim, ze by sa mal trochu skludnit a nehnat sa tak, pretoze na novacika je to podla mna risk utocit na elitnu dvadsiatku. No vsak ale musi vediet on... A dnes sa nieco stalo po starte (defekt?), pretoze nabral takmer 30 min stratu na CP1.
Ivan jakes - zatial super (len aby to vydrzalo). Stabilne zatial ide aj Pavel Fasko s tym starym asistencnym MAnom..
Avatar - kolmar
7. 1. 2010 15:20
Re: TTD
Aha, ja sa v tom nevrtal a myslel ze asistuje len Truckom. Dufam ze Spacl do dokormidluje v prvej desine...som zvedavi ake inf. si vypocujem vecer na eurosporte. Vcera uz mali problemy aj cesky novinary, ktorym sa prehrieval ich Patrol a museli casto stat + zhanat vodu.

Drzme im obom... Svitko ma urcite skusenosti dost... no Bohuzial nie z Dakaru tak dufajme ze to dopadne dobre...ze sa nepovozi na helikoptere...

Ze mame slovaka s MANom tak to som ani netusil...no nato ze som pozeral vysledky na dakar.com som si to veru vsimnut mohol...

kazdopadne dik za inf!