Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: TEST Infiniti FX50S – Mr. Muscle

Osmiválcové dvoutunové SUV je noční můrou militantních ekologů. Infiniti FX50S ale dokazuje, že i takové „nezelené“ auto, pokud je vybaveno dobře naladěným podvozkem, dokáže nabídnout zajímavé zážitky.
Zpět na článek
24. 1. 2012 13:09
Dotazena Infiniti
Chcem reagovat na zaklade vlastnych skusenosti s FX na to co bolo oddiskutovane uz skor. Palubna doska a pouzite materiali su momentalne s palubnou dosku v Porsche Panamera najkrajsia co sucasne automobili pre beznych motoristov dnes ponukaju. Dovolim si povedat ze je to skvost. Treba vidiet nazivo a neposudzovat len z fotografii. Donedavna som si myslel ze BMW X6 ma podarenu pristrojovku az kym som ju nevidel nazivo. Pouzity plast je identicky aky najdete v predchadzajucej verzii Skoda Fabia. Pri zatlaceni na dekor plastu vrze a dizajn je tak nudny ze po par sekundach je z toho mdlo. Mam 180cm na vysku a priestorovo by som povedal ze je vzhladom na poslanie vozidla idealnym kompromisom medzi jazdnymi zazitkami a pouzitelnostou pre 4clennu rodinu. Ceskym a slovenskym chaluparom doporucujem aby ostali u svojej starej Skody Oktavia, alebo inych krabic.
3. 12. 2011 14:33
Hezke, ale stisnene
Auto je uvnitr prekvapive male (myslim prekvapive vzhledem k vnejsim rozmerum, ktere se zdaji byt dostatecne). Neni to zrovna pro rodinu, ale pro jednotlivce, kterym se libi vnejsi vzhled, je to fajn.
Avatar - Machýrek
3. 12. 2011 09:16
Nedotazena Infiniti
Rada FX je mimoradne povedena po strance designu exterieru, jizdni a mechanicke.
Ovsem ta palubka.
Hnus.
Fujtajxl.
Chces se divat na ty hnusny budiky?
Avatar - pelikoš
2. 12. 2011 14:59
Re: rychlý tančík
nejenom dneska :yes: :yes: :yes: podle mě je to nejlepší auto v kategorii n trhu...
bravo infiniti
2. 12. 2011 10:49
rychlý tančík
Dnes dávám tomuto Infiniti :yes: (až na interiér, přesněji řečeno palubku)