Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Daimler má zájem o průmyslovou divizi Fiatu

Německý koncern Daimler má zájem o koupi průmyslové divize italského konkurenta Fiat, jakmile bude v lednu uvedena na burzu.
Zpět na článek
22. 9. 2010 23:30
Prej luxusní značku...
...nevím co na to ostatní, ale mě se alfa zrovna luxusní nezdá... Otázka je, kdo co považuje za luxus. :-! Každopádně kdyby už ten mercedes byl v tom nakupování, mohly by s tím ivecem sfouknout i tu alfu. VW už má značek, že neví co s tím a půlka jeho modelů si konkuruje navzájem. Meďour by měl přihodit nějaké to ojro na víc, myslím, že by mu ta alfa do portfolia dobře sedla a se správnou strategií přitáhla mladší klientelu, no ne? ;-)
Rozbalit vlákno
13
23. 9. 2010 07:58
Re: Prej luxusní značku...
Tak Alfa se ti nezdá dost luxusní, asi jako se Němcům nehodí (ať už VW nebo MB) do portfólia, protože to je jen rezavějící italský šmejd. >:D :no:
23. 9. 2010 08:34
Re: Prej luxusní značku...
Prečo všetkým leží koncern Fiat v žalúdku, že ho chcú rozobrať...?
Nemajú náhodou skôr z neho obavu?
23. 9. 2010 08:47
Re: Prej luxusní značku...
No bingo.
Sem rád, že to napsal taky někdo jiný než já. Tady s tebou vyjímečně musím souhlasit, nicméně to je přesně ta věc, proč se na Fiat nejen tady tak útočí. Je to pro německé značky reálně jediná přímá konkurence v rámci evropského trhu.
Tyhle snahy jsou dlouhodobé, proto mě nechávají chladným.
Kdo se o to zajímá ví, o čem mluvím...

P.S. to, že je Iveco a spol uvedeno samostatně na burzu neznamená, že je na prodej... :-)
23. 9. 2010 09:11
Re: Prej luxusní značku...
A co PSA a Renault?
23. 9. 2010 09:23
Re: Prej luxusní značku...
Renault nepovažuji za životaschopný.
PSA snad ano, ale...
27. 9. 2010 12:02
Re: Prej luxusní značku...
Dôvody?
23. 9. 2010 14:36
Re: Prej luxusní značku...
no to že jde iveco a spol na burzu právě znamená, že si někdo může koupit dost velkou část akcií a mít docela silné slovo... otázka je jak vysoký bude free float :-)
23. 9. 2010 16:11
Re: Prej luxusní značku...
V článku se ale píše že na prodej je, jen se nedohodli na ceně.
Avatar - WinDiesel
28. 10. 2011 18:01
Re: Prej luxusní značku...
Existuje přátelské ale i nepřátelské převzetí. Jakmile je něco na burze, druhá možnost se nedá vyloučit.

Osobně si myslím že to není Fiat, kterého by se kdokoli obával, alespoň tedy v Evropě. a to ani náhodou. Se stávajícím přístupem a poloprázdným portoliem nabídky.....
23. 9. 2010 20:03
Re: Prej luxusní značku...
Mě třeba fiat neleží v žaludku, jen polemizuju nad klasickým "co kdyby" :-)
23. 9. 2010 10:11
Re: Prej luxusní značku...
Chtělo by to někdy přemýšlet, než napišeš podobnej blábol. Evidentně vlastní zkušenosti nemáš. Maximálně od známýho, který zná někoho kdo o tom slyšel...
23. 9. 2010 14:39
Re: Prej luxusní značku...
Já nepíšu bláboly. Zaprvé jsem jen chtěl trochu vybídnout k diskuzi a za druhé tři přímí známí měli alfu, všichni ji už prodali a prej už si nikdy žádnou nekoupí... ale to je beztak nějaký blábol >:D
Avatar - WinDiesel
28. 10. 2011 18:03
Re: Prej luxusní značku...
Všichni jsme Gogo, blábol dál. Jen někteří to ještě nevědí, že taky blábolí. >:D