Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Druhý agresor z D1: Lituji, že ten pán do mne narazil, vinu necítím

Dálničním agresorem č.2 je manažer stavební firmy Aleš Trpišovský, hájil se na TV Prima.
Zpět na článek
5. 1. 2011 15:11
Re: jizda v levem pruhu
ano, tak tomu rozumim a proto jsem sem dal kopii toho predpisu.
5. 1. 2011 14:57
Charakter vozu x charakter řidiče
Co k tomu dodat? "Nejsi nic než co ti stojí v garáži"? Děkuji, už nechci Mercedes, prej prémii...
Avatar - white label
5. 1. 2011 11:05
Re: ZHRNUTIE
Nehledej souvislost mezi charakterem a vzděláním, žádná být nemusí.
Reakce na tvůj příspěvek byly adekvátní vzhledem k jeho obsahu, pokud je nestrpíš, tak je podobným obsahem nevyvolávej. ;-)
Avatar - Ronault.
5. 1. 2011 02:05
Re: A je z toho venkůůůůůůůůů
Jestli bys spíše místo svého motoru v jeho kufru neměl jeho nárazník ve svém obličeji 8-s >:D
Avatar - Matt26
5. 1. 2011 00:54
Re: ZHRNUTIE
Úzkoprsosť je tu jedine v názoroch ľudí, ktorí prípad zaškatuľkovali. Myslím, že sa to dá veľmi jednoducho logicky odvodiť. Keby sa dve výpovede vodičov zhodovali o predbehnutí zprava MLom s ŠPZ 2222 a následne tvrdým brzdením a ohrozovaním bezpečnosti, dotyčný by už sedel, bez ohľadu na vyšetrovanie a nepriviezol by sa vlastným autom do televíznej relácie. Minimálne by mal už po vodičáku. Ani to sa však nestalo.
Diskusiu spred neviem koľkých rokov pod Švihákom si teda rozhodne nepamätám a dohľadávať sa mi to rozhodne nechce. Ďalšiu urážku "zcela normálne rozmýšľajúci človek nenapíše" už ignorujem ;-) . Som zvyknutý že mám odlišný názor od iných (aspoň na takých to fórach) vo vysokoškolskom prostredí sa mi to už tak často nestáva :-) . Kritiku naopak znesiem a práve tým som chcel rozprúdiť debatu. Vybralo sa to smerom proti mne a urážky od ľudí ktorí ma nepoznajú teda rozhodne nestrpím.
Avatar - white label
5. 1. 2011 00:25
Re: ZHRNUTIE
Nemusím žádné starší příspěvky lustrovat. mám velmi dobrou paměť, dokonce si pamatuju, kdy jsem tě diskusně poprvé potkal. Bylo to to pod švihákem, a protože jsem tě ještě (diskusně) "neznal", dokonce jsem se tě tam dost výrazně zastával, ostatní už tě zřejmě znali z minulosti..., ale to teď není podstatné...
Co je na mé lehké narážce tak urážlivého. Prostě si jen myslím, že podobnou reakci nenapíše zcela normálně uvažující člověk, nic víc, nic méně. Přečti si tři reakce přímo na tvůj příspěvek a pak další tři reakce na mou reakci. Všechny říkají to samé, jen každá trochu jinak. Pokud si tak úzkoprsý a nesneseš méně pozitivní reakce na svůj příspěvek, tak se třeba příště zkus trochu zamyslet, než tu něco podobného napíše. Přemýšlím kam se asi poděl "nadhled" z tvé původní reakce... ;-)

P.S. A pokud si chceš především "spríjemniť večer debatou s luďmi...", tak vidíš dobře, že takhle to (s většinou z nich) půjde dost těžko...
Avatar - Matt26
4. 1. 2011 23:55
Re: ZHRNUTIE
"to jsem si říkal, že mu to jeho televizní divadýlko přece nemůže nikdo normální sežrat...a vlastně jsem se ani nemýlil" máš dojem že som natoľko sprostý že nepriamu narážku asi nepochopím že, ani tie Ronaultikove prsty hore. A keď osobne máš čas lustrovať sa niečími starými príspevkami, tak ti ten voľný čas celkom závidím. :-)
A ešte RAZ ti hovorím, že sa nemáš zaoberať mnou (kto si aby si mi hovoril že sa mám zamyslieť) ale prípadom hore pod ktorý spadá tato diskusia.
Chcel som si spríjemniť večer debatou s ľuďmi, počuť ich názor a nejakú tú teóriu, čo sa vlastne stalo, ale vidím že to asi nepôjde :no:
Avatar - rohYpnol
4. 1. 2011 23:28
Re: Zamyšlení nad řidiči
Třícítka je smrtelná rychlost. Nikdy nevíš, kdy to tam do tebe zezdu někdo napere. Vybrždění mi občas zafungovalo. Na problikání světel ve dne si semotamo ve zpětném zrcátku s radostí prohlédnu, že dotyčný zapl světla.
Jinak výrobci držáků sami asi neví, jak kvalitní věci dělají a vozík při 150 už vlastně nejede po silnici, ale letí >:D
A kamiony jestli se nepletu mají mít omezovač na 85 km/h.
Avatar - white label
4. 1. 2011 23:23
Re: ZHRNUTIE
O jakém urážení píšeš? Vyhledej si některé své starší příspěvky a přemýšlej o svých výrazech, které bych tu osobně nikdy nepoužil...
Ale jinak tě musím pochválit, tvá reakce, teda až na to "nah.no", je až trochu nečekaně slušná, vážně...
Avatar - Krispos
4. 1. 2011 23:15
Re: A je z toho venkůůůůůůůůů
V tom případě bych ho rád potkal při pokusu vybrzdit moji Feldu >:D Asi by chlapík koukal, kdybych mu do kufru namontoval druhý motor - 1.9D 47kw... >:-[] >:-[] >:-[]
Avatar - rohYpnol
4. 1. 2011 23:14
Re: Unáhlené závěry
Ono je to přesně naopak. 2222 neznamená, že je "protekční jedinec". To, co jsem napsal, není proto, že RZ je 2222. To, co jsem napsal, zdůvodňuje osoba sama! Koneckonců i to je jeden z důvodů, proč má RZ. Ale nelze to obracet naruby.
Polopatě:
Protekční jedinci mívají protekční značky. Opak ale neplatí: tedy není pravda, že protekční značky mívají jen protekční jedinci. Je to takhle srozumitelné?
Prostě řidič 2222 je (nejen) podle mě gauner a v tom je celá podstata věci.
Avatar - rohYpnol
4. 1. 2011 23:07
Re: ZHRNUTIE
1) nevím, jestli byly urážky myšleny ode mě. Nevšiml jsem si, že bych tě někte urazil. Jen mi ta argumentace přijde dost nesmyslná, až absurdní...
2) jméno 2222 bylo zveřejněno jen proto, že to je známá firma a místní prostě věděli, o koho jde.
3) překážení v levém pruhu by se mělo trestat, jenže když ti někdo obejde auto klíčem, tak ho taky nerozřežeš motorovou pilou...
4) kdybys dovolil, v poslední větě jsi sám urazil vidláky, tedy i mě :-! houpací kůň může bydlet i ve městě.
5) po změně je to tu (obecně) na houby, souhlas
Avatar - Andromeda
4. 1. 2011 22:54
Re: Necíti vinu...
Šlo mi primárně o uvolnění atmosféry a ne všechny odkazy,co jsem poslal, jsou až tak 100% - ní ;-) .Téma uzlové Krušnohorské kroniky se díky Tvojí poznámce přímo nabízelo.Nechtěl jsem zahltit odkazy.Já si poslední dobou vychutnávám konverzační humor staršího data,např. ze scének,filmů,třeba od pánů Kopeckého,Horníčka,Wericha,atd.,kde to jiskří nápadem a nečouhá z toho prvoplánovitost na míle daleko.U vás např. Lasica a Satinský.Nicméně dobrý humor je potřeba neustále ;-) ...

PS:Jeden kousek navíc a konec...
[odkaz]
Avatar - Matt26
4. 1. 2011 22:45
Re: ZHRNUTIE
Odkedy tento server prešiel modernizáciou a poodchádzali dobrí ľudia je to tu úplne nah.no. Ak ste prehliadli nadpis hore, je to diskusia a nie urážanie !!! (wl)
Napísal som svoj názor, tak ako ďalších minimálne 50ľudí v 100 príspevkoch. Nie som dementní, nič som mu nezožral a je VINNÝ! Len poukazujem na to, že ostatní v tom tiež nie sú nevinne. Prekážanie v ľavom pruhu by sa tiež malo začať trestať. Prečo správy nezverejnili meno muža v S-klasse, jeho výpoveď. Asi na tom niečo bude...
A v ďalších príspevkoch sa skúste zdržať urážok a radšej dajte rozumný protiargument.Nie som decko z dediny a ľudia čo som tu na fóre spoznal vám to dosvedčia
4. 1. 2011 21:42
Re: A je z toho venkůůůůůůůůů
nemám zdání. Já to zachytil z pokoje při uspávání drobka - tuším na Znově to bylo.... Jestli to zrušila státní zástupkyně, jíž to nepřipadalo - není to na kárné řízení? ;-) I když v našem absurdistánu..........
Avatar - T613
4. 1. 2011 21:25
Re: A je z toho venkůůůůůůůůů
nebyla ta zpráva už dementována? údajně to "zrušila" státní zástupkyně, jejíž případ to nebyl. A na starosti to má stejný zástupce, který měl na starosti Lacinu. Aspoň co jsem slyšel
4. 1. 2011 21:18
Re: Necíti vinu...
Keď Ti napíšem, koho všetkého českej kultúre a humornej oblasti zvlášť máte na závidenie, dáš sem stovky odkazov, ak aj nehádam málo. Napríklad v aute často počúvam Werichove rozprávky, dialógy a poviedky Šimka a Grossmana, dobre sa počúvajú aj duá Šimek/Krampol alebo Šimek/Sobota, alebo Manšík, či Donutil. Pookrejem pri Mládkovi a jeho pesničkách aj scénkach jeho skupiny, a tak by som mohol pokračovať...
VOči slovenskej scéne máte tých komediantov o dosť viac a na lepšej úrovni, čiže na závidenie (také zdravé) to určite je. :-)
Avatar - T613
4. 1. 2011 21:18
Re: ZHRNUTIE
dobré shrnutí toho shrnutí :yes:
Avatar - Ronault.
4. 1. 2011 21:07
Re: Zamyšlení nad řidiči
Já bych ještě přidal ke školitelům přidal kastovače.
Ještě nedávno jsem měl Favorita a zažíval jsem si to často, že jakmile jsem předjížděl o něco silnější auto, tak dotyčný školil s vehemencí naprosto nečekanou. Nešlo ani tak o nové S-classe, ale většinou ojetiny s TDI, Octavky, Audiny, ale ze všeho cosik. Třeba i odtahovka.
Pár příkladů:
1. Červená Octavia Combi RS se SK značkou. Ten to dovedl k absurditě. Čtyřproudová rychlostní komunikace, za omezením chci předjet, kastovač přidává plný kotlík. Budiž, ale já chci je 120, on jen 110 a proto jak se k němu blížím, tak nepřidává, má strach asi z radaru nebo nevím z čeho a řadí se doprostřed na dělící čáru a udržuje 110. Tohle vydržel dělat asi 5 km, blikání, troubení nic. Když to zkouším zprava, on jede doprava... Jediné jeho štěstí bylo, že když dvouproudá silnici skončila a přišlo město a světelná křižovatka, která je ve špičce vždy ucpaná, tak před ní odbočil... jinak by měl můj hever ve svém obočí.
2. Golf TDI, asi 50 letý děda. On 85, já 100... při přejíždění opakovaně přidává na 120 a nepouští před sebe, kam se s Favoritem cpe... Taky měl štěstí, že odbočil jinak.
3. Dálniční stoupání, předjíždím odtahový vůz naložený Geepem Grand Cheeroke. Řidič vedle sebe blondýnu to vzal jako výzvu aby asi zaujmul. Samozřejmě plně naložený Favorit je pořád silnější, takže nebyl problém ho předjet, ale to už se za mnou udělala kolona aut, které jsem v levém brzdil... Samozřejmě jak přišlo klesání, tak byl ochoten s dodávkou s Jeepem to rozjet na 150 aby mi mohla blondýna ukázat prostředníček. 8-s >:D Zajímalo by mě, jestli by to vytáhl až na mých tahometrových 170, jestli by mu ten Jeep uletěl.
Ale jo, natřel to Favoritu, zapůsobil na blondýnu.
A dalo by se pokračovat.

Zajímavé je, že teď mám auto nové, velké, ale nijak silné, ale kastovače jsem zatím nepotkal, přitom jezdím stejně rychle...
Avatar - Ronault.
4. 1. 2011 20:50
Re: Zamyšlení nad řidiči
Tohle se mi stalo s Octavii RS s SK značkou, která prostě z principu nechtěla pustit Favorit před sebe a jela uprostřed silnice... jediné štěstí toho řidiče bylo, že těsně před světelnou křižovatkou, kde je vždy fronta, jinak měl by měl můj hevr v obočí.
neregistrovaný "Kajfik"
4. 1. 2011 20:22
Re: ZHRNUTIE
v tom jsem za jedno :yes:
4. 1. 2011 20:20
Re: jizda v levem pruhu
V obci jde vždy o souběžnou jízdu, levý pruh není předjížděcí. Hawke popisuje situaci, kdy je pravý pruh volný. Ve městě je možné podjíždět jak se ti zachce. Tvoje citace popisuje situaci, kdy na prázdné silnici jedou vedle sebe ve všech pruzích auta rychlostí nižší než maximální povolenou. Pak musí řidič v levém pruhu, pokud nebude odbočovat, nebo se nebude otáčet, uvolnit místo. Ale ve chvíli, kdy je nějaký pruh volný, nikdo ti uhýbat nemusí.
4. 1. 2011 20:11
Re: Unáhlené závěry
:-) Já s tebou prakticky souhlasím, tohle byla taková filosofická odbočka, když jsi se ptal, kdo má pravdu.
4. 1. 2011 20:05
A je z toho venkůůůůůůůůů
Jestli je tedy pravda, co vysílala naše drahá média, tak Státní zástupce zrušil obvinění - páč a protože policisté prý udělali spousty chyb..... No AMG vede na body a vypadá to, že se nám na případnou spravedlnost(případnou proto, protože nikdo krom aktérů neví, kde je pravda) snášet mlžný opar státní správy, která to už zahraje do autíku.........
4. 1. 2011 20:01
Re: Medialni poradce
Tak on z toho precedens je. Tedy, naše právo není zvykové, nezná precedens, ale při bouračce se vždy vyšetřuje ten kdo narazil - je to prostě častější případ - nedodržel bezpečnou vzdálenost, nedával pozor, zaspal, ... Na to, abys z toho vyvázl, musíš mít důkazy, anebo svědky. Protože pokud řidič při změně pruhu ohrozí, nebo jen omezí (stačí, abys kvůli němu musel přibrzdit), řidiče v něm jedoucího, jde o přestupek, nebo i o trestný čin neúmyslného ublížení na zdraví, pokud se vážně něco stane. Tohle pokrývá klasickou myšku. U školitelů se pak spíš uvažuje úmyslné ublížení na zdraví, nebo pokus o ublížení na zdraví. A tam je samozřejmě nutné dokázat úmysl.
Avatar - positivemind
4. 1. 2011 19:58
Re: Unáhlené závěry
Přečti si můj včerejší příspěvek ještě 3x a pak tenhle příspěvek napiš znovu.

PS: nekopu za žádný dres
Avatar - positivemind
4. 1. 2011 19:56
Re: Unáhlené závěry
Nikdo není neomylný, proto soud nejdřív musí mít dostatek důkazů, aby mohl člověka odsoudit. Proto to teď vrátili.

A to jsem snad dostatečně naznačil v mém předchozím příspěvku :-)
Avatar - Andromeda
4. 1. 2011 19:53
Re: Necíti vinu...
Tak trochu přídavek ;-) ... něco ok,něco slabší...

[odkaz]

[odkaz]

[odkaz]

[odkaz]

[odkaz]

[odkaz]

[odkaz]

[odkaz]
Avatar - positivemind
4. 1. 2011 19:53
Re: Unáhlené závěry
Proč automaticky každý bere, že člověk se s lepší RZ má nějaké protekce u PČR nebo soudu?

Věř mi, že když je to takhle medializováno, tak nedojde k přehlížení ;)
Jinak asi to bylo slovo proti slovu - ML vs S, protože to soud vrátil.
Avatar - white label
4. 1. 2011 19:53
Re: ZHRNUTIE
Vidíš, a to jsem si říkal, že mu to jeho televizní divadýlko přece nemůže nikdo normální sežrat...a vlastně jsem se ani nemýlil... :*) ;-)
4. 1. 2011 19:47
Re: Zamyšlení nad řidiči
Ale ještě to nikdy nezafungovalo, vždycky mi zůstal na kufru. Tak jsem to přestal dělat >:D

A vůbec mám nejradši padesátkové závodníky. Ve městě rychlosti dodržuji (maximálně v noci jsou úseky, kde jezdím rychleji = žádné přechody, minimální pohyb lidí, žádné auto v dohledu, ...) a "všichni" musí jet 60-70. Nemluvě o tom, když se snažím dodržet 30 (na místě, kde má celkem smysl, nikoli nějakou zapomenutou sezónní značku). Jo a pak jsou dobří magůrci s vozejkem, na kterém se jim hrdě tyčí číslovka 80, ve 150 v levém pruhu. Ty přímo žeru. Stejně tak "cyklisty" s koly jak na střeše, tak za autem, v rychlostech 130+. Většina těhle držáků je homologována na 80.
Avatar - rohYpnol
4. 1. 2011 19:40
Re: Zamyšlení nad řidiči
Roštovat s koněm, kterého sedlám, snad ani nejde >:D
Ženu udat inkvizici, jinak to nevidím.
4. 1. 2011 19:34
Re: Zamyšlení nad řidiči
Spíš bych řekl, že je komičtější situace s tempomatem. Na dálnici máš 80, nájezd, nastavíš tam 130, nějaká popelnice tě začne předjíždět a samozřejmě v půlce předjížděcího manévru mu dojde dech. Při striktní interpretaci zákona bych musel vždy nastavit tempomat na aktuální rychlost, abych přestal zrychlovat, nechat ho předjet, a pak nastavit zpět cílovou rychlost. To je opravdu na hlavu. Nehodlám šlapat plyn na podlahu na konci každého omezení rychlosti jen proto, aby mě někdo nezačal předjíždět.
Avatar - rohYpnol
4. 1. 2011 19:30
Re: ZHRNUTIE
Takže to, že 2222 někoho vybrzdil, je nedokázatelné, ale je jasné, že za cca polovinu může nenormální řidič S-classe... Toto je fakt úvaha...
Navíc když ti někdo najede (a je jedno jestli zpava nebo zleva) do bezpečné vzdálenosti a z té tě vybrzdí, tak nemáš šanci to ubrzdit ani kdybys vyhodil za jízdy kotvu :-! A je přitom jedno, jestli jedeš 150,130 nebo 60...
4. 1. 2011 19:28
Re: Zamyšlení nad řidiči
Tohle bych nenazval vyloženě školením. Zvlášť to zrychlování při výjezdu z obce, je normální a predikovatelné chování a jak si napsal maník s pixlou 1,5 koně s tím musí počítat, pokud ne tak neumí řídit...
Sám takhle předjíždím, pokud nic nejde a je to alespoň trochu přehledný úsek můžu si to dovolit. Samozřejmě pokud to auto přede mnou není někdo kdo jede po obci striktně 50 a pak to oroštuje, což je kategorie která se dá odhadnout.

Co se týče těch pravých školitelů, tak to jsme s ťuknutím na brzdu opravdu žabaři. Jednou na jižní Moravě kam jezdím celkem často se mi stalo, že jsem dojel osobu ve starším Puntu nebo co to bylo. Sice užší klikatá trojka okreska, ale asi po dvou minutách jízdy se našel kratší přehledný úsek. Když jsem se ji rozhodl předjet tak mi vjela do protisměru a byla tam tak dlouho, než sem se uklidil nazpátek do našeho pruhu. Načež osoba se přesunula s autem okamžitě taky do pravého a celou dobu bylo vidět jak kouká do zrcátka! Ke všemu tuhle odvahu, ohrozit sebe, spolujezdce a mě měla, žena!
Řeknu vám teda, čuměl sem. Kdyby jsme zastavili někde na světlech, tak snad vystoupím a půjdu si popovídat.
Teď mi řekněte co by se stalo, kdybych měl opravdu ostré auto, ve chvíli kdy by přejela do protisměru už bych mohl být v mrtvém úhlu a plných řekněme 300-400 koní v zápřahu...
4. 1. 2011 19:26
Re: Zamyšlení nad řidiči
Ono i to našlápnutí brzdy levou, aby se jen rozsvítila brzdová světla, není úplně košer. Nevím, jestli by to přímo spadalo do obecného ohrožení (v případě dálnice), ale určitě se to do něčeho schová. Ten za tebou se může leknout a v panice způsobit dopravní nehodu, kterou jsi zavinil ty svým "nevinným" školením.

Abych byl korektní, musím se přiznat, že jsem to taky párkrát udělal - když mi na prázdné okresce jede někdo metr na kufru, tak levou trochu polechtám brzdu, aby si držel odstup. Brzdím často zostra a pozdě (v rámci možností auta a vozovky) a nechci nezvanou návštěvu v kufru, protože když je takhle blízko, tak přeze mě vidí prd.
Avatar - rohYpnol
4. 1. 2011 19:21
Zaplacená reportáž
dokonalý PR. Myslím si, že zaplacená reportáž (opravdu jdejen o moji doměnku) v hlavním vysílacím čase, to už se někdo musel snažit.
4. 1. 2011 19:19
Re: Unáhlené závěry
Soudy pravdu nezkoumají. Řada filosofů by ti řekla, že pravda ve skutečnosti neexistuje. Soud slouží ke zhodnocení důkazů a vyřčení rozsudku na jejich základě. Spravedlivý soud jen takový, kde soudce dělá informované rozhodnutí, tedy má k dispozici všechny důkazy. To je prakticky nedosažitelný stav a důvod, proč je trest smrti v řadě zemí zakázaný = soudy se pletou a život se vrátit nedá.
Avatar - rohYpnol
4. 1. 2011 19:18
Re: Zamyšlení nad řidiči
Nemůžeš být tak úzkoprsý. Podle mě chtěl zákonodárce napsat, že při předjíždění nesmíš zvýšit své okamžité zrychlení. A to opravdu nečiním.
Ale když mě začne jelito předjíždět až poté, co začnu zrychlovat, má smůlu. Jsem si nikdy nemyslel, že ze mě vyroste takový gangsta >:-[]
Avatar - Andromeda
4. 1. 2011 19:13
Re: ZHRNUTIE
Ty jsi teda dáreček - tomu se dá říkat dialektika v praxi 8-s ...
4. 1. 2011 19:07
Re: Zamyšlení nad řidiči
Koukám téma školitelů, souhlas s diskuzí... :-)
Taky sem na takové osoby narazil a vypozoroval jsem, že se snaží "soutěžit" s autama podobnýma nebo jen o trochu lepšíma. když přede mnou jede řekněme S500 tak si to nedovolí, nebo možná trochu, ale pětikilo jak známo má 380koní a zrychlování oktávkáře nehraje velkou roli.
Smutné na tom je, když tohle prování chlápek okolo padesátky, nechápu tuhle generaci padesátníků co si pořád musí něco dokazovat. Skoro mám někdy pocit, že to dělají mladším ročníkům vyloženě naschvál ze závisti. Nechci nějak paušalizovat, ale skoro to vypadá, že se nemůžou srovnat s věkem a s tím, že pořád jedou v deset let staré škodovce. Ostatně výroky typu "soplák v Mercedesu" asi všichni známe...
4. 1. 2011 18:28
Re: ZHRNUTIE
A potom sa divíme, že to na cestách vyzerá ako to vyzerá...
4. 1. 2011 18:27
Re: Necíti vinu...
Tak tohto chlapa vám môžu závidieť v celom vesmíre... >:D
Avatar - rohYpnol
4. 1. 2011 18:16
Re: Unáhlené závěry
Hlavně soud ctí presumpci neviny a dokazuje vinu. Vina a nevina není totéž co spravedlnost.
Je-li svědek proti svědkovi, není dostatek důkazů a je vymalováno.
Soudy hlídají dodržování práva. Soudy neřeší vinu či nevinu v pravém slova smyslu či dokonce spravedlnost.
Mám čekat na náš "spravedlivý soud"? Jaký rozdíl je oproti výpovědi policie?
Policie o tom v dané době ví podle mě nejvíc.
První moment výpovědi policie je v dané době asi to nejvěrohodnější, co jsme si mohli vyslechnout (podle mě). Nyní už se jen bude zametat.
Policie nemá důvod si vymýšlet takhle málo pravděpodobnou hypotézu.
Policie utře, protože kamarádíčci toho 2222 už to nějak zařídí.
Zatím se kauza vyvíjí přesně podle toho, co jsem psal již včera ;-\
Jen doufám, že to nakonec neodskáče ten druhý řidič.
4. 1. 2011 18:16
Re: Zamyšlení nad řidiči
Nikoliv v mezích zákona. V momentě, kdy jsi předjížděn, nesmíš dle vyhl. zrychlovat.
4. 1. 2011 18:15
Re: jizda v levem pruhu
abych mohl přidat a předjet je 135 km/h (neříkám že vy) to už je lepší uhnout a pustit nás, musím se přiznat že po tomto skandálu co kolem toho je jsem změnil styl jízdy dřív jsem neblikal ted jsem jsem začal jenom večer a po předjetí poděkuji jezdím velice rychle a je pravda že občas na dálnici předjedu zprava ve měste na 4 proudovce vždycky ale žadne myšky co se týče na obhajobu dotyčného tak jak to vyznělo na mě dostane pokutu za předjetí zprava ten ale ten co do něj narazil dostane pokutu za neumožnění plynulosti provozu a nedodržení bezpečné vzdálenosti
Avatar - rohYpnol
4. 1. 2011 18:04
Re: Zamyšlení nad řidiči
Tak já taky spadám do školitelů. Ale vysvětlím proč.
Často v obci jedu PADESÁT. Čímž jsem fatální brzda provozu. Proto se za mě často nalepí nejlépe nějaký rozzuřený Matiz, který mě nutně musí začít hned na konci obce předjíždět. Přičemž je zcela JASNÉ, že na konci obce budu zrychlovat i já. Sám mám vůz podle mě slušně nazváno dýchavičný, nicméně v měřítkách Matizů či HTP mám závodní speciál >:D
Nečiním nic podlého, jen když začnu zrychlovat a vůz mě začne předjíždět, tak zkrátka zrychluji po celou dobu zcela konstantně. Takovíhle "machři", co se se*ou dopředu v takových popelnicích, jsou pak dost v koncích. Ale to je jejich věc - měli by si uvědomit, jaký vůz řídí a podle toho se chovat. Samozřejmě, že tohle chování si dovolím pouze pokud vidím, že v protisměru nic nejede.
Další případ, který používám, je symbolické "vybrždění". Pokud se mi nějaký * lepí na zadek, tak zkrátka jemně sešlápnu brzdový pedál, aby dodržel bezpečnou vzdálenost. Nechci mít nikoho v kufru.
Jo a pak si dám klidně dálkové, když je protijedoucí vemeno má taky nebo když jede bezdůvodně s mlhovkama.
Pak ještě vyblikávám, když někdo nesvítí přes den.
Nemyslím si, že dělám něco nebezpečného pro provoz. Naopak doufám, že mnozí nejsou takoví idioti a zamyslí se nad svým jednáním.
Rozhodně se na nikoho nelepím, když mi brání v jízdě, nikdy nepředjíždím zprava či přes dvojitou plnou apod. Jinými slovy možná "školím", ale v mezích zákona a v případech, kdy je kolem mě "volno".
4. 1. 2011 17:56
Re: ZHRNUTIE
ty ses tedy povedl, jen co je pravda :no:
Avatar - dicky
4. 1. 2011 17:55
jake prekvapeni v cesku
oo jake prekvapeni v cesku ze zde pan vlastne za nic nemuze a nic neprovedl a vlastne by mu ten co do nej narazil ze zadu mel uhradit skodu....
A tak je to tady se vsim........
Velmi bych panovi v ML benz pral at vyjede do zahranici napr do texasu a tam zkusi podobny kousek ...nebo na predmesti deitroidu napr..
Mozna by podobne typy meli na vlastni kuzi zkusit i jinou mentalitu nez ceskou a to by bylo lepsi nez soud...
Na chudaky cechy se mu to agresoruje ale snad to nekdy zkusi i nekde jinde na jine lidicky ale trebas narazi i v cechach pri svych pojizdkach po D1 napr na nekoho z balkanu .pak pozna druhou stranu mince ...
Avatar - Matt26
4. 1. 2011 17:52
ZHRNUTIE
Niektoré komentáre tu prítomných, typu: "Ponáhľal sa do nemocnice podpísať závet" až berú dych a sú ÚPLNE mimo mísu, ale budiš, každý z nás bol v adolescentnom veku. ;-)
Skúsme si to zrekapitulovať. Prečo sa ponáhľal, s kým bol v aute a ako presne došlo k nehode sú dosť nepodstatné a zavádzajúce informácie. Fakty sú že šiel rýchlo a bol nervózny. Prvé auto mu neuhlo, tak ho obehol zprava (to či sa ho už následne snažil úmyselne zbrzdiť je nedokázateľné.
Dobehol druhé auto, ktoré mu tiež neuhlo, tak ho opäť obehol zprava, čo však páv v S-classe s 5litrom pod kapotou nedokázal prehltnúť. Zrýchlil a zavesil sa mu na zadok. A v tejto verzii je skutočne veľmi pravdepodobné, že dobehol pomalšie auto a bol nútený tvrdšie brzdiť (zo 130km/h to určite nebolo) ktoré nebolo možné obehnúť zprava a pán v S-klasse zavesený na jeho zadku to proste nedobrzdil. Fakt že neuhol, opätoval hanlivé gesto a pustil sa s ním do naháňania je nepochopiteľný vzhľadom na dieťa na palube.
Verzia, že sa ho snažil úmyselne zastaviť jednoznačne neobstojí, lebo pokiaľ by pán v S-klasse bol rozumný a pokojný netúžiaci po závode, tak by rozhodne dobrzdil aj zo 150tky - (priemer kotúčov vpredu okolo 330mm ak nie viac) a urobil by pre to všetko, lebo nik si netúži úmyselne rozbiť auto.

Následné jednanie polície, len nahralo do kariet pánu Trpišovskému a poukázalo na ich neschopnosť, zaujatosť a "debilitu". Keby mali aspoň základné vedomosti z práva a psychológie, tak by dôkazy nazbierané na mieste mohli mať istú váhu, takto sú nepoužiteľné. Dokazuje to aj odstúpenie pôvodného vyšetrovateľa.
A možno Trpišovského vyšetrovali v inej kauze a tento incident im nahral do kariet ako na mieste zistili o koho ide. Nátlak vyvíjaný na sekretárku pri výsluchu to opäť len dokazuje. Myslím, že tej nebolo treba ani hroziť, lebo bez nátlaku by rozhodne svojho šéfa nepotopila.
Mediálne vystúpenie pána Trpišovského bolo posledný klinček do rakvy chabej českej jurisdikcie, ktorá bola nútená stiahnuť stíhanie...

Záverom: Všetko sa to udialo z jediného dôvodu, že po cestách jazdia ľudia s veľkým egom, pre ktorých je pravý pruh ponižujúci a nie sú ochotní uhnúť za žiadnu cenu. Ani človeku ktorý sa možno skutočne ponáhľal za matkou do nemocnice. Z môjho pohľadu je pán Trpišovský vinný, ale asi tak z 50%, ostatné zavinil, stres, okolnosti a rozhodne nenormálny vodič v S-klasee.
Avatar - rohYpnol
4. 1. 2011 17:48
Re: Medialni poradce
Neměj péči, ono to tak stejně na 90 % skončí ;-\
4. 1. 2011 17:13
jeden za 18 a druhý bez dvou za 20
Přes černé fólie si vlastně ani nemohli být jistí, že ten druhý vidí, že " Kalousek je jednička ". Těžko soudit míru viny pouze z informací poskytnutých médii, ale největší chudáci jsou ta auta, která jsou v případu zcela nevinně.
4. 1. 2011 17:11
Re: Unáhlené závěry
Brabčáku, ty jasně kopeš v dresu toho šaška...od včerejška jsi se posunul už k "pochybení policie" a zítra to bude "pán v esku už prý třikrát seděl za narážení" Nesnaž se, soudci nemají čas číst debaty na auto.cz. Mimochodem...víte čemu se říká "narážení" ? :-)
4. 1. 2011 17:08
Re: Medialni poradce
myslel jsem to spíš tak, že při nějakém návrhu na "náhradu škody" motivace svědků vypovídat bude asi rapídně klesat. A pak zůstanou jen důkazy technické. ;-)
Avatar - saldy
4. 1. 2011 16:57
Re: Medialni poradce
registraci má jistě v pořádku ale RZ má od čongolíků, takže by mohl dopadnout jako ministr Bárta
4. 1. 2011 16:56
Re: Medialni poradce
To by se musel "mimosoudně vyrovnat" se státním zástupcem, nemyslíš? ;-) Nejsme v US a především svědek nežaluje.
4. 1. 2011 16:53
Re: Medialni poradce
Panáček se vyjadřoval jako osel "nejel jsem nijak zvlášť agresivně" >:D Já bych ho nechal mluvit v TV každý den hodinku a za týden by to bylo na těch 12 let natvrdo. ;-)
Avatar - zdravy rozum
4. 1. 2011 16:41
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - Hawke
4. 1. 2011 16:18
Re: jizda v levem pruhu
Tak tohle byl pripad, kdy pravy pruh byl uplne volny, ja jel temer 80 na 70 a chtel jsem jet rovne, tudiz v levem pruhu, protoze pravy pak odbocoval vpravo (Praha - Černý Most) ...
Avatar - Andromeda
4. 1. 2011 15:30
Re: Necíti vinu...
Myslíš stejně, jak četl Náhlovský slavnou uzlovou Krušnohorskou kroniku >:-[]

[odkaz]

[odkaz]
Avatar - white label
4. 1. 2011 15:27
Re: Medialni poradce
RZ nebyly originální? To jako jezdil na falešných RZetkách? :-O
4. 1. 2011 15:15
Necíti vinu...
Tak potom to treba napísať na bič a oplieskať mu ho o chrbát, aby tú vinu pocítil...
4. 1. 2011 14:54
Re: lol
predpokladam ze sekretarka mala predispozicie hovorit do mikrofonu :)))
skoda ze to tymto neopentlil, matka na smrtelnej postali a on sa chudak ponahlal kvoli zaveti :)))
Avatar - positivemind
4. 1. 2011 14:06
Re: Unáhlené závěry
Vzhledem k tomu, že to státní zástupce policii vrátil, asi nebyly dostatečné důkazy...

Scénářů jde i tak vymyslet dost :-)
Avatar - ManInBlack
4. 1. 2011 13:38
Re: Zamyšlení nad řidiči
To školení je úchylná nemoc :P

My tady jsme vesměs rozumní řidiči, kteří mají svá auta rádi (mě ať veme čert, ale sobíkovi se nesmí nic stát!), bohužel ale nejsou tací všichni. A právě jak říkáš - nechci generalizovat, ale... Ono je to dáno ale hlavně taky tím, že jsou to hodně rozšířená auta, takže ti blbci se v nich nahromadí. Na druhou stranu - jenom jednou nebo dvakrát jsem viděl, že by mi řidič tzv. prémiové značky udělal nějakou sviňárnu, jako jsou třeba myšky nebo školení. Obvykle mě prostě předjedou, jako kdybych stál a tím to hasne.

PS: A koukám, že náhodou mám, dle tvýho profilu, jedno z tvých oblíbených aut - SAAB 9-5 2.0 LPT (ovšem lehce vylepšené na cca. 200hp)
4. 1. 2011 13:33
Re: Unáhlené závěry
Ale že se shodli nezávisle na sobě dva řidiči...asi šestý smysl ;-)
4. 1. 2011 13:28
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
4. 1. 2011 13:07
lol
esteze viezol tu sekretarku za chorou matkou
Avatar - saldy
4. 1. 2011 13:04
Re: Medialni poradce
úplně bez újmy z toho nevyjde, slavná RZ neni original-takže si rok nepojezdí.
neregistrovaný "Kajfik"
4. 1. 2011 12:45
Re: Medialni poradce
Tak já upřímně doufám, že se z toho precedens nestane.

Jediným výsledkem by bylo, že by takových případu přibývalo, jelikož by si pachatel mohl být jistý, že vina stejně vždy padne na toho vzadu. Stalo by se to pak učinným nástrojem právě těchto školitelů, aniž by něco riskovali... Nehledě na to, že takovéto situace by dále mohly být zneužívány i jinak...
4. 1. 2011 12:26
Re: Zamyšlení nad řidiči
nechci generalizovat, ale taky jsem jel někdy uprostřed prosince do města pro manželku, večer cca 10hod, relativně malý provoz, sněží celý večer. Rozježděná brečka, všichni si jedeme 40-50km/h páč cítíš že to klouže, jen Oktávky a Fabky v levém pruhu nám všem dávají valé.... >:-[]

ano, tvůj postup na předjíždění je dobrej, ale jak píšeš, potřebuješ k tomu slušnou porci koní. A tu já bohužel nemám. Takže musím kontinuálně začít zrychlovat, samozřejmě včas vyhodím směrovku, a pak co se nestane - ač předtím už 10km dotyčný jede 70km/h bez ohledu na charakter silnice, najednou začne taky zrychlovat, takže podřazení o stupeň, které by mi normálně stačilo v klidu a pohodě musí být vylepšeno ještě o další stupeň...

Já nevím, buď je to úchylka, nebo nemoc to školení.... Když mě někdo předjíždí, vždy ještě i trochu stáhnu nohu z plynu, snažím se co nejvíc uhnout doprava (když to jde) a naznačit blinkrem že ho pouštím. A občas (já jsem spíš předjížděn >:-[] ) mi takhle někdo pomůže taky, za což nikdy nezapomenu poděkovat. A nikdy v těchto situacích nenastává žádné nebezpečí, ani zbytečná nervozita a provoz je pak taky plynulejší. Tak málo stačí a statistiky nehodovosti by mohli být výrazně lepší
Avatar - white label
4. 1. 2011 12:25
Re: Vtipálek
Tím dvoubarevným "lakováním" mu chtěl zřejmě také zaměstnanec (vedoucí vozového parku) udělat radost... ;-)
4. 1. 2011 12:17
Re: Medialni poradce
tak tak, prokázat úmysl bude sakra těžký...
neregistrovaný "Kajfik"
4. 1. 2011 12:15
Re: Medialni poradce
[odkaz]

;-)
4. 1. 2011 11:58
Re: obrana auto.cz - Re: agresor
Nákupní vozík nezvládl řízení z důvodu nepřizpůsobení se dopravní situaci, která byla ztížena díky zájmu o zlevněný česnek...
4. 1. 2011 11:56
No ale trvalo mu to kratší dobu
než Knetigovi. Předpokládám, že ten pán co "nedobrzdil" má taky nízkou sociální inteligenci.
4. 1. 2011 11:54
Re: Medialni poradce
Boural jsem stejným způsobem. Na dálnici v levým pruhu mi zastavil chlapík, protože se leknul, že mu auto zprava udělalo myšku těsně před autem. Já nic zlého netuše jsem to prostě nedobrzdil. 500 pokuta a jasná moje vina. Což jsem celkem tušil už když sem lezl z auta ven. Prokázat tomuhle darebákovi úmysl bude asi dost těžký. Divím, se že to policie nespláchla jako nedodržení bezpečný vzdálenosti.
Avatar - Andromeda
4. 1. 2011 11:36
Re: Unáhlené závěry
Ad absurdum - co je vlastně pravda,a co to je realita,a vnímáme ji každý když né stejně alespoň podobně,a existuje nick Brabčák,a...všechno je tak relativní...pokud se jedná o jiné...
Avatar - KANKUNEN
4. 1. 2011 11:32
Re: Unáhlené závěry
Co tak použít vlastní rozum. Před léty měl problém, o pár km dřív taky problém. Pak podjel auto, ale najednou musel zabrzdit, protože tam bylo auto, které předtím z MLka přes Sko neviděl. A ty kecy kolem dvojek u dvoubarevného auta jsou tak úžasné, že by se styděly děcka ze školky. Mám obavu, že i když případ bude jasný jak facka, tak se smete ze stolu pro nedostatek důkazů.
4. 1. 2011 11:24
Re: jizda v levem pruhu
I ve meste je povinen ridic v levem jizdnim pruhu uvolnit pruh pro rychlejsi vozidlo: "Pokud by vozidla jedoucí současně ve všech jízdních pruzích bránila v jízdě rychleji jedoucímu vozidlu, musí řidič jedoucí v levém krajním jízdním pruhu tento pruh co nejdříve uvolnit; to neplatí, užívá-li řidič levého krajního jízdního pruhu k odbočování, otáčení nebo při souběžné jízdě podle odstavce 3"

Sam casto zazivam situaci, kdy v Praze na 50ce prejedu do leveho pruhu, protoze budu za chvili odbocovat vlevo, a nejake auto jedouci 70 na me zacne bud zezadu jen dorazet (rozumej dojede do tesne blizkosti) a nebo i blikat.
4. 1. 2011 11:18
Re: Zamyšlení nad řidiči
:yes: :-) ťeď jsi mi nastartoval den do pohody :yes: .Představil jsem si to živě v televizi......... Ne jasně, že tohle nikdo "na férovku" neudělá, ale spousta vyjádření by se tak dala interpretovat - ale to je na hlubokou diskuzi na téma - vývoj společnosti a tím si raději nekažme den ;-)
Avatar - positivemind
4. 1. 2011 11:13
Re: Unáhlené závěry
A pravdu má kdo? TV Prima? Řidič ML? Řidič S-class? Soud musí soudit nezaujatě, na základě důkazů. Nikdy nevíš, kdo má pravdu - to mají dokázat právě ty důkazy.
4. 1. 2011 11:03
Re: Medialni poradce
To máš naprostou pravdu. Asi má dobrého právníka, s kterým probral co všechno a jak má říct.
Avatar - ManInBlack
4. 1. 2011 10:58
Re: Zamyšlení nad řidiči
Já preventivně považuju všechny za školitele, takže i když jedou pomalu a vím, že za další zatáčkou bude rovinka (znám cestu), tak stejně si udržuju od nich odstup a pak se přiblížím rychle jako smrt a než stihne zareagovat přibržděním nebo přidáním plynu, já už jsem dávno pryč. Tohle je nejlepší prevence před nehodou. Je ovšem třeba na to mít auto, no.

