Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Obamův Cadillac No.1 ukončil svou jízdu u vjezdu do ambasády v Dublinu (video)

Služební vůz amerického prezidenta patří mezi nejbezpečnější auta světa, má problém s většími nerovnostmi na silnici.
Zpět na článek
neregistrovaný "enigma5"
26. 5. 2011 18:36
Re: kolečko se polámalo
no tak to asi nepresli, pretoze uz auto pred Cadillacom konkretne BMW 7 nabehlo na zlom v najazde co je na videu aj pocut..staci si to pozriet 2 krat so sluchadlami.. cize planovaci asi nieco podcenili >:D
Avatar - Ada je zase tady
25. 5. 2011 23:29
Re: Kde je Áda...?
Zadne auto samozrejme nema tahat bricho po zemi :-!

Nejvice se smeju, kdyz vidim kreaturu, podobnou jako tuhle [odkaz] >:-[] >:-[] >:-[]
25. 5. 2011 11:42
Re: kolečko se polámalo
Tiez si myslim, ze mu prasklo rameno. Urcite tu trasu presli s prazdnou limuzinou.
Avatar - eLzyx
25. 5. 2011 11:11
Re: kolečko se polámalo
neznám vyvážení tohoto "vozu", ale že by měl 75% hmotnosti na předku? To se mi nezdá. Všimni si, že se zasekne v místě cca půlmetru za předním kolem a další 4metry visí ve vzduchu - vždyť je to páka jak sviňa. Nehledě na to, že se průjezd této kolony i několikrát zkouší nanečisto - nechce se mi věřit, že by si tohoto nájezdu plánovači nevšimli.
25. 5. 2011 11:05
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - gld
25. 5. 2011 10:51
Re: kolečko se polámalo
Majstrovstvo videnia toho, čo tam nie je...sekol sa o terénnu nerovnosť, predné kolesá môžu byť kus do šréga pretože sa jedná o enormne ťažký voz ktorý drží sčasti na bruchu a prednej náprave ;-)

Zaujímalo by ma pokračovanie tejto scénky..pribehli agenti Smithovia a vytlačili tú 10 tonovú obludu? >:D
Avatar - eLzyx
25. 5. 2011 10:49
kolečko se polámalo
jsem sám, kdo tam vidí technickou závadu? Buďto mu rupnul měch vzduchového podvozku, nebo praskl rám držící ramena. Přední kola mají nepřirozenou polohu, rána která se ozvala mi jako tření podvozku o nájezd nepřipadá.
Avatar - Barrichello
25. 5. 2011 10:21
Re: Kde je Áda...?
je to moc dlouhý no, na terénní nerovnosti to není..
25. 5. 2011 08:55
Kde je Áda...?
Áda, kde si? Že ty si Obamovi neodúhlasil ten nízky podvozok jeho limuzíny? Ten mal byť aspoň o 10 čísiel vyšší!