Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Toyota Prius: 200.000 vozů prodaných v Evropě

Hybridní Toyota Prius byla uvedena na evropský trh v roce 2000. Od té doby se zde japonskému výrobci podařilo prodat již 200 tisíc exemplářů tohoto vozu.
Zpět na článek
20. 7. 2010 19:26
Re: predaj
Natom neco je, treba na severu cech prodejnya Toyota a Nissanu (Liberec) nestoji zanic a s prodejnou Renault ci Kia a VW pusobi jako velmi chudy pribuzny.
20. 7. 2010 18:14
predaj
toyota s jej existujucou predajnou sietou hlavne nevie vo vychodnej Europe Prius-y predavat :no: :no:
Avatar - Glaukos
20. 7. 2010 11:51
Re: Chytří Evropani?
Nebo naftová lobby evropských automobilek, které do těch motorů vrazily těžký prachy a prostě je chtějí prodat
20. 7. 2010 11:47
Re: Chytří Evropani?
no taky mi prijde ze te naftova rakovina nam tady zatemnuje mozky. Ve statech a v japonsku se nafta moc nechyta (i diky limitum na prach atd), tak tam todle frci. Tady asi nikdo nechce absolutni ticho v aute, nebo emise bez prachovych castic.
Avatar - Glaukos
20. 7. 2010 10:51
Chytří Evropani?
Je dobře, nebo špatně, že se Prius v Evropě neprodává tak, jako v Americe nebo Japonsku? Podle mě je to špatně, Prius je skvělé auto (mluvím s vlastní zkušenosti), takže podle mě Američani a Japonci :yes: , zatímco Evrpopani (včetně nás Čechů) :no: