Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Mazdy výhodněji na „ostrých dnech“

Příští týden bude možno získat zajímavé slevy na „Ostrých dnech s Mazdou“. I když úspěchy v anketách o nejlepší auta přilákají do prodejen zřejmě dostatek zájemců, přichází Mazda s výrazným zvýhodněním na některé modely.
Zpět na článek
28. 1. 2004 22:17
neregistrovaný "Joe_St"
28. 1. 2004 22:49
neregistrovaný "TRUCKER"
28. 1. 2004 23:33
neregistrovaný "Vasek"
29. 1. 2004 08:29
neregistrovaný "All Bunda"
29. 1. 2004 12:38
neregistrovaný "vedeni"
29. 1. 2004 21:02
neregistrovaný "Šumík"
29. 1. 2004 23:41
neregistrovaný "TRUCKER"
29. 1. 2004 23:20
neregistrovaný "TRUCKER"
31. 1. 2004 14:59
neregistrovaný "anonym"
2. 2. 2004 08:05
neregistrovaný "Huhla"
2. 2. 2004 13:17
neregistrovaný "Zbyněk"
neregistrovaný "Joe_St"
28. 1. 2004 22:17
ze ja nepockal....
loni jsem koupil dve mazdy.....ze jsem nepockal ... :-) ...ale ne, je to ok, jezdi jako vitr a jsou super :-) ... dneska byla na idnes.cz anketa, jestli jsou JP auta spolehlivejsi nez Evropska, nechapu jak ale vyhrala evropa....asi se majitele JP moc do hlasovani nehrnuli.... :-)
Rozbalit vlákno
9
neregistrovaný "TRUCKER"
28. 1. 2004 22:49
Re: ze ja nepockal....
No hlavně to bude v tom, že jich je určitě mnohem méně! A to víš, většina usuzuje podle svého auta a i majitelé těch sračkových Škodovek, VW, apod., kteří když nemusejí do servisu zrovna kvůli hromadnému stahování zmetkových modelů, ale jezdí si tam pouze pro nová čidla a různé podobné srandy (v lepším případě) nikdy nepochopí nebo si aspoň nepřipustí, že na trhu jsou i daleko kvalitnější auta, než je ta jejich milovaná popelnice! Já sám jezdím s Japoncem a dokážu kriticky uznat, že několik věcí (hlavně vzhled interiéru apod.) mohlo být provedeno lépe a že mnoho Evropanů jej v tomto porazí, ale co se týče spolehlivosti-špica!!!!
neregistrovaný "Vasek"
28. 1. 2004 23:33
Re: ze ja nepockal....
Ano spravne,konecne nekdo inteligentni s kym muzu souhlasit :)) dekuju !
neregistrovaný "All Bunda"
29. 1. 2004 08:29
Re: ze ja nepockal....
Taky souhlasím, mám Tyoytku Avensise, byl jsem nedávno na TK po 4 letech (najeto 120 tis. km) a výsledek byl - bez jediné závady, to by u "evropana" zaručeně nebylo. A za celý čtyři roky jsem neměnil jedinou žárovku (svítím celoročně) - stačí se podívat na LidováVozidla (rozuměj koncern VW ci jich jezdí s nefunkčníma žárovkama -a to i evidentně nová vozidla).
P.S. Příštý týden jdu objednat nového japončíka :-)
neregistrovaný "vedeni"
29. 1. 2004 12:38
Re: ze ja nepockal....
To je pravda. VW Gruppe praskaj i xenony a to uz je umeni V zivote sem nevidel jiny auto nez z koncernu s nefukcnim jednim xenonem. O halogenech ani nemluvim, nahradnich zarovek by mela mit skodovka v povinny vybave aspon padesat.
neregistrovaný "Šumík"
29. 1. 2004 21:02
Re: ze ja nepockal....
JOOOOO hlavně, že VW má vše blbě... Možná, žes zapomněl dodat, že Passtů, Golfů jezdí víc než Lagun, Meganů a všelijakých francouzských šmejdů. Uznávám, že japonská auto jsou spolehlivější, ale to je dáno jejich jednodušší konstrukci(nejsem si jistej, jak by to dopadlo kdyby měly stejnou techniku jako VW). Řekněte mi, má např. nějaký japonský auto bixenony??? nebo vyhřívané přední sklo??? Sharan, Mondeo to mají. To uvádím jako příklad.
Takže nejdřív si promyslete, co říkáte....
neregistrovaný "TRUCKER"
29. 1. 2004 23:41
Re: ze ja nepockal....
No hlavně, že ty to máš promyšleno naprosto dokonale!!! Jednodušší konstrukce- hmm, tak to slyším poprvé. Nejsem sice žáden pamětník, ale od doby, kdy jsem se začal zajímat o dění v automobilovém světě měli Japonci své motory (benzinové) prošpikované nejrůznější elektronikou, minimálně 3 ventily na válec a výkony, o jakých se mohlo Evropským podle tebe nejspíš "nositeům převratných řešení" v podobě VW jenom zdát!!! Navíc později přibyly takové srandy jako variabilní časování ventilů a podobné "prkotiny", ale to vůbec neřeš!!! Mě fakt asi nikdy nepřestane udivovat, jak tady většina lidí hltá VW gruppe a přitom...., no promiň, máš pravdu, jsou svým způsobem jedineční- v dnešní dobe se mi nepodařilo nalézt jinou automobilku, která by z benzinového motoru o objemu 2,0l dostala "neuvěřitelných" 85kW!!!! Dobře, diesely třeba Japončíci prošvihli, ale to proto, že snad pouze v Evropě se motory tohoto typu těší takové oblibě, takže se většina japonských automobilek snažila do nejdůležitějších modelových řad akorát šoupnout nějaký úplně obyčejný, jenom aby se něřeklo, ale poté zjistili, že pokud v Evropě opravdu chtějí být úspěšní, jako že určitě chtějí, musí zde nabídnout pořádné diesely a začíná se jim to dařit (Mazda, Honda, Toyota,...) ale prostě umí!!!! Já vím, že jsi asi reagoval na příspěvky o spolehlivosti žárovek, výbojek a ještě sis tam přidal nějaké prkotiny a obhajuješ VW, že jich má daleko víc- některých možná jo, ale ještě nedávno byla situace taková, že sis do VW musel dodatečně připlácet skoro i za ten volant a Japonci měli auta kompletně v elektrice a jak si zde můžeš přečíst, tak i přesto to se spolehlivostí zvládli. Oni totiž něco uvedou na trh, až si to řádně odzkoušejí, ne jako slavný VW a ostatní z té grupy, kteří se snaží chrlit co nejvíc novinek, hlavně aby v tom či onom byli první a pak to stojí za * (1,8 20V, W8 a spousta další problémů s motory atd, atd)!!!!! Jo a netrefuj se tady do Francouzů, když o celkové problematice víš úplné *!!!!
neregistrovaný "TRUCKER"
29. 1. 2004 23:20
Re: ze ja nepockal....
A jakéhopak? Pochlub se- model, motor, výbavu...!
neregistrovaný "anonym"
31. 1. 2004 14:59
Re: ze ja nepockal....
Trucker mas pravdu. Ja jenom pro toho blbecka milujici komerci muzu rict, ze ja mam Xedose 9 s 2.5 24V 6V a pochybuju,ze nekdy VW udela takovej motor, kterej je ohodnocen jako nejtizsi na svete a krom toho papa max. s klimatizaci po Praze 12l !!! Jinak vyhrejvany predni okno mam. Je videt,ze ten clovek tomu nerozumi absolutne vubec. Je to typickej konzument, ktereho pohlti reklama. Tim padem uplne hlupak bez vlastniho nazoru. Ach jo,cesi jsou obcas pitomci.
neregistrovaný "Huhla"
2. 2. 2004 08:05
Re: ze ja nepockal....
Jo v tom autě sem jel. Tak strašně zprasenej šestiválec sem ještě neviděl.
Pohodlný a tichý přesunovadlo pro důchodce ano - tady nemám připomínek. Ale když jsem chtěl "jet" měl jsem chvilkama nutkání vystoupit a tlačit...
Huhla
neregistrovaný "Zbyněk"
2. 2. 2004 13:17
bez titulku
No, tak tahle diskuse je pro mě jako pohlazení na duši - aspoň ta první část, než se sem začal sr... Šumík. Tak tedy. Já jezdím Mazdama už od roku 1994, kdy jsem vyměnil starší 626 za Xedos6 - 2,0, V6. Spotřeba kolem 10-ti litrů, výkon 106kW, nejlepší motor, jaký jsem kdy měl. Celé auto tiché, pohodlné, svižné, prostě paráda. Loni jsem se s ním rozloučil - koupil jsem si Tributa, abych se pohodlně dostal na chalupu do hor. Ten Xedos má najeto !!!!410000km a můžu klidně říct, že žádná velká oprava nebyla (kromě měnění svíček apod.) a v sevisu mi řekli, že ještě v poho 100000km nalítá. Je ve firmě, každej s tim jezdí jak prase, ale drží se. Druhý firemní vůz - Škoda Octavia TDi stojí každou chvíli v sevisu a větší brak jsem v životě neviděl... Takže vím, o čem mluvím, když volám VIVAT MAZDA!!!!
Rozbalit vlákno
0