Novinky
0
V press kitu sice z nepochopitelných důvodů není napsán objem, ale logicky podle výkonů by to měl být 5,0 V10 TDI - to znamená stejný jako v Touaregu. Hned to opravíme. Díky.
Přejít do diskuze
Pečlivě jsem si přečetl článek o konceptu Volvo VCC, ale jednu zásadní věc jsem tam nenašel - rozměry. Zajímá mě jak je to veliké? Jako S80 nebo je to větší. V Ženevě jsem nebyl a z foto si přesnější obrázek nemohu udělat.
Neměl by to být pětilitr??? Je v tom ten motor z Touarega ne? 4.0 V8 TDI common rail má přece Audi. Nebo v tom mám zmatek?? Díky
V celku v poho ale tech plagatu by mohlo byt vic hlavne od Renaultu a Škodě Fabii WRC.Mate tam jen 4 a to je malo.Ale jinak dobry.
Děkujeme za super ohlasy emailem i zde v diskusi. Rozhodně nám to dodává další energii pro ještě lepší reportáže z autosalonů v budoucnu.
redakce AUTO.CZ
redakce AUTO.CZ
Díky za skvělou reportáž. Už se těším na II. díl. Ze všeho nejvíce mě vždy potěší bohatá nadílka plakátů, jen tak dál. Pokud bude z každého významného autosalonu takováto reportáž, nemáte o čtenáře nouzi, v mém případě určitě.
to sedi ... dokonce musim rict, ze jsem lepsi nevidel nikde in the world ... priznavam, ze po obsahove strance jsem neporovnaval z dlouhodobeho hlediska, ale hur na tom urcite nejste ... kdyz k tomu pripoctu prijemny a elegantni design a wallpapery (ani jedno z toho napr. a*vue.cz nema 😄, jste No.1
wallpapery bych radsi alespon v 1280x1024 (urcite je mate >2000px 😄, ale porad lepsi nez konvi do hlavy
wallpapery bych radsi alespon v 1280x1024 (urcite je mate >2000px 😄, ale porad lepsi nez konvi do hlavy