Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: De Tomaso: Slavnou značku chce oživit bývalý manažer Fiatu

Bývalý manažer Fiatu Gian Mario Rossignolo chce oživit slavnou italskou značku De Tomaso. Ročně má vyrábět 8 tisíc aut a první model se představí už na ženevském autosalonu v roce 2011.
Zpět na článek
22. 11. 2009 13:32
PR ?
To bude zas jeden rádoby projekt. Ta počáteční investice je podle mně příliš vysoká a výsledek příliš nejistý.
Avatar - euro89
22. 11. 2009 09:59
tleskám a přeji úspěch!
Jestli se to povede, tak to bude bomba! :yes: De Tomasa se mi vždycky líbili hlavně designem a už teď se těším na tu luxusní limuzínu. Jestli bude aspoň z půlky tak krásná, jako bylo Deauville, tak má úspěch jistej :-)
Avatar - da_b0mb
21. 11. 2009 03:29
Pokud....
...by to mělo vypadat jako v minulosti zveřejněný koncept Panthery...tak nejde nic jiného než přát úspěch!!! Srdce každýho automobil. nadšence by zaplesalo radostí.

Trochu se mi ale nezdá ono plánované složení portfolia - crossover, sedan, sportovní kupé (kupé se mi jeví samozřejmě jako jediná vhodná varianta). Chápu, že dnešní trh si crossover žádá, ale od značky (dříve výrábějící sportovní vozy), která se chystá na znovuoživení bych čekal trochu méně ambiciozní plány...i těch 8.000ks/rok mi příjde trochu mimo...
Každopádně držím palce!!!!!!!!!
[odkaz] :yes: