Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Mitsubishi e-compact: Malý hatchback pro celý svět

V Ženevě se na stánku Mitsubishi odehrála premiéra konceptu e-compact, který je základem pro budoucí malý sériový model.
Zpět na článek
1. 3. 2011 18:52
1. 3. 2011 20:20
1. 3. 2011 18:52
Mišung
Spredu kinetický Ford, zadok z Peugeota...alebo som už unavený, a vidím, čo tam nie je?
Rozbalit vlákno
1
Avatar - Dan0044
1. 3. 2011 20:20
Re: Mišung
ale jo, jisté podobnosti tam jsou. Souhlasím spíš s tim zadkem.
Avatar - Dan0044
1. 3. 2011 19:53
Marnáť cesta má, marné volání
aneb konečně, když už sem si myslel, že Mitsubishi nalezlo styl, který je originální, pěkný, dravý, odvážný žralok, tak udělají toto - Bubble!!!

Zase na druhou stranu to můžeme brát jako poučení se z chyb... bohužel... Jelikož předchozí pofaceliftový Colt, zamířený svými vlastnostmi především na ženy, přišel o většinu své klientely díky "Lancer designu", tak se možná Mitsubishi rozhodlo udělat zcela logický krok - ulízat design a pokračovat ve stylu před f/l Coltu - kterého se prodalo hodně.

Nicméně si nemůžu pomoct, připadá mi, že novému Bubblu se nedá upřít šmrnc a dravost. Jakožto milovník Lancer designu sem na tom dlouho hledal co nejvíc věcí, které bych mohl vyčíst - oproti předchozímu designu toto není úplně můj vkus, nicméně moc toho nenalézám. Stále to vypadá jako kočka připravená skočit - aspoň že tak. Dokonce i ten zadek je sportovnější, než Colt před f/l 5HB.

Takže celkové dojmy: auto především pro ženy, které bych si ale i já dokázal představit před domem. Odklání se od aktuálního pěknějšího designu, ale ten odklon celkem jde. Uvidíme, jak bude vypadat naživo.
Rozbalit vlákno
0
Avatar - pumpkin
1. 3. 2011 21:25
Nevyzerá zle...
...len trochu škoda, že do sériovej výroby sa nedostanú zaujímavé prvky ako LED svetlá či tie kľučky. Ale aj tak to bude vyzerať fajn. :yes:
Rozbalit vlákno
0

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku