Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Toyota iQ: Nové auto pro Haničku (Roadlook TV)

Toyota chtěla mít z mini modelu IQ svůj vlastní SMART. Jen chytřejší, snad i rychlejší a možná komfortnější. A to z něj i má. Až na to, že se jak SMART zatím neprodává. Ale to mu na zajímavosti neubírá. Testovala i Hanička.
Zpět na článek
Avatar - MGRR
24. 8. 2015 22:02
Re: iQ
Já jí koupil jako záložní auto, spíš na rychlý nákup, dojet pro rohlíky, na úřad... příměstské ***čky, ale i kousky dálnic.

Skvělé auto :-)

Na IQ řidiči koukají jako na zjevení, a přestávají řídit :-)
neregistrovaný "jandix"
28. 12. 2010 10:23
Re: oo
Stačí Toyoťák.... U téhle Toyoty je velká spotřeba, velká cena, tvrdé plasty (za tu cenu) a samá elektrika. Takovéhle auto je šikovné ale k ničemu. Za tu cenu jinou Toyotu.
3. 11. 2010 16:38
iQ
a neni to treba tim ze v tyhle zemi je kazdej usedlej suchar a boji se zmeny?! jo ze se to kazdymu nelibi chapu ale snad je kazdyho vec kdo si to koupi......... Jo ta cena je trochu moc ale tady v ty zemi se pocita kazda koruna ale co treba si auto koupit ze se mi to libi nebo ze mi to udela radost? =D =) proste mladdy maj byt "crazy" a ne jezdit golfem jak 40 letej dedek. Podle me HOOODNE vydareny auticko ;-)
;-)
Avatar - Thomas89
28. 10. 2010 16:02
Re: Mladí v Česku
Máš pravdu. Jako student s autem na hrbu než abych se dopravoval po městě autem (přes město za 7-8l mi jezdí 14 let stara 1.4 Honda mnohonasobně větší než tahle krabice) tak raději jezdím MHD. Sice ztratím "TO" pohodli ale jezdit za 300kč týdně jenom se dopravovat do školy nebo MHD za 195 měsíčně? :-) 1200 nebo 200? živit to něco stojí nějaký to pojištění...
Avatar - igor77
22. 10. 2010 08:48
čtyři mínus
mně se toyota IQ nelíbí a nevidím na ní ani žádný inovace ani žádný styl co by stál zapozornost. je to jen nepovedený malý autorobot z japonska.
kdyby ho takhle představili v roce 1970, zasloužil by ovace. takhle je to na ohrnutej nos ;-\
Avatar - saldy
22. 10. 2010 00:38
Re: oo
450t ? To si koupí snad jen úplný excentrik.
19. 10. 2010 16:54
Mladí v Česku
A není to spíše tím, že mladí v Česku jsou velice racionálně uvažující a mnohem nesnadněji zmanipulovatelní než jejich vrstevníci na západě (o USA nebo Japonsku či Číně ani nemluvě), takže vědí, že po městě je lepší jezdit MHD (a nejen v Praze, funguje velice slušně i v daleko menších městech...), na kole a nebo pěšky a že podobné "auto" je docela nanic? A nebo že by si všimli, že auto nelze změnšovat donekonečna a řada plnohodnotných "trpaslíků" za zlomek ceny této krabice je schopná plnit svoji funkci prakticky stejně?