Novinky
A s tím podovzkem si vedle jak ta jedle, najdi si videa Cadillacu na Nurburgringu a pak si půjdem říct něco o podvozku.
Pozor - hlášení pro neznalé - je rok 2010 - odhodte dogma, polopravdy a kecy typu JPP a vítejte v novém světě, kde ameriky už nějakých pár let umí zatáčet a brzdit setsakra dobře. navíc EU verze maj vždy ještě trochu spešl nastavení podvozku. Konec hlášení.
Pozor - hlášení pro neznalé - je rok 2010 - odhodte dogma, polopravdy a kecy typu JPP a vítejte v novém světě, kde ameriky už nějakých pár let umí zatáčet a brzdit setsakra dobře. navíc EU verze maj vždy ještě trochu spešl nastavení podvozku. Konec hlášení.
Mne sa velmi lubi ten CTS-V coupe, je to take dizajnovo netradicne auto. Ale bal by som sa tych 415 kw, predsalen je to trochu moc, boh vie jak je Coupe vyvazene, lebo vo videach co som si pozeral sa mi zdalo, ze malo problem ten vykon dostat na cestu, zeby lahka ***? Chcel by som sa dozvediet trosku viac o CTS-V Coupe.... :yes:
vacsinou citam pozitivne reakcie na Cadillac a som rad 😊...co sa tyka toho dieselu..nie som nadseny ale mate pravdu 😒 potrebuju ho. Myslim vsak ze robili na jednom V6 2.9 s vykonom okolo 250k ale kriza prisla..inak z Insignie ten 2,0 tdci s 200k by do CTS aj SRX celkom siel...tu vsak sa obavaju dalsieho mytusu...am. auta su lenive..ale Cadillac-y su velmi rychle. a v USA drahe auta musia byt rychle(vid mod. ponuku BMW alebo Mercedesu)...no..je toho..ale maju styl, vynimocnost, treba ceny spravit, motory...a bude dobre >😁
2) jízdní vlastnosti - Evropa není Amerika, máme tu zatáčky a je jich hodně.
3) motory - v Evropě opravdu ignorance, skoro jako kdyby prodeje ani mít nechtěli.
Já si tam ještě přidávám kvalitu materiálů a zpracování, protože většinou vevnitř mají co dohánět na Němce nebo Francouze. Třeba CTS na pohled dobré, ale na omak jsou pod tenkou kůží znát tvrdé plasty - ale už je to nějaká doba, co jsem s ním jel.
S dieslem nemá Cadillac problém, může si šáhnout na diesly od Opelu či jiných značek kde má podíly. myslím že se určitě nějakého dočkáme, v BLS už třeba byl.
V Escalade bude asi těžko, ale v CTS mimo kupé a v SRX by se objevit něco mohlo.