Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: BMW Z4M: Možná bude!

Dle neoficiálních informací a několika špionážních fotografií BMW testuje prototyp výkonné verze roadsteru Z4, která by mohla být příští verzí „M“. (doplněno o 4 fotografie)
Zpět na článek
neregistrovaný "Vitamin"
13. 1. 2004 16:36
Ty fotky jsou stary minimalne 3-4 mesice...
takze to asi nebude tak horke...
neregistrovaný "DeeDee"
12. 1. 2004 11:01
Re: Snad to bude dustojny souper pro Boxter S...
Byl jsem dřív velkým příznivcem BMW, ale moje sympatie začaly v posledních letech drasticky klesat. Jen můj názor: Poslední opravdu povedený model = poslední generace M3. Už teď se obávám, jak bude vypadat příští :-/ Pokud jde o Z4 versus Boxster S... U Porsche vědí jak na to, ale u BMW mi to poslední dobou připadá, že jsou u prd... s dechem... škoda.
neregistrovaný "power is nothing"
10. 1. 2004 20:27
Re: Snad to bude dustojny souper pro Boxter S...
Kdyby, kdyby. testovali na technictejsim Nurburgrungu a rovinatejsim Oberschlebenu (nebo jak se to jmenovalo). O tom, ze by pneu melo vetsi vliv na jizdu se autori nezminovali, v serii dostava Porsche taky kvalitni. Nasadit je na technicky vice narocnejsi okruh, naskok BMW by byl vyraznejsi (kdyby). POWER IS NOTHING WITHOUT RIGHT CONTROL!!!
neregistrovaný "Peter"
10. 1. 2004 20:20
Re: Snad to bude dustojny souper pro Boxter S...
prave o tie gumy islo,keby M3 nemala spec peneu tak by mali priblizne rovnake casy,ta 1s by zmizla.a okruh nebol nurburgring ale oschcerleben,ten test robili v autobilde
neregistrovaný "test"
10. 1. 2004 20:05
Re: Snad to bude dustojny souper pro Boxter S...
v Nemecku testli M3CSL a GT3. Zaver: M3 je komplexnejsi a vyrovnanejsi sportovni model, na rovinkach pomalejsi a v zatackach rychlejsi (a to je to proc se mu rika sportovni! a co chceme, ne?). Dokonce mu na okruhu v Nurnburgringu namerili az o 1s rychlejsi cas nez GT3. Vite treba, ze melo az o 2 metry lepsi brzdnou drahu nez GT3?? Na druhou stranu se slusi priznat, ze GT3 mela horsi pneu.
neregistrovaný "NIcKON"
10. 1. 2004 19:39
Re: Snad to bude dustojny souper pro Boxter S...
A co několik srovnávacích testů, ve kterých bylo BMW Z4 lepší? Za výrazně nižší cenu nabízí minimálně stejně dobré jízdní vlastnosti, brzdy a motor, který nabízí lepší charakteristiky při výrazně nižší spotřebě. Máš snad osobní zkušenost, která by to vyvracela? BTW, BMW Z4 3.0 jsem měl několik hodin půjčenou a myslím si, že je to mezi roadstery etalon a při konzultaci s kamarádem, který si koupil Boxstera, jsme došli ke společnému názoru, že ve prospěch malého Porsche mluví už pouze slavnější značka.
neregistrovaný "David"
10. 1. 2004 18:30
Re: Snad to bude dustojny souper pro Boxter S...
Z4 jede lip jak Boxter mam video pro zajemce
neregistrovaný "Neo"
10. 1. 2004 16:05
Re: Snad to bude dustojny souper pro Boxter S...
Hlavne odezva na seslapnuti plynu je u toho vyborna :))). Diesel tam nepatri.
neregistrovaný "Porschemaniak"
10. 1. 2004 14:35
Re: Snad to bude dustojny souper pro Boxter S...
Vzhledem k tomu , že bude mít Z4 v Mku o 80 PS víc , než Boxster S , tak už by mu snad mohla být důstojným soupeřem . Protože kdyby jelo BMW za Porschem se 340 PS , tak se musí ptát kolemjdoucích , zda už a kdy Porsche projelo .
neregistrovaný "Porschemaniak"
10. 1. 2004 14:20
Re: Snad to bude dustojny souper pro Boxter S...
BMW ale nikdy nepojede jako Porsche , i kdyby to BMW mělo ještě jeden M motor vzadu v kufru .
neregistrovaný "Šumík"
10. 1. 2004 10:46
Re: Snad to bude dustojny souper pro Boxter S...
Ale mě by tam třeba diesel nevadil, i když ho tam asi spíše dávat nebudou. Ale myslím, že Audi A4 Cabrio jej nabízí. Určitě by ale bylo dobré to nabídnout zákazníkovi, zvlášť když má BMW skvělé diesely...
neregistrovaný "NIcKON"
10. 1. 2004 02:10
Re: Snad to bude dustojny souper pro Boxter S...
...a já zase dodávám, že M7 existuje ve stádiu funkčního prototypu s dvanáctiválcem 550 koní a čeká jen na definitivní zelenou :) Ovšem v reálu asi dostane vyšší výkon, když 550 hřebců bude mít nová M5/M6 :))
neregistrovaný "NIcKON"
10. 1. 2004 02:04
Re: Snad to bude dustojny souper pro Boxter S...
Myslím, že diesel ve sportovně laděném voze už dnes nikoho apriori urážet nemusí, prudký nárůst výkonu cca ve 40% jmenovitých otáček je něco, co naopak řadě lidí u dnešních vypiplaných atmosférických benzíňáků chybí a znamená pro ně sporotvnější zážitek než lineární nárůst výkonu. Patřím mezi ně a Z4 3.0D s výkonem vyladěným tak na 180 kW a kroutícím momentem 580 Nm si dovedu představit docela dobře, hlavně trhání zadních kol v zatáčce :)
neregistrovaný "Tomas"
9. 1. 2004 21:15
Snad to bude dustojny souper pro Boxter S...
... a doufam, ze je nenapadne rozsirit radu Z4 o model s dieselem. Po tom uspechu, ktery zaznamenali s modelem 330 Cd (alespon vsichni novinari z motoristickych casopisu co v tom jezdili z toho byli opravdu nadseni) by je to mohlo i napadnout.
Jenom pro uplnost pripominam, ze Mkove modely nedoprovazely krome 7micky i dalsi modely BMW, ale to by byla dlouha diskuse...
neregistrovaný "HUFUH"
9. 1. 2004 17:34
jak možná? ;)
... já myslim, že bude určitě ;) ... M-ko snad nebylo je u 7mičky, ale jinak bylo a bude u všech modelů ... teda aspoň odufám ;)