Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Lamborghini v Paříži 2008

Tak dlouho lidé od Lamborghini popírali vznik nové modelové řady, až jim všichni uvěřili. Neříkali ovšem celou pravdu.
Zpět na článek
anonym
6. 11. 2009 12:04
luxoooooos
ty pi
o to je kááááárá jako motokááára! :yes:
neregistrovaný "trancejax"
31. 10. 2008 09:28
pecka
je to fakt pekny auticko. kdybych na nej mel, tak si ho taky koupim, byl bych lepsi nez James Bond agent 007 ve sluzbach jeji vysosti kralovny Alzbety II.
neregistrovaný "sparky"
20. 10. 2008 09:58
zajímavý design
je to hrozně nápadité auto, které kloubí prvky použité na autech dříve (zapuštěná klika - fiat barchetta)a uplně nové (tvar světel pro denní svícení, koncepce zadních světel vycházející z Reventónu).. podle mě je to nádherný vůz, i když trochu nezvyklý s typickým, ostře řezaným, designem Lamborghini..
anonym
9. 10. 2008 21:33
*******
Možná pro někoho kontroverzní, ale je to uzasne vypadajici auto. Naprosto ukazkovy design. Dynamicke, hodne sportovni, zcela originalni a luxusni. Byt na prodej, jdu ho hned koupit. ;-)
neregistrovaný "sardasdarn"
9. 10. 2008 18:18
Krasavec?
Tak se tak sám sebe ptám, jest-li je Estoque hezké auto nebo ne.
Z profilu i čumákem mi značně připomíná zmuchlané Maserati Quatroporte a zadek se mi díky světlům nelíbí vůbec. Je mi jasné, že hrany jsou symbolem značky Lamborghini, ale zrovna v případě tohoto vozu s nimi mohli trochu šetřit. Jinak vůbec nejsem proti nové modelové řadě konkurující Astonu Rapide nebo Porsche Panamera. Mě osobně se Aston moc a moc líbí.... ;-)