A zima se zasněženými silnicemi je samozřejmě absolutně jiný případ. To jsem naopak rád, když lidi nepřeceňují své schopnosti. Problém jsou hlavně v takových chvílích ovšem ti frajeři, to je smutný fakt a bohužel jsem se i letos s takovými setkal (na uježděným sněhu do zatáčky při 50km/h mě předjížděl!!! A ještě to bylo před horizontem ve dne, takže nebylo vidět ani podle světel, jestli něco jede!!! A žádný auto x mega, ale felicie kombi.)
Avatar - KANKUNEN
4. 1. 2011 10:52
Re: Unáhlené závěry
Soud soudí podle paragrafů a ne pravdy. Když se budeš ve stejném případu obhajovat sám a nebo se necháš zastupovat právníkem, tak případ dopadne jinak. Stačí blbá věta a vezeš se.
Avatar - ManInBlack
4. 1. 2011 10:50
Re: Zamyšlení nad řidiči
Tohle je všeobecný zamyšlení. U tý události jsem nebyl, nejsem žádný vyšetřovatel ani nic podobnýho, nemám žádný důkazy v ruce, takže závěry nedělám. Jenom JESTLI to bylo tak, jak nám to předhazují média, tak v Escortu a S-Klasse jeli furťáci a ML je agresivní blb.

A k tomu jeho vyjádření - pochybuju, že někdy někdo nakráčí před televizní kamery a řekne "JO! Udělal jsem to a jsem na to hrdej! Já mám prachy a známý, tak držte huby!" >:D
Avatar - Hawke
4. 1. 2011 10:48
jizda v levem pruhu
Taky nemam rad ridice, kteri jedou v pomalem pruhu, ale predjet je zprava a nasledne zabrzdit je opravdu velka prasarna... Neznam sice podrobnosti a uplnou pravdu, ale tohle se proste nedela. Uz mi to jednou taky nekdo provedl, kdyz jsem odmitl uhnout z leveho pruhu. Pan byl hodne nastvany, predjel me zprava a zadupl brzdy. Byla to dost neprijemna situace. Nastesti to bylo v male rychlosti, stat se to na dalnici ve 130, byli bychom v sobe. Panovi asi nedoslo, ze jsme na dvouproudovce ve meste a proto jeho iritace moji jizdou v levem pruhu je naprosto neoopodstatnena... Take mam rad ridice, kteri se mi ve 130 na dalnicich povesi za zadni naraznik a zacnou blikat jako o zivot, abych uhnul, a je jim uplne jedno, ze predemnou je dalsich osm aut a ja jen cekam az se pruh predemnou uvolni, abych mohl pridat a predjet. Nerikam, ze jezdim vzdy predpisove a jako vzor slusnosti a pocestnosti, ale tohle je hnus, velebnosti!
Avatar - Hawke
4. 1. 2011 10:41
Re: obrana auto.cz - Re: agresor
mas pravdu, tohle se aut vubec netyka... stalo se to uprostred nakupniho centra a agresor jel na koleckovych bruslich. zrovna se natahoval po konzerve s hraskem kdyz do nej naboural ten nakupni vozik...
4. 1. 2011 10:35
Re: obrana auto.cz - Re: agresor
Toto je součástí aut... Navíc auto.cz zde píše jen to co řekl nic si nevymýšlí tak tedy nevím proč by to tu nemělo být zveřejněno. Další věc je ta, že by případní další agresivní řidiči co zde chodí na tuto stránku, si přečetli jak dopadnul a poté se snad nad sebou zamyslet, že to taky občas někdo dělá, že by se to dělat nemělo a "poučil" se z toho.
4. 1. 2011 10:30
Re: Unáhlené závěry
ano počkejme na soud - jen v tomto případě to bude trošku jiné - asi - než u Laciny....
I když by se spolu dementně honili- v tom případě ten otec v esku je idiot..... tak se takovéto prasárničky při "závodu" na dálnici nedělají... to dělají 18letí tuzeži ve fávu - a to ještě musí být zhulení spartama.....
neregistrovaný "Lioo"
4. 1. 2011 10:30
Retard v akcii...
Nemam rad pomalych vodicov, ale tento tipek je vyslovene retard. Zasluzil by zobrat vodicak nech uz nikdy nesadne za volant...
4. 1. 2011 10:29
Re: Zamyšlení nad řidiči
v tom máš ve všem pravdu, s tím se setkává každý, kdo trochu víc jezdí.... Ale mám dojem - a je pouze můj osobní, že v tomto případě to bude díky dosavadním indiciím - trošilililinku jinak......
Avatar - positivemind
4. 1. 2011 10:28
Unáhlené závěry
Neřeknu kdyby zdemoloval nějaké staré auto, ale s-class, která má 5,5 V8, to mi moc nejde do hlavy... je vážně možné, že ten s s-class se s ním chtěl honit. Ale budiž, to je osobní názor.

Lidi, nedělejte unáhlené závěry na základě dementní reportáže z Primy. Výrok je na soudu, ten prozkoumá všechna tvrzení, důkazy a rozhodne.
Nemůžete někoho pranýřovat, nejsme ve středověku. Jsou sice metody, kdy bych je rád praktikoval (např. když mi někdo u auta ukopne zrcátko), ale to je jiná situace.

Pokud je o policii pravda to co říká, je to docela slušné pochybení. Každá mince má dvě strany.

PS: Neříkám, že to neudělal, jen říkám, že to přesně podle médií být nemuselo...
4. 1. 2011 10:28
Re: Zamyšlení nad řidiči
souhlas, až na tu předvídatelnost školitelů - někdy je těžké odhadnout, jestli je to jen nějaký méně zkušený řidič jedoucí pomalu kvůli svým omezeným schopnostem, nebo právě ňouma, který se v nejhorší možnou chvíli rozhodne, že a teď někoho vyškolí.

