Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Spy Photos: Mercedes-Benz B – Pro starší a pokročilé (nové foto)

Nové Béčko si zachová velkoprostorový charakter.
Zpět na článek
3. 6. 2011 20:06
Re: renault
moja zena ma A170cdi automat, motor rapoce ale ten 5st automat neradi zle. drzi otacky pekne dole a moja zena jazdi kazdy den 30km trasu tam a spat a ma priemerku 3,8 co je super.
Je pravda ze aj nove A ide dost hrubo, ale je to v pohode a ta 200cdi je naozaj zive auto.
2. 6. 2011 17:23
přední světla
už tak rok mi procházejí rukama ve vývoji , jelikož jsou vyrabena v cesku :-) a musim je pochvalit jsou moc pěkná, v ILS verzi.
2. 6. 2011 10:11
Re: renault
Lepsie by som to nenapisal. Ten zvuk je fakt hrozny, pri nastartovani to huci ako stara vrazda. Neviem ake automaty tam teraz davaju ale tie 5stupnove nie su ziadna vyhra od mercedesu.
Avatar - Guttalax
2. 6. 2011 08:08
Je to krásné
Konečně od Mercedesu taky něco levnějšího i pro nižší střední příjmovou třídu. >:-[] >:-[]
Avatar - KANKUNEN
2. 6. 2011 06:30
Re: renault
Zvuk motoru připomíná starý Tranzit a převodovka skůtr. Naopak na dálnici klesají otáčky hodně dolů a jede to potichu.
1. 6. 2011 23:08
Re: renault
planujem kupit 200cdi s automatom, naozaj sa na tom dobre vozi....
1. 6. 2011 19:43
Re: renault
To bude asi černá můra tvých koncernových snů. >:-[] Jinak od Mercedesu celkem logická volba - nic lepšího v malé naftě a elektrice nenajdeš :yes: :yes: Bravo ALIANCE - LADA Mercedes DACIA Nissan Renault Infiniti Samsung :yes: :yes:
Avatar - CHerokee
1. 6. 2011 19:14
Re: renault
Když jsem měl auto v servise, tak mi B půjčili a musím říct, že s tím bylo pěkné poježdění a i na tu CVT převodovku jsme si zvykl.
Avatar - WinDiesel
1. 6. 2011 17:55
Re: renault
Původně používané motory Mercedes byly dost velké na menší auta a příliš drahé. Renault má motory ve velkých sériích levné a jistě si dá majzla co se týče kvality.
Takže žádné předsudky - sama volba Mercedesu naznačuje že Renault na to má. :yes:
1. 6. 2011 16:17
renault
motory renault v mercedese :'-( :'-( :'-( :no: