Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Toyota Verso-S: Malé MPV pro Evropu

Toyota se vrací do třídy malých MPV. V Paříži představuje nový minivan, který má karoserii kratší než 4 m, ale uvnitř nabídne dostatek prostoru pro celou rodinu.
Zpět na článek
1. 10. 2010 21:20
Re: Konecne neco noveho...
stálý převod může zůstat stejný, stačí "protáhnout" třeba poslední 2 rychlosti - to ti sníží normovanou spotřebu mimo město, přidáš start/stop, který sníží normovanou spotřebu ve městě..a hola hop - nižší průměrná spotřeba v techničáku a do prospektu je na světě.
1. 10. 2010 18:20
Re: mini mpv
Ano, interier sa mi tiez nepaci, hlavne tie materialy a farby ale take su uz vsetky sucasne toyoty. A cena bude asi niekde kde honda jazz cize za tu cenu uz su vacsie auta.
1. 10. 2010 17:17
Re: Konecne neco noveho...
Pohadku o tezkych prevodech vymyslel nejaky pitomec, ale novinari i diskuteri tady na auto.cz to stale opakuji do omrzeni. Kdyz by se zmenil staly prevod, tak by lidi proste jen radili pri jine rychlosti. Kdyz se kvuli spotrebe meni staly prevod, je potreba zmenit i jine veci. Kdyby ti na aute zablokovali jednicku a na II napsali I, na III napsali II atd, tak snad budes radit porad stejne?
1. 10. 2010 14:58
Re: Konecne neco noveho...
Někde jsem četl, že má převzít jen sillnější motorizace z Yarisu... To znamená, že by měli ještě v nějbližší době uvést 1.4 D-4D. Bojím se, že silnější benzin to ale nedostane, protože ani Yaris ho nemá, krom Yarisu TS...
1. 10. 2010 14:49
Re: Konecne neco noveho...
to je asi taky na mě...tak v tom případě je to v těžkých převodech - nenávidím ekologii!!! 8-s
1. 10. 2010 14:47
Re: Konecne neco noveho...
to bylo asi na mě...jo, sorry samozřejmě Valvematic (97kw), já asi ustrnul někde u corolly ;-)
Avatar - Glaukos
1. 10. 2010 14:30
Re: Konecne neco noveho...
žádná nová kreace, jen evropská verze Ractisu
1. 10. 2010 13:21
Re: Konecne neco noveho...
1,6 l Valvematic jsi chtel napsat? :-)
1. 10. 2010 11:04
Re: mini mpv
Pěkné až na ten interiér, uvnitř je to hrozný plasťák ;-\
1. 10. 2010 10:59
mini mpv
Pekne, prakticke, automat, presklena strecha hned by som si dal povedat, akurat nazov by mohli zmenit :-!
1. 10. 2010 10:35
Re: Konecne neco noveho...
Ale koukni na tu deklarovanou spotrebu, je o poznani nizsi nez u Aurisu 1.33 VVT-i.
1. 10. 2010 09:44
Re: Konecne neco noveho...
Tím poslední slovem si to vystihl ;-)

Tak vážně. Není to můj šálek čaje, ale jako konkurent Vengy a spol. je to ok. Z kategorie špatných vtipů však beru interiér 8-s
1. 10. 2010 09:42
Re: Konecne neco noveho...
souhlas, Verso-S hodnotím vzhledově jako zajímavé auto. Ale co ta nabídka (nenabídka) motorů??? Nejde mi do hlavy uváděná dynamika, vždyť zrychlení má cca stejné a maximálku horší než Fa 1,2HTP (51kw)!!! Copak je o tolik těžší a odpor větší než u Aurisu 1,3, který má lepší uváděnou dynamiku??? Slušela by jí jedna z nej jednašestek na trhu - 1.6 VVT-i :yes:
1. 10. 2010 00:04
Konecne neco noveho...
Je nacase aby No.1 ve svete konecne pohla zadkem a nebala se novych kreaci.