Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Bristol pod nucenou správou

Britský malovýrobce Bristol Cars bude pokračovat v prodeji aut, než se najde nový kupec.
Zpět na článek
Avatar - Dylan McKay
6. 3. 2011 10:18
Kdo viděl někdy Bristola, ať udělá čárku!
Já ne... ;-\
Rozbalit vlákno
10
6. 3. 2011 11:20
Re: Kdo viděl někdy Bristola, ať udělá čárku!
Taky ne, ale hodně jsem o něm četl... :-)
6. 3. 2011 11:27
Re: Kdo viděl někdy Bristola, ať udělá čárku!
Podivej se na Bristol stranky a pochopis, ze ani Ja ci ziju v UK jsem zadneho nevidel krome tech v showroomu v Kensigtonu.

Spousta lidi by to nechtelo ani zadarmo po designove strance.
Avatar - Dylan McKay
6. 3. 2011 11:33
Re: Kdo viděl někdy Bristola, ať udělá čárku!
A jo, už to vidím: [odkaz]
Ten Fighter je asi nejhezčí, ale předek má tedy podle mého obyčejnej. [odkaz] Tak už se nedivím, že jsem žádného ještě neviděl...
Avatar - Hamunasakra
6. 3. 2011 11:34
Re: Kdo viděl někdy Bristola, ať udělá čárku!
A spousta lidí zase jo :-) :yes:
Tenhle trend že malí originální zajímaví budou umírat a velký tuctový budou získávat další procenta trhu se bude asi docela šířit - škoda ;-\
6. 3. 2011 12:27
Re: Kdo viděl někdy Bristola, ať udělá čárku!
Ted ti dam otazku na telo:

A zaplatil by jsi ze tento vuz 230-250 000 LIBER?
Avatar - Hamunasakra
6. 3. 2011 13:32
Re: Kdo viděl někdy Bristola, ať udělá čárku!
Popravdě já možná i jo - ale chápu že většině lidí to přijde dost ujetý :-)
Avatar - T613
6. 3. 2011 14:08
Re: Kdo viděl někdy Bristola, ať udělá čárku!
odpověď zní, že nezaplatil. Větší "mainstreamoví" výrobci dají stejné výkony, při mnohem lepší výbavě než Bristol. Proto taky skončil. Velké peníze a přidaná hodnota oproti "mainstreamu" je takřka nic.
Avatar - Hamunasakra
6. 3. 2011 14:29
Re: Kdo viděl někdy Bristola, ať udělá čárku!
Je fakt že v průběhu času ho mainstreamoví výrobci částečně dohnali - i když 754 kW a 1405 Nm zatim většina z nich furt nenabízí ;-)
I tak mi to přijde škoda, Bristol byly hodně vyjímečný auta slučující to nejlepší ze starý školy - vpodstatně doživotní reálná záruka, většina vozů je stále v provozu a fenomenální aerodynamiku kombinovanou s mimořádnejma motorama - co jim reálně chybělo byla jen lepší výbava ;-\
Nojo, nakonci prej budou na světě stejně jen 2 firmy - a že jedna z nich nebude Bristol bylo celkem jasný :-)
Avatar - euro89
6. 3. 2011 12:28
Re: Kdo viděl někdy Bristola, ať udělá čárku!
Já dva, jeden už někdy jako malej v 90. letech a podruhý asi před třemi lety. V obou případech to bylo ve Švýcarsku a i když nevim, jak se přesně ty modely jmenovali, podle designu byly tak ze 70. nebo 80. let.
Avatar - euro89
6. 3. 2011 12:30
Re: Kdo viděl někdy Bristola, ať udělá čárku!
heh, tak už vim, co ten jeden byl zač. Teď jsem koukal o pár řádku vejš na ten odkaz na stránky Bristolu a byl to Beaufighter :-)
Avatar - euro89
6. 3. 2011 12:36
pomalu nám to vymírá
Tradičních malosériovejch výrobců je pořád míň a míň a budoucnost Bristolu je koukám taky nejistá :-( Přitom ať si řiká kdo chce co chce, mě se ty auta líbí. Ano, jsou hodně zvláštní, ale možná to je právě to, co se mi na nich líbí... nevim. Mě se nejvíc líbí Beaufighter a Blenheim (btw. zadní světla Blenheimu vypadaj jako ze Senatora B), ale klidně bych jezdil kterýmkoliv z nich.
Rozbalit vlákno
2
6. 3. 2011 12:43
Re: pomalu nám to vymírá
Neberto osobne prosim te, ale vseobecne pro vsechny musim rict jedno:

Ale jak ma takovy vyrobce prezit, kdyz vsem je lito, ze konci bla bla bla, ale pritom nikdy si od tohoto vyrobce nekoupili ani privesek na klice ci model 1:43 a to nemluvim uz ani o autech samotnych.

Pote mi takovy "Fanda" pripada dost populisticky pokud jsem fanda nejake znacky tak ji jakymkoliv zpusobem podporim, ale to nebude one priklad, ze?
Avatar - euro89
6. 3. 2011 14:04
Re: pomalu nám to vymírá
Problém bude asi v tom, spusta lidí na podobný auto nemá. A naopak drtivá většina těch, co na tyhle auta maj si trapně kupují jen obehranou něměckou trojku, aby náhodou nevybočovali z řady. Přijdu ti snad jako populista, když jsem třeba fanda Quattroporte, ale nemám ho, protože na něj zatim nemám finance?
Avatar - Pekelná Micinka
6. 3. 2011 13:21
Kylie si vzala úvěr?
>:-[] >:-[]
Rozbalit vlákno
0
Avatar - Barrichello
7. 3. 2011 12:27
U Bristolu se platilo
za tu exklusivitu, ještě za dob Crooka to bylo tak, že tam chodili i zákazníci, co to auto chtěli hned a on jim řekl že je čekací doba rok a pak je klidně poslal k Jaguaru.
Schválně se vyráběla jen omezená série, mohlo toho s klidem dělat 4x tolik.

No každopádně pokud by skončili, byla by to obrovská škoda.
Ta značka má moje velké smypatie už řadu let.

Britší malosérioví výrobci aut jsou ti nejlepší.
Rozbalit vlákno
0
Avatar - Barrichello
7. 3. 2011 12:33
U Bristolu se paltilo
za tu exklusivitu, ještě za dob Crooka to bylo tak, že tam chodili i zákazníci, co to auto chtěli hned a on jim řekl že je čekací doba rok a pak je klidně poslal k Jaguaru.
Schválně se vyráběla jen omezená série, mohlo toho s klidem dělat 4x tolik.

No každopádně pokud by skončili, byla by to obrovská škoda.
Ta značka má moje velké smypatie už řadu let.

Britší malosérioví výrobci aut jsou ti nejlepší.
Rozbalit vlákno
0