Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Fiat Stilo 2004 - dva nové motory

Po dvou letech výroby italského kompaktu, jehož se již prodalo 350.000 jednotek, přichází lehký facelift a aktualizované menu pohonných jednotek. Pětidveřový hatchback je od nynějška zakončen uhlazeněji tvarovanou zádí
Zpět na článek
neregistrovaný "limach"
30. 12. 2003 09:08
Re: Konečně!
Přesně tak jsem to vyřešil. Fakt! Jen jsem se trošku (dost) zadlužil.
neregistrovaný "Iceman"
30. 12. 2003 02:52
Re: pekne
Tu poruchovost si vycucal kde ty trumpeto? Stilo mám dva roky a zatím nenastal nejmenší problém. Předtím Punto - také pohoda. Takové "zasvěcené" komentáře si nechej do hospody k pivu. Tam ti to možná někdo sežere.
neregistrovaný "Jura"
29. 12. 2003 22:06
Podělají co můžou
Mám Fiaty rád, ale jejich auta jsou pořád víc o ničem. Nevím proč se furt snaží opisovat od němců a dělat co nejmíň výrazná auta. Punto - facelifting podělali totálně, u Stila změníli celkem originální zadní světla do kulatého stylu co teď už dělá kde kdo. Takhle Fiaty asi brzo převálcuje nejen VW ale i šmejdy Korea a spol.
neregistrovaný "No comment"
23. 12. 2003 23:43
Re: Konečně!
Design STILA oceníte až za 10 let - říká se tomu nadčasový design - vzpomeň si na Bravo/Brava a zadní partie v r 1995 jak z toho Golfisti byly na prášky, a dneska - krása pohledět
Zadní světla Bravo - skoro čiré překrytí kulatých zadních lapm - nepřipomíná vám to něco ??? Mazda 6, Lexus a dalších X pošuků s tuningem
neregistrovaný "No comment"
23. 12. 2003 23:35
Re: Nic moc
Nezlob se na mě, ale ty auta prodávám a musím říct, že u většiny lidí co kupují auta za 400 a víc tisíc nehraje roli rozdíl 1500 Kč/ročně na povinném ručení, ale spíš psychika - tak velký auto a "jenom 1.2" ?? Ten motor je špička v Puntu, ve Stilu jakž takž, 1.4 určitě zvětší prodeje a z nárustu ceny nemám obavu, protože se jedná o totožný motor s jiným objemem válce.
neregistrovaný "Carfield"
23. 12. 2003 14:11
Stilo je super
At už mluvime o cene kvalite a nebo technice ve vsem je stilo v pohode mam ho rok a pul a nemuzu si ho vynachvalit!! Pred tim jsem mel jek Golfa pomyslny ethanol tridy tak Octavii a muzu rict ze nejsou horsi ani lepsi... Ciste zkusenost.
neregistrovaný "Rudi"
20. 12. 2003 11:55
Re: pekne
Myslel jsem to v tom smyslu, že je konkurentem cenovým. Proto srovnávám. Cenově se blíží Fabii a přitom je o třídu větší !
neregistrovaný "Jack"
19. 12. 2003 13:18
Pozdě ale přece
Stilo 5D s tímto zadkem mělo být hned a prodávalo by se mnohem líp. Jen nechápu ty vymazaný příznivce domácí značky co pořád řeší, asi neumí počítat a míry jsou jim též cizí. Ten kdo porovnává tohle podařený auto s Fábií v něm nikdy neseděl. Octávia je dobrý auto, ale výbava/cena je jasná, stačí si vzít ceníky a porovnávat, navíc ji potkáte ze každým rohem. Vyděl někdo z Vás u jakékoli Škody dvouzónovou klimatizaci? U Stila je za příplatek 10 000,- Kč atd.... Koupil jsem ženě Stilo 3D ve žlutý, nádhera, spolehlivost, prostor a dobrá cena, chtěl jsme kupovat Punto NEW, ale když jsem vyděl žluťáka bylo rozhodnuto. Je jasný že si každý hájí svou oblíbenou značku, Škodováci ovšem vedou. Všem krásný Vánoce.
neregistrovaný "bravista2"
19. 12. 2003 09:48
Re: Konečně!
A co to vyřešit pořízením A147 s pěti (zadními neviditelnými) dveřmi?
neregistrovaný "bravista"
19. 12. 2003 08:33
Re: Konečně!
Naprosty souhlas mam Bravu 99 a na Stilo jsem se taky moc tesil, ted uz by to neco chtelo, ale resim uplne stejny dilema 3 dvere, krasny auto a opruz, nebo 5 dveri a hnus :-(
neregistrovaný "limach"
19. 12. 2003 08:14
Re: Konečně!
