Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Pečeť kvality je pro řidiče zárukou

Program Pečeť kvality motorových paliv byl vytvořen s cílem informovat motoristy o čerpacích stanicích, na nichž najdou dlouhodobě kvalitní, nezávislým orgánem kontrolované pohonné hmoty.
Zpět na článek
neregistrovaný "tomasontomik"
4. 6. 2010 22:06
Verva
:-) to jsou zprávy,vibrační nafta u rotačáku 81KW to žeru :yes:
Avatar - roman.rs
2. 6. 2010 10:01
Verva - nebrat
Tak jsem prubnul ten jejich Verva diesel (na 1,9 TDi 81kw), nadšení pominulo na první pražské křižovatce, na volnoběch se motor rozvybroval takovým způsobem, až jsem myslel že je K.O. :no: Jakmile jsem natankoval zpět OMV bylo vše opět OK. Z 95% tankuji OMV a zatím nebyl jediný problém, startuje kdykoliv bez problému, jezdím každý den do zaměstnání cca 80km a spotřeba je skutečných 4,5L. :-) Třeba Verva není tak špatná ale pro TDi není dle mého názoru vhodná. ;-\
Avatar - honzanun
28. 5. 2010 18:57
Verva 100
Do mýho auta už nenaleju jinej benzín než Verva 100 - o cca 100km větší dojezd na nádrž, kultivovanost lepší, tah od spoda taky lepší. Dojezd je protiváhou za vyšší (+3Kč) cenu oproti N95.

Jo, a nedělám na Benzině... ;-)
Avatar - Vampix(Diesel Power)
28. 5. 2010 00:50
Reklama?
Já nevím, ale v poslední době co tady čtu něco o palivech tak je to jen o Benzině... Nejsem nijak proti, ale tak buď píšu článek a kvalitě paliva a různých hodnot, nebo píšu test Paliv společnosti Benzina. Chápu, že něco se do aut na test tankovat musí ;-) takže to nakonec bude asi protislužba :-)
Avatar - saldy
24. 5. 2010 15:51
nemusim jezdit do Teplic, v UL už je konečně nově taky verva, díky :yes: