Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Šestiválec TDI pro Audi A4 Cabriolet!

Automobilka Audi rozšiřuje nabídku modelové řady A4 Cabriolet o další, již třetí šestiválec. Tentokrát však jde o vznětový šestiválec...
Zpět na článek
neregistrovaný "cuisine"
28. 8. 2002 11:16
Re: diesel s větrem ve vlasech.... :-)
Já jsem nechtěl říct, že TDI je špatný, jen to dle mého názoru musí být zvláštní pocit z jízdy. Jel jsem v M-B C220CDI Sportscoupé s tím automatem a bylo to vážně dost dobrý svezení, takže já se dieselům ve sporťácích nebráním.
neregistrovaný "Ruda"
28. 8. 2002 10:19
diesel
Je to furt hrozne nepredstavitelny, ze sportovni auta (jako novy peugeot) a cabrio pouziva naftovy motory. Verim, ze se to casem zmeni a bude to cim dal normalnejsi vec!
Jen tak mimochodem, hrozne nesnasim, kdyz nekdo neco furt musi krytizovat! Tak tahni Michale na autorevue! Tohle ma byt diskuze o audi A4 cabrio v dieselu a ne o tom, ze jses velkej frajer!!!!!
neregistrovaný "Johny"
27. 8. 2002 22:38
Re: diesel s větrem ve vlasech.... :-)
Náhodou, máme A6 2,5 TDI (180k) a v tahu zní líp než spousta benzínů. Smozřejmě na volnoběch je to dieslovej chrochták, ale jak zabere, zapíská turbo hmm... Ale to je otázka názoru
neregistrovaný "cuisine"
27. 8. 2002 19:44
diesel s větrem ve vlasech.... :-)
Tak to může být zajímavé poslouchat diesel v otevřeném autě... Ale jinak to auto v tmavě modré bypadá super.
neregistrovaný "Tomas (AUTO.CZ)"
27. 8. 2002 16:38
Re: Starý
Něco máme dříve něco později - nemůžeme být ve všem první ;)
neregistrovaný "Michal"
27. 8. 2002 15:23
Starý
Už dávno bylo na autorevue [odkaz]