Ve všem souhlas. Design pětidveřového Stila mě pěkně namíchnul. Čekal jsem na něj dlouho, stahoval informace a fotky z netu (potřeboval jsem náhradu za svoji - jinak moc fajn - Bravu). Jenže podle mě na fotkách vypadá líp než ve skutečnosti. Takže jsem byl moc smutný. A třídveřovku, která je zase naopak moc parádní, jsem nemohl, protože dost často potřebuji využívat zadní sedadla a ty dvoje dveře navíc by mi chyběly. Kdybychom byli jen dva, tak bych už asi jezdi ve žlutém 2.4 Abarth. ten prostě nemá chybu.
neregistrovaný "Ladis"
18. 12. 2003 21:50
Re: Konečně!
Souhlasim, tridverak je jedno z nejhezcich aut na trhu....skoda jen ty 1,2 59kW...mohli ji nechat..:((
neregistrovaný "vedeni"
18. 12. 2003 21:02
Re: Konečně!
...protoze to navrhoval Nemec. Nejhezci je ale tridverak, to je fakt krasny auto. Jako bylo Bravo (ne Brava!). Zato petidverak a to kombi nic moc. Spis nic nez moc, jak rika Nedved. :)
neregistrovaný "žižla"
18. 12. 2003 14:41
Re: pekne
Proboha! Uvědom si že Fabia je v segmentu B a Stilo díky rozvoru 2600 mm v segmentu C !!! Tudíž přímým konkurentem není Fabia ale Octavia !!!!
neregistrovaný "jirka-"
17. 12. 2003 16:41
Re: pekne
Máš pravdu , je o třídu výš ve stejné třídě jako škoda oktávia nižší střední.Co se týče poměr ceny tak to si nejsem už tak jistej, potože oktávka začína cenou přibližně stejně jako Stilo někdy kolem 370tisíc u oktávky je to s nejslabším motorem 1.4u stila třídveřák s 1.2.Ale když jsem se podíval co vše je u Oktávky a co u Stila kde krom klimatizace,a centrálního zamykání nic není..
neregistrovaný "ricz"
17. 12. 2003 14:26
Re: pekne
No s tou kvalitou to neni nijak spatne - mel jsem Fiat Marea kombi a po celou dobu leasingu 100% spokojenost - dolejval jsem jenom ostřikovače, benzín a jezdil na prohlídky... Na rozdíl od mojeho kamarada, ktery ma BMW 330xd a je vic v servisu nez jezdi... :-)
neregistrovaný "Mirek"
17. 12. 2003 13:48
Re: pekne
Souhlasím, že Stilo je výborný poměr cena/užitná hodnota. Fiatu fandím, potřeboval přidat v kvalitě a dojmu, tam už to jakžtakž dohnal, ale poruchovost je pořád žalostně velká. Líbí se mi třídvéř Abarth v tý jejich modrý pastelový barvě, facelift pětidvéřového je náhodou fajn a doladil ten zadek správným směrem, ale nechápu, jak o Stilu někdo může napsat, že je o třídu lepší než Fabia. Tak jdi, kup si to Stilo, spokojeně ho užívej a nemel tady nic o Fabii. Nebo bys ji snad chtěl víc, že tě tak štve? Ještě k tomu Stilu - má moc pěkný interiér a dobrou výbavu.
neregistrovaný "Jelito"
17. 12. 2003 13:31
Konečně!
Konečně jsou pryč ty zoufalý mlhovky! Působilo to děsně francouzky( vzdáleně mi to asi připomínalo zadek ze staršího Renaultu Ecpace ) a to se k Fiatu nehodí. Tahle záď je mnohem povedenější, i když trochu italskýho šarmu tomu stále chybí...
neregistrovaný "Rudi"
17. 12. 2003 13:27
Re: pekne
Tohle auto ma vynikajici pomer cena / uzitna hodnota. Narozdil od domaci Skody Fabia. Stejne vybavene stoji skoro stejne a pritom je to Stilo o tridu lepsi.
neregistrovaný "istvo"
17. 12. 2003 11:21
Re: pekne
souhlas
neregistrovaný "roman"
17. 12. 2003 10:10
pekne
Mne sa to paci. Elegantne linie, myslim ze je to naozaj uhladenejsie ako ta povodna verzia.
neregistrovaný "Pavel"
17. 12. 2003 09:54
Re: Nic moc
Cele Stilo je nic moc..... Navic zruseni motoru 1,2 a nahrada jednactyrkou jeste vice snizi prodejnost na nasem trhu. Jednak se dostanete do vyssi kategorie pro povinne ruceni a nepochybne cena auta poskoci a dalsich par tisicovek, ale spise desetitisicovek nahoru.
neregistrovaný "Herm"
17. 12. 2003 09:08
Re: Nic moc
Souhlas.
neregistrovaný "Olda"
17. 12. 2003 08:55
Nic moc
ten zadek je divnej (tuctovej), pred tim se mi libil vice