Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Další informace o prodeji Tatry

O prodeji automobilky Tatra americké společnosti SDC jsme vás již informovali. Nyní máme k dispozici některá upřesňující fakta.
Zpět na článek
6. 1. 2002 18:14
neregistrovaný "našrot"
22. 1. 2002 12:07
neregistrovaný "kopr"
7. 1. 2002 19:40
neregistrovaný "Viados"
8. 1. 2002 08:41
neregistrovaný "Tomas (AUTO.CZ)"
11. 1. 2002 16:43
neregistrovaný "našrot"
neregistrovaný "našrot"
6. 1. 2002 18:14
hrozné
Je to strašn**pro*prodávat podnik*kter*m*konečn*od odchodu amerického managementu zase zisky*kter*rostou*Z čeho chce stát žít*Z daní*U*jsme dost závisl*na německ*a dalš*ekonomice*Pro*u nás plat*ekonom=prodava*(alespo*ve vládě)*A k prodeji *Terexu se nedař*vstoupit na východn*trhy*kde m*Tatra velmi dobr*postaven*-*proto maj*o n*zájem*Navíc SDC do t*doby*ne*jej*část zakoupil Terex neměla pro vládu dostatečn*reference..*Pro*ničit něco*co je schopn*existence?
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "kopr"
22. 1. 2002 12:07
Re: zas nekdo kdo vubec nevi ktera bije.
Je to hrozne. Prave diky takovym lidem se Tara v 92 nemohla prodat Mercedesu (ten by z ni udelal neco jako je dneska Skodovka). Tatry je skoda, ale mela uz davno zkrachovat. Takhle se do ni jenom porad cpou penize. Jsem z Koprivnice a ackoliv v Tatre nedelam, musim dovnitr tak jednou, dvakrat tydne. To, ze je Tatra ve zisku a konkurenceschopna je ABSOLUTNI nesmysl. Kdybyste videli jak to vypada vevnitr. Vsechno se tam rozpada, opustene haly, atd. Jedine mista, kde se dela jsou soukrome firmy, ktere maji v arealu Tatry pronajmute prostory (najemne je jeden z mala prijmu, ktere Tatra ma). Ten papirovy zisk je tvoren vlastne takovym "tunelovanim". Zapocitavaji se jenom ziskove dcerinne spolecnosti (slevarna, kovarna, galvanovna) a nezapocitavaji se samozrejme zadne uroky z uveru nebo splatky. Fabrika prodelava, zamestnanci se v pracovni dobe poflakujou po meste a u tovarny je obrovska riditelska budova plna uredniku, kteri nic nedelaji. Prumerny plat v tomto krachujicim podniku je 15000. Platime to my vsichni z nasich dani. Nevim, proc to SDC koupilo, ale urcite ne proto, aby pokracovalo ve vyrobe Tater.
O spolehlivosti se vubec neda mluvit. Nevim, jestli vam pripada normalni najit na novem aute 30 zavad.
neregistrovaný "Viados"
7. 1. 2002 19:40
Tatra a Zetor *chybějíc*servisn*síť
Největším nedostatkem Tatry byla chybějíc*servisn*a dealersk*síť*To sam*platilo pro Zetor*Nedělali jsme špatn*auta ani špatn*traktory*A vědělo se to i na Západě*Ale hypotetick*kanaďan z Vancouveru si ani jedno nekoupí*má-li servis například a*v Edmontonu*Koupili byste si vy auto*kdyby byl nejbližš*servis třeba 500 km daleko??*A trhy na východě*Rusov*si vystač*sami se svými auty*Na naše te*nemaj*stejn*jako na naše tramvaje*A pokud ano*určit*ne v množstv*jako za "zlaté*éry budován*socialismu*Navíc stát nem*co provozovat výrobn*podniky v konkurenčním prostředí*Raději si dejme bacha*a*nám neprodaj*elektrickou soustavu franc*státnímu monopolu*A*Grégra dřív stihne infarkt*Prodej el*soustavy je pro naši zem gigantick*průser *ne prodej jedné*by*slavné*automobilky.
Rozbalit vlákno
2
neregistrovaný "Tomas (AUTO.CZ)"
8. 1. 2002 08:41
Re: Re*Tatra a Zetor *chybějíc*servisn*síť
ahoj kluci nějak to blbne servisn*sam*určit*chybějíc*servis a deale
neregistrovaný "našrot"
11. 1. 2002 16:43
Re: Re*Tatra a Zetor *chybějíc*servisn*síť
...už toho podělali dost. Pitná voda v Praze už taky patří francouzům. Takže už je to vlastně stejně fuk,ale chtělo by to nějak proti těmto pakárnám ještě brojit (nebo zbrojit...?)

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku