Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Docela pěkný(myšleno vážně)ale paskvil
neregistrovaný "Break"
| 8. 8. 2003 21:52
Předek Astra ,zadek Lanos
Docela pěkný(myšleno vážně)ale paskvil
neregistrovaný "daewooman"
| 11. 8. 2003 23:02
Na LACETTI jsou znát prvky současného designu OPELU, a asi je to dáno tím, že v tuto chvíli chce GM DAEWOO vyjádřit v evropě příslušnost k GENERAL MOTORS.... podle mně stejně jako řeba SUPERB - i když tam je to opačně většina designerske invence světla maska nárazníky a zbytek design VW PASSAT a tvrdí tu snad někdo, že je to paskvil?????
Docela pěkný(myšleno vážně)ale paskvil
neregistrovaný "koroptev"
| 12. 8. 2003 08:46
superb JE paskvil!
Jsou to matláci!!!!
neregistrovaný "Tomas"
| 9. 8. 2003 09:27
Zajímavé, ale...
neregistrovaný "Lukas"
| 10. 8. 2003 03:54
Kam ho zařadit? Je to přímá konkurence Kalosu nebo nové Nubiry? Nebo snad něco mezi? V tom případě je to úplně zbytečný nápad, mezi těmito dvěma třídami není zase až tak velký rozdíl, aby se mezi ně mohl vklínit ještě další model. Neumím si představit, že by například Škoda přišla na trh s modelem, který je větší než Fabia, přitom menší než Octavia. A navíc jen pro rozšíření nabídky... Ale takhle výrazný italsky znějící název i design se bude asi dobře prodávat, pokud k němu připočteme navíc korejskou cenu.
Zajímavé, ale...
neregistrovaný "carmik"
| 11. 8. 2003 07:58
Vidím,že jedině u nás se rodí praví odborníci na marketing a modelovou strategii. Uvědom si,že ČR je tak malý trh,že kdyby neexistoval tak to nikdo s vyjímkou Škody ani nepozná.
Zajímavé, ale...
neregistrovaný "Scenic"
| 11. 8. 2003 14:00
Když přišla Fabie, tak taky říkali že to není nástupce felicie.
upgrade Lanosu
neregistrovaný "Duke"
| 11. 8. 2003 10:06
Je to facelift Lanosu asi taký ako urobila kedysi Škoda, keď z Favoritu spravila Feliciu.... Snáď sa takýto dobrý krok podarí aj tým Kórejcom! Pritlačia aspoň ostatných aby znížili ceny. Inak spredu to bije na Astru, nie?
upgrade Lanosu
neregistrovaný "daewooman"
| 11. 8. 2003 22:57
Ne je to trošku jinak... možná kdybyste se o GM DAEWOO trošku více zajímal tak byste nenapsal LANOS = LACETTI ale LACETTI = NUBIRA HB5. LACETTI totiž technologicky vychází z nové NUBIRY a to i rozměry platformy J200 a je její pětidvéřovou verzí, zajímavostí je, že zatímco novou NUBIRU dělali u Pinifariny LACETTI u Italdesign. Je také pravda že má tvořit mezistupeň mezi Kalosem a novou Nubirou.. Zřejmě z důvodu za malé peníze dvě modelové řady... A jen tak mimochodem nová NUBIRA i ve čtyřdvéřové verzi se např. v Koreji jmenuje LACETTI.... viz www.gmdat.com