Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Rally Akropolis 2011 – Taktika přinesla Ogierovi vítězství, slaví také Škodovka (+ fotogalerie)

Nejlépe si s nástrahami tratě i se ziskem výhodné startovní pozice poradil Sebastien Ogier, mezi vozy S2000 kralovala Škoda Fabia Fina Hänninena.
Zpět na článek
20. 6. 2011 22:32
Avatar - Hammunasakra
20. 6. 2011 13:08
NEchápu to ...
... vždyť já SEBovi TAK fandila ;-)
PS: Že já při tom modlení neřekla KTERÉMU SEBovi fandím?!?!?!? :-)
Rozbalit vlákno
4
20. 6. 2011 14:31
Re: NEchápu to ...
No přeci tomu s Citroenem! :-) :-) :-)
Avatar - Hammunasakra
20. 6. 2011 14:44
Re: NEchápu to ...
No PRÁVĚ - to je ONO! ;-)
PS: Já (bubka) fandila SEBovi v CITROËNu DS3 :-)
(ale tomu "druhému" 8-s :-)
Avatar - Hammunasakra
20. 6. 2011 17:52
Re: NEchápu to ...
bUbka - s "U" - když už "musíte" prosím ;-)
PS: JÁ vás budu učit česky - KAM ten svět spěje.. :-)
Avatar - Nerez
20. 6. 2011 19:30
No tak Forde, schop se...
Kluci moji Finští, už je na čase utnout tu žabožroutskou šňůru výher. Práskněte do koní, ať můžeme slavit vítězství jinde než ve Švédku a zanedlouho ve Finsku >:D :yes: :yes: :yes:
Rozbalit vlákno
6
Avatar - Hammunasakra
20. 6. 2011 21:17
Re: No tak Forde, schop se...
Musím s vámi (z části) SOUHLASit - švédskou a finskou rallye by mohl vyhrát Petter Solberg.. ;-)
PS: I když v té finské by mohl zabodovat i Kimi Räikkönen :-)
Avatar - Nerez
20. 6. 2011 21:25
Re: No tak Forde, schop se...
Tak Švédskou už Petter nevyhraje, myslím letos a ve Finsku by mohl být Petter třetí, hned za Hirvem a Jarrim :yes:
Avatar - Hammunasakra
20. 6. 2011 21:29
Re: No tak Forde, schop se...
To třetí místo Petter(a) JE možné, ta první dvě však vidím "citronověji" něž vy ;-)
PS: Ne vážně - na jednu stranu Citroën docela "jasně" vítězí, ta vítězství (nebo obráceně prohry FORDů) jsou většinou ale "o chlup/o kousek atp." :-)
Avatar - Nerez
20. 6. 2011 21:53
Re: No tak Forde, schop se...
Jenže Finsko, to není jen tak obyčejná rally. Tam vyhrávají Finové. Jedno vítězství Loeba je jen vyjímka potvrzující pravidlo a i letos si myslím, že tam budou jasně dominovat Fordy. A vůbec bych se nedivil, kdyby ještě překvapil někdo z mladých střelců typu Ostberga. Zkrátka tady si Citroni kapsy body nenamastí >:D

A tykej mi, ještě nejsem tak starej >:D
Avatar - Hammunasakra
20. 6. 2011 22:24
Re: No tak Forde, schop se...
To já ÚMYSLně (jako)vykám VŠEM (s tím si hlavu NEdělejte ;-)
Takže ve Finsku jen Fin říkáte? Že by Kimi až TAK zabodoval? :-)
Avatar - Nerez
20. 6. 2011 22:31
Re: No tak Forde, schop se...
No, Kimi se musí ještě hodně učit. Ale když to srovnáme s Wilsonem, kterej jezdí o rally minimalně o 5 let déle a zajíždí podobné výsledky, tak je Kimi borec :yes:
Avatar - Nerez
20. 6. 2011 22:32
Oiger
Tak na tohohle chlapíka už mám celkem averzi, povedlo se mu to celkem rychle :no:
Rozbalit vlákno
0