Hlavně teď v zimě potkávám hodně řidičů, jezdícíh extrémně pomalu - osobně s tím problém nemám, raději ať nepřeceňují svoje schopnosti, místo aby ohrožovali ostatní. Bohužel spoustě frajerů tím zvyšují adrenalin a ti pak ohrožují všechny kolem...
4. 1. 2011 10:27
Měl by ještě požadovat odškodnění
za štvavou kampaň proti němu. A ještě měl vyjádřit víru v to, že ten agresor, co do něj zezadu narazil, by měl dostat doživotí a měli by mu hned odebrat to dítě, co vezl vzadu.....
Tak pán se nadechl - dal si den pauzičku - konzultoval s právníky a někým, kdo se v médiích vyzná - a hup - pan "čistý" je na světě. Jeho sekretářka - která shodou okolností jela na jeho jednání s nemocnou matkou do nemocnice...... byla pod hrubým nátlakem policistů, kteří z ní waterboardingem vytlačili výpověď proti němu, kterou pak hnutím svědomí odvolala(nebo hrozba ztráty zaměstnání a sponzora?). Taktéž všichni eventuální svědci, kteří popisovali jeho jednání byli policií k tomuto donuceni a pán je - Olá - čistý jako lilium. Právníci jsou v pohodě - protože neexistuje záznam z kamer - škoda, že auto vzadu nemělo onboard kameru....- takže tvrzení proti tvrzení a nakonec - no necháme se překvapit................Ale, že pán má ale pajšlík v richtigu co?
Avatar - Ji/Ri
4. 1. 2011 10:25
Je to tak
....za chvilku se dozvíme, že po něm házeli oním dítětem... >:D >:D >:D >:D ise sedačkou....
4. 1. 2011 10:19
Re: Vtipálek
Niggagangsta hustomafián z Petržky né :-! >:-[]
Avatar - KANKUNEN
4. 1. 2011 10:18
Re: Vtipálek
Nebýt té značky, tak to dvoubarevné auto zanikne, jak stříbrná Octávka.
Avatar - ManInBlack
4. 1. 2011 10:18
Zamyšlení nad řidiči
Nevím, jak a co se tam stalo, takže nebudu vynášet nad tím dvojkařem soudy. Mimochodem - já málem měl spz 0777 i bez známostí na magistrátě, akorát že jsem přišel o hodinku později, takže si ji vybral někdo jiný. Spíš se chci věnovat těm (údajným) okolnostem a hlavně ne/slušnosti českých řidičů.

Pokud vážně předjel někoho zprava, tak ti v tom levém pruhu jsou jedním z druhu řidičů, kterým se říká furťáci - furt v levým pruhu a/nebo furt stejnou rychlostí (obec, okreska, všechno jedno). Taky jezdím po dálnici tím způsobem, že když pravý pruh připomíná spíš obtížný tankodrom, tak vjedu do levýho, ale když v zrcátku vidím, že ke mně jede někdo rychlejší, tak mu na pár vteřin uhnu do pravýho a tu chvilku to přežiju a auto taky.

Pak jsou tu školitelé - ti obvykle vybržďují, nebo na široké, prázdné 2km rovince jedou 80 a jakmile je začnete předjíždět, tak přidají, protože vás musí naučit, jak jezdit slušně (podle JEJICH měřítek). To jsou podle mě druzí nejnebezpečnější hned po agresivních hov.adech, protože školitelovo chování se dá trochu předvídat (považujte za školitele všechny), kdežto chování agresivních ne.

Největší problém je v upadající morálce společnosti. Naštěstí, podle těch pár let co jezdím, si myslím, že situace se zlepšuje a takové případy jako tenhle jsou medializovány jenom kvůli sledovanosti a k manipulování ovcemi, aby volaly po dalších represích.
4. 1. 2011 10:17
Re: Medialni poradce
a ještě vrazil tak blbě, že se tam něco zaseklo a napralo do do něj celý zásobník >:-[]
4. 1. 2011 10:15
Re: Medialni poradce
já jsem to už včera naznačoval - dokazování bude tvrdý oříšek. Že donutil někoho zastavit v levém pruhu? Měl přece poruchu, nějaké zvíře mu vběhlo do cesty, někdo před ním začal brzdit - vyvrať te mu to někdo... A když to do něj někdo napere zezadu, neřeší se to primárně jako nedodržení bezpečné vzdálenosti?

K tomu se zachvíli přidají odborné posudky žalobce (černá) a obhájce (bílá), svědkové budou vystaveni svodům mimosoudního vyrovnání a pod.

A nejlepší je to s tou značkou >:-[] Kolik asi takových Meďourů ML po ČR jezdí? Viděl bych to na brzké objednání fólií a kompletní změnu barev, jinak bude muset mít auto v garáži s ozbrojenou ostrahou aby mu ho lidi nezlynčovali >:D
Avatar - KANKUNEN
4. 1. 2011 10:15
Re: Medialni poradce
Hrál jsem si s pistolí a on do mě vrazil, je mi líto, že měl zrovna hlavu v ose výstřelu.
Avatar - jazva
4. 1. 2011 10:08
Re: Vtipálek
aby ste sa z všetci z tej značky nepototo... svojho času som mal na aute aj ja "protekčnú/kúpenú" a nestála ma nič. Stačilo len pekne poprosiť a dostal som 333. Na 20 ročnej Škode 105 sa to bohovsky vynímalo... >:-[]
Avatar - Katikakus
4. 1. 2011 10:04
Medialni poradce
Jednu vec musim uznat - "panacek" ma dobreho medialniho poradce - verejne vystoupeni v TV, ktere mu nekdo musel zaridit, stavet se do role nedobrovolne postizeneho - diky SPZ, vyvolat litost - matka a jeji rakovina, zlehcovat nehodu - jenom tuknuti, neprimo presunout vinu na druhou stranu - pan nedobrzdil atd.

Taky mne stvou blbci, co jezdi po dalnici zasadne vlevo a obcas takoveho, ktery nereaguje na blinkr, pak dalkove a nakonec ani klakson, taky predjedu zprava, ale slapnout mu pak pred nosem na brzdu tak, ze musi az zastavit v rychlem pruhu je prasarna nejhrubsiho zrna.
Narozdil od Laciny je tady umysl zcela zrejmy - viz. jeho vyjadreni "vzdy jsem byl presvedceny, ze za nehodu muze ten co narazi zezadu", tak doufam, ze trest bude odpovidat mire nebezpecnosti.
4. 1. 2011 10:03
Vtipálek
"Ty čtyři dvojky na značce mi přinesl člověk, který se mi stará o vozový park. Asi mi chtěl udělat radost," řekl Trpišovský. "Té značky se musím zbavit."

A vyměnit za čtyři jedničky >:D
Avatar - euro89
4. 1. 2011 09:59
agresor
To je zase nadpis... :-! Nechcete se přejmenovat na bulvarniauto.cz Chápu, že podobné články přivanou do diskuzí mnoho závistivých ubožáků, kteří vidí v podobných lidech nebezpečný vrahy a nejradši by jim dali křeslo... ale na tohle tu máme už Blesk, Aha nebo poslední dobou i MF Dnes. Tak bych byl rád, kdyby se aspoň Auto.cz věnovalo pouze autům. :-!
Avatar - KANKUNEN
4. 1. 2011 09:56
to je sranda
Vím, že pomalé auto co nemá zájem uhnout docela naštve. To je tak jediná polehčující okolnost. Pokud člověk způsobí bouračku úmyslně, tak zaslouží trest jak prase.